Renault: środowisko = szansa na samochód

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
bambus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1534
Rejestracja: 19/03/07, 14:46
Lokalizacja: breizh




przez bambus » 22/01/08, 14:25

jean63 napisał:Ale nie jest to planowane dla Francji, ponieważ Izraelowi grozi pozbawienie ropy naftowej przez swoich arabskich sąsiadów ..... więc tu się ruszamy ... tak powiedziano w wiadomościach.


To samo powiedzieli o Loganie. Jeśli poczują duży popyt we Francji, to sprowadzą go ... ale to zapotrzebowanie wcale nie jest pewne :płakać:
0 x
Produkcja Solar + VE + VAE = krótki cykl energii elektrycznej
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4




przez jean63 » 22/01/08, 15:28

Ten samochód elektryczny był przedmiotem doskonałego raportu na temat FR2 zeszłej nocy:

https://www.econologie.com/forums/renault-la ... t4690.html
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Chatham
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 536
Rejestracja: 03/12/07, 13:40




przez Chatham » 22/01/08, 17:21

jean63 napisał:
Wciąż jestem zaskoczony ceną 15000 XNUMX euro za tak mały samochód, ale hej, na bardzo długo straciłem pojęcie ceny nowego auta !!

Ile dodatkowych „zintegrowanych opcji” (skrzynka automatyczna, automatyczna klimatyzacja, tempomat, odtwarzacz CD itp.) Jest dostępnych w porównaniu z podstawowym C2?


Tak, musielibyśmy sprawdzić nowe ceny ... w czasie, gdy C1 lub 107 kosztuje 10000 euro z wyposażeniem niewiele większym niż R4, ten samochód jest montowany w Czechach, ponieważ we Francji kosztowałby 1000 euro droższe (to samo dla Twingo) ...
Podczas gdy C2 jest montowany we Francji : Mrgreen:
C4 lub 308 HDI 110cv w wykończeniu high-end kosztuje blisko 25000 30 euro ... a pakiet Prius kosztuje 000 XNUMX euro hej tak (chociaż szczerze, to mogłoby mnie zainteresować w bardziej przystępnej cenie). I mamy jeszcze nie wspominano o Audi, które mimo silnika produkowanego w krajach wschodnich kosztuje dupę ...
Podstawowy C2 nie ma żadnego wymienionego wyposażenia niezależnie od silnika: to wyposażenie odpowiada wykończeniom z najwyższej półki ... tak samo jak osprzęt ...
Opcje dostępne oprócz tego oryginalnego wyposażenia to lakier metalowy, pakiet miejski (radar cofania i automatycznie składane lusterka podczas postoju) oraz aluminiowe felgi.
Zauważ, że jeśli w moim przypadku stop & start nie jest używany zbyt często, odkąd jeżdżę w małym miasteczku, system ma tę zaletę, że pozwala na cichy start (bez "gnignigni"), alternator-rozrusznik uruchamiający silnik przez pasek żebrowy. .. Na drodze dezaktywuję stop & start, bo na rondach jest niezręcznie ...
FYI, w latach trzydziestych XX wieku, luksusowe samochody były wprowadzane na rynek przez „Dynastart”, duży silnik elektryczny działający również jako dynamo, umieszczony na końcu wału korbowego, ponownie z cichym startem, tak jak to, co właśnie zmodernizowaliśmy, stare dobre pomysły.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 198