Złożoność w znalezieniu właściwej odpowiedzi

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11062




przez Christophe » 18/11/07, 11:53

Touafé dla legendy, pomyślałem, że zrobię to dokładnie po twojej uwadze, będzie zrobione jutro rano :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Misterloxo
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 480
Rejestracja: 10/02/03, 15:28
x 1




przez Misterloxo » 18/11/07, 12:13

Wydaje mi się, że nono wpadł na pomysł i rozpoczął produkcję dokumentu zbiorczego w formacie pdf (ogrzewanie...).

Czy się mylę?
0 x
Nauka nieposłuszeństwo jest procesem długotrwałym. To trwa przez całe życie, aby osiągnąć doskonałość. "Maurice Rajsfus
I pomyśleć, to znaczy nie ma. "Alain, filozof
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 18/11/07, 12:20

gegyx napisał:To bajka o dziesięciu wioślarzach... : Mrgreen:


Dla twojego sposobu surfowania musi być tak, jak mówisz.. :D
W linku, który Cię interesuje, musisz kliknąć tylko na małą napaloną stronę, która znajduje się na końcu linii. Natkniesz się wtedy na pierwszą wiadomość, której jeszcze nie przeczytałeś (jeśli jesteś zalogowany pod swoją nazwą użytkownika i nie opróżniłeś plików cookie).

.

Ha bin tutaj, nauczyłem się czegoś, co zaoszczędzi mi czasu :?
0 x
fc89
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 170
Rejestracja: 20/10/07, 20:01




przez fc89 » 18/11/07, 12:37

Witam,

Flitox napisał,

Tego dnia, w środku bitwy, musiałem powtarzać mój post 3 razy, za każdym razem, gdy robiłem „Podgląd”, wiadomość była utracona ciało i własność. Musiałem ponownie zrobić to w pliku tekstowym, skopiować go i wysłać bezpośrednio, aby działał. Więc to nie było tak bardzo zsynchronizowane z dyskusją....

Co więcej, kiedy tworzę trochę długi post, zapisywałem go w pliku tekstowym przed zrobieniem „Podglądu”. Pozwala to nie powtarzać tego zbyt często....


Nie ma potrzeby używania innego edytora tekstu, zaznaczasz całą wiadomość, a następnie klikasz prawym przyciskiem myszy „Kopiuj” przed „Podglądem” lub „Wyślij”, a wiadomość zostanie zapisana w pamięci tymczasowej, gotowa do „Wklejenia” na wypadek...
A+
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839




przez Flytox » 18/11/07, 21:52

Cześć FC89
fc89 napisał:Nie ma potrzeby używania innego edytora tekstu, zaznaczasz całą wiadomość, a następnie klikasz prawym przyciskiem myszy „Kopiuj” przed „Podglądem” lub „Wyślij”, a wiadomość zostanie zapisana w pamięci tymczasowej, gotowa do „Wklejenia” na wypadek...
A+

Problem z tym rozwiązaniem polega na tym, że podczas podglądu zauważysz błędy ortograficzne, żarty itp. ... i aby poprawić, ponownie użyjesz kopiuj wklej, więc ponownie stracisz cały tekst, więc po x poradzisz sobie z najmniejszą nieuwagą i masz to Wszystko! Żeby więc zabezpieczyć manipulację, trzeba zapisać….na pliku tekstowym itp…

A+
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
fc89
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 170
Rejestracja: 20/10/07, 20:01




przez fc89 » 18/11/07, 22:10

Dobry wieczór,

Zgubiłeś to, trzymasz się, poprawiasz.
Nie sądzę, że mówimy o tym samym.
W takim razie każdy ma swój sposób!
A+
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 130