Beczka ropy za 100 dolarów! Nareszcie jesteśmy!

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 05/01/08, 01:03

Cóż, jeśli nadal chcemy zachwycać się 9/11, zróbmy to przynajmniej w tym temacie: https://www.econologie.com/forums/le-petrole ... t4555.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16215
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5270




przez Remundo » 05/01/08, 10:00

Tak! Ostatnie wiadomości mogą zasługiwać na przeniesienie tam, aby „oczyścić” ten temat.

@+ Krzysztof
0 x
Obraz
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 05/01/08, 22:43

Remundo napisał:Witaj Nofy,

nofy napisał:Ben mówi, że są na tym święte kubki forum, z nienaganną wiedzą i pełnią pewności!....Kiedy jest ogień, wzywamy ich!! Co oni robią jako praca, to imponujące!!

A tak przy okazji, nasza córka była tego dnia pod wieżami: i tuż przed zawaleniem nie słyszała żadnego wybuchu, więc przestań się masturbować!!

Wielki spisek mówię wam, wielki spisek!!.....


Zadajemy pytania i znamy pewne rzędy wielkości i niektóre elementarne prawa fizyki, jeśli tak nie jest w Twoim przypadku lub udajesz, że ich nie znasz, masz do tego najściślejsze prawo.

Jednak zanim napiszesz ironiczny i lekceważący nonsens, przyjdź i masturbuj się razem z nami, oglądając to:
http://video.google.fr/videoplay?docid= ... 0102614532

Film, który ogólnie uważam za szczery.

1h30 to trochę długo w wartościach bezwzględnych, ale wystarczająco krótko, aby uświadomić sobie dwie lub trzy rzeczy...

Wyjaśnij mi, w jaki sposób wieża o wysokości 413 m spada na ziemię w ciągu 10 sekund, podczas gdy kula spadająca bez tarcia z tej samej wysokości potrzebuje 9,17 sekundy.

Co do Twojej córki, która nie słyszała wybuchu, to bardzo słaby argument... wszyscy krzyczeli na wszystkie strony u podnóża wieży, ludzie rzucali się z okien, wyły syreny, gruzy spadały na ziemię, wszyscy byli w stanie skrajnego stresu, gdzie percepcja jest zniekształcona, chyba że jesteś nadczłowiekiem... może przypadek Twojej córki?

Do zobaczenia wkrótce...


Jesteś naprawdę zbyt twardy, a ponadto wbrew temu, co mówisz, nie zadajesz pytań, tylko kopiujesz i wklejasz to, co przeczytałeś lub zobaczyłeś w filmach, które bierzesz za dobrą monetę… i minęło 6 lat, kiedy faceci zarabiają dużo pieniędzy, pisząc swoje bzdury… i tutaj, jakkolwiek jesteś twardy, rozczarowujesz mnie, ponieważ mogłeś to zrozumieć!…

A teraz, żeby wysadzić wieże, jak mówisz, nawet przy całym bałaganie, jaki był (a najwyraźniej też musiałeś tam być, ze wszystkimi szczegółami, które podajesz!), To nie działa z karnawałową petardą!!... A skoro już brałeś udział w wysadzaniu skał dynamitem, jeśli kiedyś to zrobisz, zasłoń uszy, bo na chwilę ogłuchniesz… i bez masturbacji raz! Z czego właściwie zarabiasz na życie?

Nofy (sen)
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 05/01/08, 22:49

gegyx napisał:Co za pomysł, żeby się masturbować pod wieżami?!!!
Duże twarze zawsze powtarzały, że to czyni głuchym...
Więc nie słuchaj eksplozji...
---
Dobrze, że Twoja córka wyszła z tego kataklizmu.
Żeby miała czas wydostać się z budynku, bo jak zaczęły się walić podłogi, to nie trzeba być kaleką.
Tym bardziej, że jeśli dochodziło do wybuchów, to jesienią.
Zeznania strażaka musiały być bzdurą...
Tak blisko upadku wiele osób cierpiałoby z powodu toksycznego pyłu. czy twoje dziecko było badane?

Jak to się mówi: „gówniana polityka”.


Nie martw się, wszystko zostało zrobione jak należy dla niej i jej dziecka, ponieważ była wtedy w 8 miesiącu ciąży.

