Uzyskaj fragment News: łatwy samouczek

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 03/07/08, 00:04

gegyx napisał:Christophe
Udostępniam plik (5578kb), od Ciebie zależy, czy zrobisz z nim, co chcesz, aby umieścić go na daily-econo...

Dostępne (jeśli nic więcej, ponieważ Econologie nie przyjmuje rozszerzenia .asf), w dniu


Hej Gegyx! Prawie tam byłeś! Wystarczyło użyć MEDIA CODER (patrz samouczek Loxo), aby przekształcić .asf w plik edytowalny przez Virtual DUB... na przykład .avi.

VDub zarządza .avi bez problemu ... zarządza tylko tym :)

Edytuj: tutaj jest Gegyx, to jest upé http://www.dailymotion.com/econologie/v ... obile_auto następnym razem będziesz musiał zrobić to w 100% sam :) 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6991
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 03/07/08, 16:07

Dzięki za zachętę Christophe.

Nie zamierzałem "hupperować" tego reportażu na DailyMotion, ale po prostu świadczyć usługi, za samouczek i upraszczać kroki możliwości przechwytywania.

Chciałem spróbować, aby zobaczyć, czy uda nam się wyciąć sekwencję po drodze, tak jak chciałeś (a ponieważ nie mogłem tego zrobić z automatycznym pobieraniem wideo Real Player, z którego korzystam przez resztę czasu).

Ale, jak wyjaśniłem, chciałem również skrócić samouczek, usuwając krok.
To znaczy bez konwersji formatu, jeśli to możliwe.

Ponieważ format asf jest wszędzie, a także z WMP, więc nie ma problemu z odtwarzaniem na moim komputerze filmów, które mnie interesują.
(Z wyjątkiem tego, że asf nie przełącza się na pobieranie plików na Econologie)

: Arrow: teraz właśnie sprawdziłem:
wideo .asf, które podałem w linku MegaUpload, jest akceptowane jako takie na stronie Dailymotion.
http://www.dailymotion.com/gegyx/video/ ... 10708_news


Tym bardziej nie warto konwertować na inny format…

Więc podsumowujemy:

1- Poproś odtwarzacz VLC o nagranie części wiadomości telewizyjnych.
2- Użyj oprogramowania do edycji, które akceptuje pliki .asf, aby odciąć niepotrzebne końce (jak Splitter w ograniczonej wersji, na przykład w przypadku braku innego).
3- W razie potrzeby tę sekwencję można udostępnić bezpośrednio w Dailymotion, bez konieczności przechodzenia przez oprogramowanie do konwersji w dowolnym momencie.


Czy to jasne ?

: Lol:
****************
Uwaga: Twoje wideo,
http://www.dailymotion.com/econologie/v ... obile_auto
jest w „econologie”, ale nie w grupie „econologie.com”, jak chciałeś na początku tematu.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 03/07/08, 16:26

Tak, twoja metoda jest dobra, z wyjątkiem tego, że osobiście nigdy nie wiedziałem, jak wyciąć .asf (i nie chcę wiedzieć). Wolę pracować na „darmowych” kontenerach, takich jak .avi lub .mpeg.

To nie ma znaczenia, teraz wiesz, jak przetwarzać wyciągi z JT, gratulacje.

ps: jeśli chodzi o dziwny film, byłem pewien, że umieściłem go w grupie przesyłania, jest naprawiony.

Tam możesz dołączyć do grupy. Myślę, że jeszcze tam nie jesteś.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6991
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 03/07/08, 17:01

Christophe napisał:Tak, twoja metoda jest dobra, z wyjątkiem tego, że osobiście nigdy nie wiedziałem, jak wyciąć .asf (i nie chcę wiedzieć). Wolę pracować na „darmowych” kontenerach, takich jak .avi lub .mpeg.
Dziękuję.
Ja też nie... to przypadek... :D

To nie ma znaczenia, teraz wiesz, jak przetwarzać wyciągi z JT, gratulacje.
Możesz dołączyć do grupy, chyba jeszcze tam nie jesteś

Tak, tak, jestem tam. Na jakiś czas..

Ale na drugiej stronie (i szóstej stronie) członków, "Usługa jest chwilowo niedostępna. Przepraszam za niedogodności. »
Muszę nosić scoumoune…
: Mrgreen:
****************
Dobry! Kapitanie Maloche (o wideo), kiedy zaczynasz w swoich produkcjach Universal czy Bollywood relacjonować swoje odkrycia (naukowcy, nie ci z czerwonym szalikiem...),
teraz, gdy masz wszystkie narzędzia w ręku?

: Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 03/07/08, 23:55

Mówisz Charles! : Lol:

Cam studio zabierze Cię do wszystkich filmów na youtube
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 04/07/08, 11:23

Ach tak dziwne... Nigdy nic nie zrozumiem z wideo I/O :)

Mówiąc o wideo, nadal nie ma reakcji na 2, które położyłem na wystawie EnR?

https://www.econologie.com/forums/post86638.html#86638
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 04/07/08, 22:20

O tak !

to ty śpiewasz? : Chichot:

Ten na Stirlingu ładuje się zbyt długo, brak przepływu, dam ci znać, kiedy będzie chciał
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6991
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 04/07/08, 23:09

Cóż, utwór na Erika, okładka
http://www.vielibre.org/libres258/Page13.pdf

Corbier (wielki Gal z klubu Dorothée) to dobry facet.

Mało znany artystycznie od czasu przejścia od zabawnego do telewizyjnego...
należny w większości z powodu treści jego pism, jego oświadczeń, które nie zostały dobrze docenione przez ówczesne władze.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 165