Chemtrails i smugi, co za różnica?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 11/01/08, 14:51

Bernie napisał:to jest link na tej stronie, aby zobaczyć chemtrails w pobliżu
Denis, nie byłbyś przypadkiem wspólnikiem?
dziwna ta agresywność, która wskazuje, gdy tylko podchodzę do tego tematu!!
zadaj sobie pytania, jeśli naprawdę chcesz poznać PRAWDĘ i bez a priori.... i spójrz na nasze niebo, gdy jest ładna pogoda!!

„Tylko najmniejsze sekrety wymagają ochrony. Największych strzeże niedowierzanie opinii publicznej”.
Marshall McLuhan (1911-1980), kanadyjski pisarz i badacz


biorąc pod uwagę moją sytuację, nie ma ryzyka!! : Lol:
nawet się uśmiechnąć, nawet jeśli temat jest poważny (tak prawdziwy)
mechanik o którym mowa podaje wiele szczegółów swojej historii, jestem septyczny (nie pit)
Mieszkam niedaleko lotniska, choruję na dziwną chorobę, nieznaną, ale nie aż tak rzadką (jest ich coraz więcej), zadaję sobie też pytania, powiedziano mi, że to skutek oprysków przez ten wielki spisek, a ja poznaj temat już dziś...
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!


http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Bernie
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 11/01/08, 09:04

chemtrail/smuga




przez Bernie » 11/01/08, 15:35

denis: nie wiem, czy fakt, że mieszkasz w pobliżu lotniska sprawia, że ​​jesteś bardziej narażony na ryzyko niż mieszkając na wsi, tak jak ja (chociaż „pobierają” opłaty zwłaszcza w dużych miastach, to widziałem na w internecie, ale jeszcze nie zweryfikowane przeze mnie): dzieje się to na całym świecie, jeśli poszukasz, znajdziesz imponującą liczbę opinii i filmów (szczególnie o morgellozie, chorobie wywoływanej przez chemtrails - oczywiście nie oficjalnie!) na dailymotion ledud1 is dobrze udokumentowane na ten temat
Jestem nowicjuszem w temacie: 3 miesiące temu nie wiedziałem o jego istnieniu (a niebo już tam było!!)
Myślę, że ludzie mają prawo wiedzieć, jaki sos będą jedli... więc radzę się dowiedzieć... jeśli chcesz (to już inna historia...)
i odwagi do Twojej choroby: Myślę, że nasz umysł ma wielką władzę nad naszym ciałem, może pomóc w każdym przypadku..
0 x
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 11/01/08, 20:40

Uważaj, Berny, nie idź zbyt szybko, jeśli się dowiesz, i nie bierz wszystkiego za dobrą monetę, inaczej weźmiemy cię za „doudingue”…

Teraz możesz ponownie przeczytać wszystkie posty, a zobaczysz, że wszędzie są wyjaśnienia, aby przekonać Cię, abyś się nie martwił…

Ja, to już 5 lat, odkąd odkryłem chemtrails, tak jak ty przypadkiem, podczas konferencji na eko-festiwalu, w „domu autonomicznym” w Moisdon, niedaleko Nantes… Przepytałem nawet organizatora tego festiwalu, żeby to znaleźć mówca... Odpowiedział, że nie może tego zrobić, bo tego mówcy nie było w programie... I tak trzymał scenę ponad 2 godziny!... i ośmielił się mi tutaj odpowiedzieć, znalazłem trochę mocna kawa mimo wszystko !!... w każdym razie to już 5 lat robię dużo notatek i zastanawiam się... i nie mam odpowiedzi... więc znowu podnoszę oczy żeby na to spojrzeć niebo...

Teraz wiem, że nie będziesz już tak patrzeć w niebo jak wcześniej, ale jedna rada, nie próbuj przekonywać... raczej poproś otoczenie, żeby spojrzało na niebo inaczej i na dłużej, to wszystko !

Nofy (sen)
0 x
Bernie
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 11/01/08, 09:04

chemtrails/smugi




przez Bernie » 11/01/08, 21:28

tak masz racje nofy, nie probuj przekonywac... ale pogadaj o tym, tak i juz sie skonczylo uchodzi za biednego oswieconego
a jednak, kiedy mówię, że globalne ocieplenie planety byłoby nonsensem, to nie tylko dlatego, że widziałem wiele artykułów w Internecie, ale także, że kiedy byłem młody (tak, nie jestem już młody!) rozmawialiśmy o zmianach klimatu ku epoce lodowcowej... szukaj błędu
cóż, fakt, że żaden kraj nie uznaje istnienia i celu tych chemtrails jest niepokojący, a ja chcę wiedzieć więcej i sam to sprawdzić, stąd mój 1 post: gdzie zrobić analizę wody deszczowej??
Potem podzielę się z Wami wynikami, obiecuję.
Ja też mam nadzieję, że się mylę i że ludzie powiedzą mi, że mogę to pić bez problemu....
0 x
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Denis
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 944
Rejestracja: 15/12/05, 17:26
Lokalizacja: Rodan-Alpy
x 2




przez Denis » 12/01/08, 09:16

nie pij wody deszczowej jest toksyczna!! pełen zanieczyszczeń, a obok lotniska !!! : jeśli samolot ma problem po starcie, musi opróżnić swoje zbiorniki w locie, aby móc wylądować bez rozbicia!! (tak, o kilka ton za dużo!)
do analizy weź laboratorium, które analizuje wodę ze źródeł lub sieci wodociągowych, twoje miasto musi być analizowane co miesiąc, po prostu idź do ratusza, aby poprosić o dane laboratorium....
0 x
Biały nie będzie istnieć bez ciemności, ale w każdym razie!





