Obudziłem się i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Obudzony i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)




przez Macro » 08/04/24, 10:56

Christophe napisał:Jest więcej dziwek niż myślisz!! : Mrgreen:


Przekupne kobiety tak...

Kiedy pracowałem na stacji benzynowej w 92 roku, mieliśmy klienta, z którym nigdy nie przestałem pracować nad kabrioletem jego żony 205 Roland Garos... Tak naprawdę było nie 1, ale 4 205 i 4 laski, powiedzmy wszystko na tej samej formie i które mogły raczej być jego córkami :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: jego żona jeździła kabrioletem bm 3... Facet miał w regionie kilka sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz i oświetleniem... wypełnionymi po brzegi... i wszyscy o tym wiedzieli... dopóki były dostępne karty kredytowe, to nie miało znaczenia, nikomu to nie przeszkadzało
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Obudzony i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)




przez Christophe » 08/04/24, 11:09

Makro, masz na myśli, że wszystkie kobiety to suki, święte Makro!? : Mrgreen:

Są kobiety, które po prostu lubią kutasa... Nie są po prostu „świniami” (czy miłość sprawia, że ​​miłość oznacza bycie świnią? :zaszokować: ) wśród mężczyzn... Nawet jeśli ruch feministyczny chce, żebyśmy wierzyli odwrotnie!

Oni są idealni, wszyscy mężczyźni to dupki...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16209
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268

Re: Obudzony i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)




przez Remundo » 08/04/24, 11:11

specjalista od dachów kabrioletów. : Mrgreen:
1 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Obudzony i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)




przez Christophe » 08/04/24, 11:14

Makro napisał:
Christophe napisał:Jest więcej dziwek niż myślisz!! : Mrgreen:


Przekupne kobiety tak...

Kiedy pracowałem na stacji benzynowej w 92 roku, mieliśmy klienta, z którym nigdy nie przestałem pracować nad kabrioletem jego żony 205 Roland Garos... Tak naprawdę było nie 1, ale 4 205 i 4 laski, powiedzmy wszystko na tej samej formie i które mogły raczej być jego córkami :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: jego żona jeździła kabrioletem bm 3... Facet miał w regionie kilka sklepów z artykułami wyposażenia wnętrz i oświetleniem... wypełnionymi po brzegi... i wszyscy o tym wiedzieli... dopóki były dostępne karty kredytowe, to nie miało znaczenia, nikomu to nie przeszkadzało


Jesteś pewien, że to nie były jego 4 córki?

Wiesz, jak 4 córki Doktora Marcha (nie sądzę, żeby to była gra słów, ale Remundo wydaje się dzisiaj zainspirowany… mógłby znaleźć : Chichot: )
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16209
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268

Re: Obudzony i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)




przez Remundo » 08/04/24, 11:32

4 dziewczyny bawiące się w lekarza. :P
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Obudzony i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)




przez Christophe » 08/04/24, 12:12

„to działa” masz na myśli? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Obudzony i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)




przez Macro » 08/04/24, 14:20

Christophe napisał:
Jesteś pewien, że to nie były jego 4 córki?



Były na tyle dorosłe, że mogły być jego córkami... Ale nie córkami jego żony : Chichot: : Chichot: : Chichot:

A kiedy zapytałem szefa... Potwierdził... że były to "kurtyzany" : Chichot:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Obudzony i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)




przez Christophe » 08/04/24, 15:54

Ach, OK, bez wątpienia!

Saaaaales...nadzieje!!! : Mrgreen:

Tak czy inaczej, wracając do tematu: nie ma nic nielegalnego w poligamii we Francji, o ile nie zostanie ona oficjalnie ogłoszona!

Gdzie więc jest moja druga żona? Co ? Mam pozwolenie ! : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14998
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4378

Re: Obudzony i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)




przez GuyGadeboisTheBack » 08/04/24, 16:08

Christophe napisał:Tak czy inaczej, wracając do tematu: nie ma nic nielegalnego w poligamii we Francji, o ile nie zostanie ona oficjalnie ogłoszona!

Po art. 147 Kodeksu cywilnego dodaje się art. 147-1 w brzmieniu: „Art. 147-1. - Życie w stanie poligamii jest zabronione na terytorium Francji.
Wiki: „Może jednak zaistnieć sytuacja poligamii poza małżeństwem lub związkiem cywilnym (poligamia, poliandria) lub powiązana z niedawnymi typami wspólnego pożycia (poliamoria, triada, wolna para, wolna miłość itp.)”.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Obudzony i dyktatura mniejszości i neototalitaryzm pod przykrywką antyrasizmu (przerażające)




przez Christophe » 08/04/24, 16:33

Ach, ale nie mówiłem o wspólnym życiu (więcej niż 2 osoby dorosłe), eh...

Tylko więcej niż 2 dla drobniejszych części! : Mrgreen:

ps: współlokator jest nielegalny, dlatego zgodnie z art. 147-1? :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 134