Pomidory rosną szybciej ...

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
Dearcham
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 105
Rejestracja: 29/10/03, 23:55




przez Dearcham » 28/03/04, 13:08

Oto podsumowanie zaskakującym doświadczeniem Joël Sternheimer i jego popleczników.
Wiedzieliśmy już, że niektóre rośliny osiągnęły dojrzałość szybciej np niektórych rodzajów muzyki klasycznej, teraz tutaj uda nam się zwiększyć plony rażąco rekonstrukcji dźwięku przy użyciu specyficznych białek.


„Eksperyment przeprowadzono w okresie od lipca do października 1996 w południowym regionie Dakar (Senegal), Destinee obserwować i oceniać wpływ na setki roślin pomidora uprawianych na świeżym powietrzu, z epigenetycznego stymulacji rezonansem szeroki TAS14 białko przeciw suszy uprzednio badano. przez minut 3 dystrybucji muzyki dziennie, specyficzna plon wzrosła 20 ".

bardziej szczegółowy opis znajdziesz tutaj

Można łatwo wyobrazić sobie korzyści, jakie może to przynieść krajom rozwijającym się, ale także dla "zachodniego" rolnictwa pochłoniętego produktywizmem zbyt często powiązanym z nawozami.

Strona z innych doświadczeń na ten temat pojawiły


Bardzo osobista spekulacja: być może nie byłoby nieciekawe nawiązanie do eksperymentów dotyczących pamięci wody (chociaż ta teoria jest kontrowersyjna , mam dobry powód, by sądzić, że dogłębne badanie mogłoby być ujawniają bardzo interesujące)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088




przez Christophe » 28/03/04, 19:05

Znam kogoś, kto osobiście sprzedaje takie metody stymulowania wzrostu roślin:
http://www.ecosonic.net/

Ale to jest trochę jak homeopatii: wyniki nie są systematyczne (ale wynika więc, że zasługuje na to wygląda)
0 x
Bibiphoque
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 749
Rejestracja: 31/03/04, 07:37
Lokalizacja: Bruksela




przez Bibiphoque » 22/04/04, 15:16

:P
Witam,
Jest nawet zaskakujące, jak wszystko jest połączone z poczuciem rezonans, nie pozostawia mi bardzo zdziwiony: blink:

Niezależnie od tego, zarówno w dziedzinie energetyki, chemicznych lub organicznych, cały namiot do opisania w kategoriach rezonansów ....
:P Staje się niemal filozoficzny !!!
0 x
To nie dlatego, że zawsze mówił, że to niemożliwe, że nie powinniśmy próbować :)
aladin
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 20/10/05, 21:11




przez aladin » 04/11/05, 22:30

"Pomidory rosną szybciej w muzyce"
Przeżyć trudne do odtworzenia w swoim ogrodzie!
Przetestowane skutecznie plocher pennac wyrobu P i K pennac
uzysku.
Ale w zeszłym roku testowałem ORMUS produktów na pomidory, warzywa
i drzew owocowych, miałem kilka imponujących wyników, wielkości
roślin i owoców, zwiększenie wydajności, bez choroby przy zachowaniu produkcji ekologicznej
Każdy może dokonać ORMUS jest to stosunkowo łatwe do
zrobić i to nie jest drogie.
0 x
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 670
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 04/11/05, 23:19

północ napisał:Bonjour à tous,
Muzyczne płyty CD dla roślin doniczkowych istnieją od dawna.
Doświadczenie z St. Paulia, który był w pokoju
do jednej z moich sióstr, którzy hostowanych mi trochę czasu.
Po moim przyjeździe, słuchałem co noc muzyki klasycznej na godzinę
do 23 godz. rozkwitał nieustannie i jak tylko odejdę, to dosłownie
w lewo, aby umrzeć.
Roślina ta była na mojej siostry od lat.

Uh ... Tak, w końcu, wiele roślin kwitną przed śmiercią ....
Może to nastąpić wraz ze zmianą temperatury, promieniowanie słoneczne, zmiany częstotliwości arosage ...
Więc skutkowy przyczyna nie może, moim zdaniem, być pokazane na tym, że ...

SixK
0 x
Optymiści wynalezione samoloty, spadochrony pesymistyczne. George Bernard Shaw.
Myśl osobiste, lepiej rozumiem, dlaczego wielcy szefowie wynalazł złoty spadochron.
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 05/11/05, 14:11

A rolnicy, którzy skarżą się, że zachwyca i technoparty w polach. Nie powinny one!

To pozwala wyłączyć pary młodzi ludzie mogą bawić się i wznowi swoje regularne działania w spokoju i dobrego humoru, a ponadto poprawia wielkość owoców i plon roślin !!!

Ale musi im wyjaśnić!