Cóż, tak, mówię „gówniana polityka”, ponieważ właśnie to zabija forum, normalnie poświęcony EKONOLOGII !!!

Nofy (sen)
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 05/01/08, 22:53

Christophe napisał:
nofy napisał:Wielki spisek mówię wam, wielki spisek!!.....

Nofy (sen)


Może chcesz porozmawiać o chemtrails? : Mrgreen: : Mrgreen: .


Ach!! Zastanawiałem się czy zamierzasz chwycić słupek, no tak i to w dodatku obiema rękami!! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Nofy (sen)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16215
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5270




przez Remundo » 06/01/08, 00:15

Witam Panie Nofy,

na ten temat forum bardzo dobrze zrobione, jest coś takiego jak "profil", można na to kliknąć... zresztą nie muszę o tym pisać i nie tak wyobrażam sobie debatę.

Że są ludzie, którzy zarabiają pieniądze, wołając o spiski na książkach, to pewne. Czy to świadczy o tym, że wszystko jest jasne? Kopiuj-wklej, dla mnie bardzo mało informacji... Bardziej interesuje mnie sprawdzanie krzyżowe i ujawnianie wiarygodnych informacji.

Serdeczne ponawiam moje pytanie: 9.17 sekundy swobodnego spadania bez pocierania kamienia, 10 sekund dla WTC, bez żadnego przechylania (z centralnym rdzeniem, który nie jest bardzo uszkodzony, w każdym razie prawie nienaruszony powyżej i poniżej uderzenia) budynek 7, który spada sam. Czy to nie przyciąga twojej uwagi? Nawet bloki piasku zajęłoby więcej czasu i nie spadłyby prosto, więc skręcone belki...

Jakie to ma znaczenie, że podłożyłeś dynamit w kopalni? Okazuje się, że kilka kilometrów od mojego domu są 2 kamieniołomy... W kamieniołomie umieszcza się materiały wybuchowe za pomocą wiertła rdzeniowego. Gdy materiał wybuchowy jest dobrze zamknięty, fala dźwiękowa nie rozszerza się łatwo na boki. Już ma trudności z wydostaniem się w pionie. Nie staramy się szczególnie hałasować, ale wywierać nacisk na skały, aby pękły.

Teraz możesz nadal odpowiadać mi swoją obsesją na punkcie masturbacji, mówiąc mi, że jestem zbyt twardy, jeśli to cię uszczęśliwia... śmiało.

Ale boję się, że znów cię zawiodę i zobaczysz, że jestem zdezorientowany...
0 x
Obraz
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 06/01/08, 19:31

Remundo napisał:Witam Panie Nofy,


Serdeczne ponawiam moje pytanie: 9.17 sekundy swobodnego spadania bez pocierania kamienia, 10 sekund dla WTC, bez żadnego przechylania (z centralnym rdzeniem, który nie jest bardzo uszkodzony, w każdym razie prawie nienaruszony powyżej i poniżej uderzenia) budynek 7, który spada sam. Czy to nie przyciąga twojej uwagi? Nawet piaskownice zajęłoby więcej czasu i nie spadłyby prosto, więc skręcone belki...


Dobry wieczór, panie Remundo,

Czytając cię, mam wrażenie, że byłeś w wieżach... Jak możesz potwierdzić, że centralna dusza była mało dotknięta? A kto ci powiedział, że w tego rodzaju budynkach jest centralna dusza? Czy dusza nie była na obrzeżach?Co ty wiesz o konstrukcjach metalowych?

Z drugiej strony, czy znasz jakiś inny przypadek z przeszłości, w którym samolot niszczył wieże? Czy mamy krok wstecz, aby poznać wyniki tak poważnego ostrzału, plus szok, którego nie możesz sobie nawet wyobrazić!!?
Więc oczywiście są eksperci tacy jak ty, z sprytnymi obliczeniami, którzy wyjaśnią ci to niż tamto… poza tym, że eksperci czasami popełniają poważne błędy i nie są ludźmi w tej dziedzinie… i rzeczy nie zawsze dzieją się tak, jak planowali… Potrzebowaliby innych przypadków, aby się dowiedzieć, ale myślę, że tutaj się zgodzimy, aby mieć nadzieję, że to się nigdy nie powtórzy.

