Guy VS Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Kto powinien zostać?

Facet
29
71%
Obamot
4
10%
Żadne z tych 2, zdecydowanie dają! Rozdrażniony!
8
20%
 
Wszystkich głosów: 41
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Obamot » 13/03/24, 20:09

Nie muszę komentować – gorąco czy nie – wszystkiego, co zostało powiedziane. Bardzo długo udowadniałem, że jestem rozsądną osobą, co zdecydowanie nie ma miejsca w przypadku drugiego pana, który ma fiksację na moim punkcie (i wielu innych…)

Chciałbym tylko podziękować tym, którzy, niekoniecznie mnie wspierając, wyrażają szczere i wyważone uwagi.

Christophe napisał:
Obamot napisał:To zbyt proste, ta ankieta jest absolutnie niesprawiedliwa.


Demokracja bezpośrednia jest niesprawiedliwa?

Jeśli chodzi o wrabianie, po raz kolejny wychodzi na jaw paranoja ofiary... :?
Nie, to niesprawiedliwe, minął już tydzień odkąd pokazałem kim naprawdę jest ten pan i tak naprawdę uważam, że jesteście przyjaciółmi, bo po tych wszystkich wężach, które przepuściliście, nie widzę prawie nic innego jak że... Znasz Guya osobiście, inaczej nie da się. Możesz narzekać, mówić, że to nieprawda. Tak czuję i takie jest moje zdanie.To widać niemal wszędzie, w każdym jego błędzie, albo zachęcasz go "lajkami", albo publikujesz rozbawiony komentarz... Rzadko się to dla niego źle kończy. Tam nie zrobiłem absolutnie nic, żeby to usprawiedliwić, po prostu zgłosiłem jego ekscesy w prawie dziesięciu postach. Ostrzeżenie wystarczyłoby, ale prawda jest taka, że ​​jestem ofiarą środków dyskryminacyjnych prawdopodobnie od roku do dwóch lat, bez żadnego wystarczającego powodu, aby to uzasadnić.

A potem wybaczycie, ale liczba głosów oddanych przeciwko mnie absolutnie nie jest reprezentatywna dla tego, co dzieje się na sejmie forum. Więc pod skałą jest coś podejrzanego.

Jeśli chodzi o okazanie dobrej woli, to świadomie wycofałem się na sześć miesięcy i widziałem, co się dzieje.

Zatem gra jest przegrana z góry.

A ja jestem na tyle dorosła, że ​​mogę iść sama.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Macro » 13/03/24, 20:40

Obamot napisał:
A ja jestem na tyle dorosła, że ​​mogę iść sama.


Co jeszcze
4 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3800
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez pedrodelavega » 13/03/24, 20:42

Obamot napisał: Już dawno udowodniłem, że jestem rozsądnym człowiekiem,

QED : Arrowd:

przedmiot Co powinien zrobić Obamot?

przedmiot Usunięcie konta z forum (z powodu Obamota)

I zanim Guy do tego doszedł forum.... Roll:
Facet jest lata świetlne od uciążliwości i toksyczności generowanej przez Obamota. Jest to całkowicie oparte na faktach i możliwe do konsultacji, nawet jeśli niektórzy wciąż znajdują dla tego wymówki.
3 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79396
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Christophe » 13/03/24, 21:00

Obamot napisał:A ja jestem na tyle dorosła, że ​​mogę iść sama.


Więc działaj?

Przynajmniej tak, bez wiktymizacji...

W końcu będziesz mógł wrócić sam za kilka miesięcy... : Chichot:
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9863
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2684

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez sicetaitsimple » 13/03/24, 21:40

Obamot napisał:To zbyt proste, ta ankieta jest absolutnie niesprawiedliwa.

Rozumiem, że jest Pan rozczarowany przynajmniej tymczasowymi wynikami tej „ankiety”.
Z drugiej strony, dla kogoś, kto ciągle prosi o „głowy” z umiarem, powinno to dać ci trochę do myślenia…
2 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Macro » 13/03/24, 21:44

Zwłaszcza na razie : Chichot: : Chichot: : Chichot: Jestem dla niego jednym z dwóch głosów… I to schrzaniłem : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Cholera, to zabawne : Chichot: : Chichot:
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16202
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Remundo » 13/03/24, 22:23

tak, w końcu w międzyczasie ponad 20 osób woli, aby Guy został, który domaga się mojej głowy i regularnie mnie obraża. Obamat nie myli się w tej kwestii.