http://maison-en-paille.blogspot.fr/
Bernie
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 11/01/08, 09:04

chemtrails/smugi




przez Bernie » 12/01/08, 10:04

oczywiście denis, że nie będę pił tej wody :zaszokować: !!
u mnie w domu padał śnieg... powiedzieć, że uwielbiałem jeść śnieg, kiedy byłem mały!!... i pójdę za twoją radą i zobaczę w ratuszu, będę cię informował
0 x
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
Avatar de l'utilisateur
jean63
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2332
Rejestracja: 15/12/05, 08:50
Lokalizacja: Owernia
x 4

Re: rozprzestrzenianie




przez jean63 » 12/01/08, 12:37

Bernie napisał:Mieszkam w Auvergne w małej wiosce w Cantal, widziałem te chemtrails: imponujące wczoraj widziałem około 50 samolotów przelatujących między 8 a 15 „powietrze; dziś znowu i tam niebo jest całkowicie zachmurzone.
Odkąd to monitoruję, zauważyłem, jak opisano w wielu miejscach, na które patrzyłem, że po „ich” przejściu zwykle następnego dnia pada.
Jestem jak wszyscy tutaj i nie mam na to wytłumaczenia
wydawałoby się, że chemtrails zawierają głównie aluminium, bar, włókna polimerowe (w tym celu interesująca byłaby analiza wody deszczowej...) znaleziono by nawet czerwone krwinki... .!!
powody:
ograniczyć globalne ocieplenie (ale widziałem też, że to też było wielkie oszustwo i że naukowcy (głupi i nie bez powodu..) zapowiadają wkrótce ochłodzenie); Myślę, że jest to wyjaśnienie, które zostanie podane oficjalnie, jeśli „oni” nie będą mieli innego wyjścia
ułatwienie łączności radiowej (dużo wahają się w strefach działań wojennych...)
i... zgadnij trzeci powód???? te opady powodują choroby i alergie wszelkiego rodzaju, mniej lub bardziej poważne
wynik moich poszukiwań w internecie....są tacy, którzy powiedzą, że w internecie znajdziemy wszystko i nic.....a jednak te chemtrails istnieją, to konkret, wystarczy popatrzeć w niebo jak jest ładna pogoda !!

Hej Cantal!! z którego rogu?

Tam niebo jest zwykle tak czyste, że wyraźnie widać ślady pozostawione przez odrzutowce. Oglądałem to, kiedy byłem dzieckiem w latach 50. i 60., ale było ich bardzo mało. Były bardzo wyraźne i znikały po przelocie samolotu.

Kiedy występuje rozproszenie oporu, zawsze wierzyłem, że to wiatr go rozprasza, ale hej… to jest niepokojące.

Pamiętam, że ostatnio pewnego wieczoru około godziny 17 w Cantal obserwowałem kilka dziwnych smug.
0 x
Dopiero kiedy przyniósł dół ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zanieczyszczoną się, ostatni złowione ryby człowiek zda sobie sprawę, że pieniądze nie są jadalne (Indian MOHAWK).
Bernie
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 11/01/08, 09:04

chemtrails/smugi




przez Bernie » 13/01/08, 11:58

Jestem na południu Cantal, rzeczywiście, bez tych chemtrails niebo nadal będzie niewiarygodnie niebieskie, znowu dziś rano ani jednej chmury, ale to niebo, które jest zasłonięte, gdy przelatują te samoloty:
Zauważyłem, że systematycznie od 2 stycznia przy ładnej pogodzie są takie rozłożenia w ogóle między 7:30 a 14:30 (2, 7,8,10,11 i 13 stycznia) nie wiem wcześniej , nie obserwowałem nieba tak systematycznie…. więc kiedy rano widzę piękne błękitne niebo, mogę się założyć, że będą chemtrails…. dziś rano byłem 30 km na zachód od mojego domu i to samo !! ciekawe byłyby inne świadectwa.....
0 x
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
marzyciel
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 199
Rejestracja: 09/11/06, 14:17
Lokalizacja: Waterloo, Belgia




przez marzyciel » 23/01/08, 11:38

Czy poważnie rozważasz spisek, który polegałby na tym, że samoloty rozpyliłyby coś na niebie podczas swoich lotów ???????

Ja, który myślałem, że to naprawdę paranoiczne delirium… dobrze, więc O_O
0 x
Bernie
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 10
Rejestracja: 11/01/08, 09:04

CHEMTRAILS / KONTRAILS




przez Bernie » 23/01/08, 14:45

konspiracja czy nie, do dziś widzę (od początku stycznia systematycznie przy ładnej pogodzie, czyli 15 dni „z”) masowe rozprzestrzenianie się….. i szarawy horyzont, jak na wielkich zanieczyszczonych miastach. .... podczas gdy niebo byłoby niebieskie, ale naprawdę niebieskie bez niego! spójrz w niebo !!!! jeśli ktoś ma miarkę i "oficjalne" wyjaśnienie, które nie zaprzecza temu zjawisku, to jestem zainteresowany .... (wyślij linki lub referencje) jeszcze go nie znalazłem ...
0 x
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 133