A teraz, wracając do twojego spadającego kamienia… Mogę powiedzieć, że to trochę dziwne, ale z pewnością powinniśmy wiedzieć, ile ten kamień waży? Zakładam, skoro mam tylko dyplom EDLV, że 1000-tonowy kamień spadnie szybciej niż 3-kilogramowy!? Tak nie ? Dobra, czuję, że naprawdę odchodzimy od tematu.

Nofy (sen)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79422
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11084




przez Christophe » 06/01/08, 19:38

nofy napisał:A teraz, wracając do twojego spadającego kamienia… Mogę powiedzieć, że to trochę dziwne, ale z pewnością powinniśmy wiedzieć, ile ten kamień waży? Zakładam, skoro mam tylko dyplom EDLV, że 1000-tonowy kamień spadnie szybciej niż 3-kilogramowy!? Tak nie ? Dobra, czuję, że naprawdę odchodzimy od tematu.


Aie aie aie... tak, mówisz jedno WIELKA bzdura!
To Gallile musi się w grobie przewracać...


Masa nie ma wpływu na upadek przedmiotu, ma wpływ tarcie, więc (głównie) kształt przedmiotu (SCx jeśli chcesz) i jego gęstość...

Kilogram sztabki aluminiowej spadnie więc szybciej niż kilogram „rozwiniętej” folii aluminiowej… przez długi czas ludzie „nauki” wierzyli, że masa określa prędkość upadku, ale to nieprawda i Gallilé prawie stracił tam życie (bękarty inkwizytorów)…

ps: co to jest EDLV??
Ostatnio edytowane przez Christophe 06 / 01 / 08, 20: 00, 1 edytowany raz.
0 x
Chatham
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 536
Rejestracja: 03/12/07, 13:40




przez Chatham » 06/01/08, 19:42

nofy napisał:Jak możesz potwierdzić, że centralna dusza została w niewielkim stopniu dotknięta? A kto ci powiedział, że w tego rodzaju budynkach jest centralna dusza? Czy dusza nie była na obrzeżach?Co ty wiesz o konstrukcjach metalowych?


A teraz, wracając do twojego spadającego kamienia… Mogę powiedzieć, że to trochę dziwne, ale z pewnością powinniśmy wiedzieć, ile ten kamień waży? Chyba, bo mam tylko dyplom EDLV, że 1000-tonowy kamień spadnie szybciej niż 3-kilogramowy kamień!


Wspomniałem już, że w amerykańskich wieżach nie ma centralnej duszy, tylko szyby wind i schody, które nie są szczególnie centralne. Centralne dusze znajdują się na europejskich konstrukcjach, takich jak wieża Montparnasse, w zasadzie lepiej chronione przed ogniem...
Podczas swobodnego spadania masywne ciało spada z tą samą prędkością, niezależnie od jego masy, ale w przypadku wież zawalenie się było spowodowane bezwładnością masy znajdującej się nad ogniskami: kiedy przegrzane konstrukcje ustąpiły, widząc dużą masę w ruchu, nic nie mogło jej zatrzymać, a masa w ruchu rosła, konstrukcje poniżej ustępowały coraz łatwiej, skąd ostateczne uderzenie spowodowało trzęsienie ziemi, które było odczuwalne bardzo daleko!
0 x
nofy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 11/09/05, 21:08
x 1




przez nofy » 06/01/08, 20:52

Christophe napisał:Aie aie aie... tak, mówisz jedno WIELKA bzdura!
To Gallile musi się w grobie przewracać...


Masa nie ma wpływu na upadek przedmiotu, ma wpływ tarcie, więc (głównie) kształt przedmiotu (SCx jeśli chcesz) i jego gęstość...

Kilogram sztabki aluminiowej spadnie więc szybciej niż kilogram „rozwiniętej” folii aluminiowej… przez długi czas ludzie „nauki” wierzyli, że masa określa prędkość upadku, ale to nieprawda i Gallilé prawie stracił tam życie (bękarty inkwizytorów)…

ps: co to jest EDLV??


Może powiem sekundę, ale tutaj mówimy o kamieniu, więc o identycznej gęstości, prawda? Teraz, co do kształtu, możemy założyć, że są identyczne, oczywiście w swojej skali............ Więc w tym przypadku, który schodzi szybciej??

EDLV: Największy z dyplomów : Arrow: : Arrowd: : Arrowl: : Arrowu:


Nofy (sen)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 135