Moja strona z grami online - samimasan.com

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 20/09/08, 10:07

recup napisał:moderatorzy poza tematem na temat ekologii
Zablokujemy?


do gry musisz użyć komputera, który zużywa energię jądrową.


Idź dalej, zajdziesz daleko!
Czego dokładnie szukasz?
: Evil:

Capt_Maloche napisał:mówiąc o tym, możesz założyć forum linki do gier online, takich jak Morpion, warcaby, szachy i mniej konwencjonalne, a także narzędzie do graffiti


Hu? Czy mógłbyś określić? Problem w tym, że ponieważ nie znam się na trybie wieloosobowym, zadałem pytanie?

Z drugiej strony, aby złagodzić stres, moglibyśmy stworzyć temat „odrobiny relaksu”, w którym umieścilibyśmy wszystkie te „głupie” rzeczy… na przykład temat Humor, ale bardziej interaktywny.

Jestem czysty?
0 x
Avatar de l'utilisateur
drwal
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4731
Rejestracja: 07/11/05, 10:45
Lokalizacja: Mountain ... (Trieves)
x 2




przez drwal » 21/09/08, 22:46

recup napisał:moderatorzy poza tematem na temat ekologii
Zablokujemy?


do gry musisz użyć komputera, który zużywa energię jądrową.
Jaki masz problem? :zaszokować:

Energia elektryczna to nie tylko energia jądrowa... Roll:
0 x
"Jestem wielkim brutalem, ale rzadko myli ..."

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 146