Trochę mnie to śmieszy...

W ekonomii wydaje się, że opłaca się nazywać ludzi dupkami, antysemitami, faszystami i codziennie bekać na „tak” lub „nie”.

Ta ankieta pozwala Guyowi pochwalić się kilka razy, kiedy zasługuje na stałe zwolnienie. Gnicie obiektów do woli i jego chamstwo/prowokacje są zdecydowanie zbyt częste. Biorąc pod uwagę, że został już kilka razy zwolniony... za dużo pobłażliwości...

Nie omawiam tutaj jego pomysłów, ale jego agresywne i czasami oburzające nękanie.

Trzymam się mojej wstępnej propozycji: 1 miesiąc Guy, 1 miesiąc Obamot.

ale na pewno jest to denerwujące dla Christophe’a. Zwolnienie ich obu też by coś dało.
0 x
Obraz
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3800
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez pedrodelavega » 13/03/24, 22:45

Remundo napisał:tak, w końcu w międzyczasie ponad 20 osób woli, aby Guy został, który domaga się mojej głowy i regularnie mnie obraża. Obamat nie myli się w tej kwestii.

Facet nie chce twojej głowy. Jest pełen twojego podwójnego kapelusza.

Absolutnie nie jesteś w tej kwestii bezstronny. Facet wskazuje ci to na swój własny sposób (jedyny sposób, w jaki się w tym wyraża forum właściwie od początku).

W rezultacie nie zgadzasz się z nim i stajesz po stronie Obamota, który ma listę poprzedników niewspółmierną do Guya.

Twoja opinia nie jest absolutnie obiektywna.
Obaj są nudni w codziennym ping-pongu (ale to nic szalonego, wystarczy stopniowy umiar), ale Guy jest zdrowy, a obamot niezdrowy.
Większość przemówiła.
Tylko ty powinieneś pozostać, aby nie zdawać sobie z tego sprawy
Ostatnio edytowane przez pedrodelavega 13 / 03 / 24, 22: 47, 1 edytowany raz.
3 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Ahmed » 13/03/24, 22:46

Doskonała analiza pierreduchemin, całkowicie się pod tym podpisuję. Spokojne słowa niewątpliwie byłyby lepsze, ale pomiędzy bezpośrednim językiem bez filtrów a przebiegłymi manewrami i fałszywymi insynuacjami zdecydowanie preferuję to pierwsze...
2 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16202
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268

Re: Facet kontra Obamat, słabe ogniwa forum, kto powinien zostać?

przez Remundo » 13/03/24, 22:51

pedrodelavega napisał:Obaj są nudni w codziennym ping-pongu

to prawda
ale Guy jest zdrowy, a obamot jest niezdrowy.

To nieprawda, oba są niezdrowe, nawet jeśli powtórzę, Obama miał ciekawy i uczciwy wkład w Covid i wojnę na Ukrainie. Nie daję czeku in blanco wszystkim wiadomościom Obamota.
Większość przemówiła.

większość wyborców, tak, trochę jak ten, który wybrał Macrona, ech…
Tylko ty powinieneś pozostać, aby nie zdawać sobie z tego sprawy

Zdaję sobie sprawę z wielu rzeczy i to jest mój problem.

Ale mogę zostawić „większość” na sofie z dużymi wygodnymi poduszkami wypełnionymi bzdurami uznawanymi za prawdę, ponieważ stanowią większość.

Wiesz, że mam jeszcze wiele innych żyć... Przychodzę tu trochę, żeby pomóc Christophe'owi, usunąć trochę spamu i podzielić się sprawami, które wydają mi się istotne. Ale w końcu co mnie obchodzi twoja opinia, Delavéga, czy naprawdę jesteś wkurzony? Albo zostać nazwanym przez Guya dupkiem DC 10 razy w tygodniu?

Może jednak powinienem pozwolić ci zagłębić się w sprawy większości...
2 x
Obraz

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 118