Tyle dla organizatorów tych wydarzeń to dobry argument za ich realizację niedaleko pola uprawne!
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7001
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2921




przez gegyx » 05/11/05, 20:12

Mam nadzieję, że rozumieją, że rozmowy z ironią i drugiego stopnia?

Dla roślin, informacje o sobie; wolą muzykę klasyczną (nie, że albo Beethovena czy Wagner); nawet różnorodność nie jest tutaj ... Więc techno!
Zamiast zwykłych kawałków, melodyjny, z harmonicznych w odpowiednim tempie, które przestrzegają porozumień w harmonii z naturą przepisów budowlanych.

Dla młodych ludzi, rozumiem, że wolisz je wypuszczać parę na stadionie, a nie w mieście w samochodzie.

Dla rolników lub prywatnych, właścicieli powierzchniowych nielegalnie najechał w spotkaniach muzycznych: Są to zwykli ludzie, którzy też kochają muzykę, festiwale i zabawy przy okazji podano do nich. Co oni nie doceniają to, aby zawsze być ostateczne Cuckolds; i trudno jest właścicielem czuć okradł ...
Gdy jest dzikusem inwazja uciążliwe nałożone przez trzy kolejne dni, cała okolica niekoniecznie korzystających ekscesy nałożonych ... Pomimo „dobrej woli” organizatorów pole jest czyszczone bardziej lub mniej i pozostaje zawsze Filth (wszystkich rodzajów), które utrzymują się w polu i okolicy; uszkodzenia plantacji lub infrastruktury ... Ostatecznie udział „obowiązkowe” właściciela do naprawy i przywrócenia. To czuje się trochę mniej melomana!
To jest trochę pomysłu w forum, zanieczyszczenie w Varaville.
Me, to przypomina mi dużą powierzchnię, że część jego przeniesienie parkingu na budowę drogi tramwaj zbudowany przez płyty wiórowej (jak w Marsylii w tej chwili ...), który był w stanie zrównoważyć s' powiększyć, zbudować parking na trzech piętrach wcześniej zakazanych, w obszarze chronionego krajobrazu, a premia znacznie poszerzyć swoją stację benzynową po kilku domów o podział który mój dom ... Nie było „porozumienie” między płyty wiórowej (tramwaj ), często (podatki, począwszy szantażu hiper odmowy) i ptaka, która mnie kolor czerwony (powiększenie pytał zawsze, blisko tramwaj, wolnej ziemi, odszkodowania za straty aktywność ze względu na pracę). większość korzystne badanie opinii publicznej, pozwolenia zostały wykonane szybko, a praca trwała 9 miesięcy, dzień i noc ... i rogaczy, tam? Nie rzodkiewka i szczęście być „zamknięte” do woli przez benzenu.
Ludność była korzystna, hiper i największy ośrodek, a nawet drugie domy nie sąsiadują ze sobą, chętnie nie zostały martwi, a jedynie kosztem drugiej ... Piękna ludzkości!
Gdyby te imponujące dzieła miały być prawdziwą przewagą i koniecznością dla ludności, przez ogromną większość, minimum byłoby odpowiednie zrekompensowanie skrajnej mniejszości, poszkodowanej dla wspólnego dobra! Kompensacja dzielona przez wszystkie reprezentacje.
Ale w tym momencie argumenty nie są już takie same; hałas jest niższy niż standardowy horror wizualny nie był brany pod uwagę, ba zanieczyszczeń! wszystko jest kontrolowane; ozon kontrola wiórowe w powietrzu, w porządku, ale węglowodory lub fenole fabryki obok ... Kiedy uprawnienia cywilne, kapitalista ciśnienie, a nawet znak populacja, idź sam bronić, ! Znajdujemy się sami, otoczeni jak szczur w pułapce; i zwykle są to inteligentne szczury, nie wspierają go i nie popełniają samobójstwa szybko ...
Jestem trochę bardziej głupi, wciąż tu jestem, ale zmniejszył się, a całkowicie rozczarowany przez społeczeństwo obywatelskie.
Gegyx
0 x
Wish =>
Potrafi mówić normalnie
bez stale atakowany przez niektórych ludzi, którzy szanują niczego, a to bezkarnie.
Avatar de l'utilisateur
Były Oceano
moderator
moderator
Wiadomości: 1571
Rejestracja: 04/06/05, 23:10
Lokalizacja: Lorraine - Francja
x 1




przez Były Oceano » 05/11/05, 20:55

Zaczynasz mnie zrobić Gégyx :D

Trochę humor i drugi stopień od czasu do czasu w naszym barbarzyńskim świecie, pomaga się zrelaksować i refleksji ...

A nie jak szczury :(
0 x
[Tryb MODO = ON]
Zieuter ale nie sądzę, mniej ...
Peugeot Ion (VE), KIA Optime PHEV, VAE, jeszcze nie ma motocykla elektrycznego...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 83