WC zawieszone z mycia rąk powyższych

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
marc19
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/03/15, 06:06

WC zawieszone z mycia rąk powyższych




przez marc19 » 18/03/15, 06:14

Witam wszystkich,

Moja droga i delikatna połowa planuje zmienić system WC, przenieść się do zawieszonej miski, gwarantując lepszą higienę, co wydaje mi się oczywiste.

Dopóki ja to robię, chciałaby, żebym zainstalował również „mini umywalkę” na małej dostępnej powierzchni, co jest prawie niemożliwe w przypadku ścianek bocznych, z wyjątkiem zapewnienia lumbago przy każdym siku ... i Nie mówię o dużej prowizji ...

Wędrując po płótnie, niech tam spadnie na system integrujący wspomnianą umywalkę na ramie, która podtrzymuje miskę i presto !!! tego potrzebujemy !!!

Tyle że ten sprzęt jest sprzedawany w L ... M ... (dobrze znany gsb) i że komentarze dotyczące instalacji i zachowania w czasie nie są zbyt pochlebne.

Udaję się więc do lekarza w pobliskim mieście, któremu przekazuję swoje badania i który oferuje mi zestaw SIAMP, który ma cechy.

W domu porównuję dwie możliwości, aby dowiedzieć się, że jest to dokładnie ten sam zestaw ... sprzedany 599 roros w LM, oferowany w sklepie 745 w sklepie sanitarnym, a także znaleziony w sklepie 499, bezpłatna wysyłka , na specjalistycznej stronie ...

W każdym razie pozwolę temu odejść.

Nie deklarując pakietu, zastanawiam się, czy nie jest możliwe połączenie istniejących urządzeń i tutaj potrzebne są twoje światła, jeśli już spotkałeś się z identycznym żądaniem lub wyszukiwaniem.

Z poważnego i mocnego podwozia z przednim sterowaniem do polowania (GEBERIT, jeśli ta konfiguracja istnieje, lub innym ...) i adaptowalnej miski, która idzie dobrze (JACOB lub innej marki ...), muszą istnieć środki dopasować umywalkę na górze podwozia, nawet jeśli oznacza to przygotowanie ramy pośredniej.

Voili, voilou, czy istnieje dusza charytatywna, która mogłaby mi pomóc w moich badaniach i zaspokoić nagłą prośbę pani ???

Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę udanego dnia.
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13721
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1525
Kontakt :




przez izentrop » 18/03/15, 09:44

Witam,

Mechanizm podwieszanej toalety ma pewną głębokość, którą ukryłem za pomocą przegrody, 23 cm w domu.

W tym miejscu można również umieścić umywalkę w niszy.

Zrobiłem szafkę z poziomymi deskami po prostu ułożonymi, aby umożliwić łatwy dostęp do mechanizmu. Dlaczego nie 2 obok siebie lub umywalka zintegrowana z szafką!
Obraz


Powinien istnieć link do zilustrowania omawianego systemu.
0 x
marc19
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 18/03/15, 06:06




przez marc19 » 18/03/15, 10:06

Witam izentrop,

Rzeczywiście, celem jest osiągnięcie produktu wyglądającego jak poniżej, z umywalką nad podwoziem:

http://www.siamp.com/images/fichesprod/sanisus/packs/FP_Pack_TRIO_2014.pdf

Jeśli jesteś usatysfakcjonowany, możesz mi powiedzieć marki i referencje użytej miski, ramy i umywalki.

Z góry dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 18/03/15, 10:14

Ceny, które oferujesz, wydają mi się wygórowane. Mój partner zainstalował u siebie „jednostkę myśliwską” z wbudowaną umywalką, za którą zapłacił około 180 euro we francuskim bricoxxx (jesteśmy Belgami). Nie pamiętałem nazwy, ale informacje są aktualne.

Nawet jeśli musisz wymienić toaletę, ponieważ masz monoblok, nigdy nie spowoduje to, że reklamujesz ceny.

Wygląda to tak, nawet taniej:

http://www.leroymerlin.fr/v3/p/produits ... 1400127420

lub to:

http://www.castorama.fr/store/Pack-WC-l ... 70325.html
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16180
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 18/03/15, 11:06

tylko rada: uważaj, aby nie zainstalować gównianego sprzętu i uważaj na zbiornik na wodę! : Mrgreen:
0 x
Obraz
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13721
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1525
Kontakt :




przez izentrop » 18/03/15, 12:42

Mój system nie jest marką i nie stanowi problemu.
Możesz również stworzyć sobie standardowy model i postawić umywalkę na górze Obraz
0 x

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 152