Napięcie z Rosją na Ukrainie

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Exnihiloest » 05/02/24, 18:25

Christophe napisał:Ponieważ myślisz, że potrzebujemy Poutine'a, aby wyrobić sobie opinię na temat manipulacji Zachodu? Jesteś jeszcze głupszy niż myślałem... : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
...


Twoje „opinie” nie są wynikiem refleksji, ale stronniczego powtarzania dezinformacji i fałszywych wiadomości z gównianych stron i innych mediów propagandy Putina, do których ty i twoja mała klika często się odwołujecie.

Prawdziwe marionetki: drewniane mózgi i sznurki powiązane z Kremlem. Najgłupszy jest ten, który tak jak ty wierzy, że nie jest manipulowany. Biedna moja, naucz się myśleć zanim zaczniesz dawać lekcje : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
2 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Christophe » 05/02/24, 18:41

Więc ! Masz rację !

Jeśli chcesz pomyśleć (tak samo jak ja), odpowiedz na pytanie dotyczące Nord Stream, aby posunąć merytoryczną debatę do przodu… zamiast jak zwykle dokonywać drobnych, podstępnych ataków…

Właściwie jesteś smutnym facetem...
1 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Exnihiloest » 05/02/24, 18:41

gegyx napisał:Francja zareagowała bardzo szybko na śmierć 2 Francuzów na Ukrainie, szanownych korespondentów „humanitarnych”. : Chichot:

https://fr.sputniknews...


„sputnique”, mekka proputinowskich odniesień Roll: . Sputnique dostarczała im gówna na patyku i mówiła „to czekolada”, że poproszą o więcej.

Na czym polega gra tej małej, skrajnie prawicowej kliki?

Podczas gdy uczciwi i inteligentni ludzie mówią: „Jakie są fakty, jakie możemy wyciągnąć wnioski?”, „Rozumowanie” naszej małej kliki jest bardzo uproszczone i wygląda następująco:
„Moja odwaga sprawia, że ​​nienawidzę Ukraińców i ludzi z Zachodu w ogóle, więc jakie informacje i fakty mogę wybrać na poparcie moich uprzedzeń? Nie ma znaczenia, gdzie je znaleźć, pod warunkiem, że imbecyle lub zboczeńcy wypowiadają się i których przekazuję są tak samo jak ja”.
2 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Exnihiloest » 05/02/24, 18:50

 
A dlaczego oni tacy są? Bo najprawdopodobniej to społeczeństwo jako całość obwiniają za przeciętność swojego prawdziwego życia, za którą tylko oni są odpowiedzialni. Nie mogąc wziąć na siebie odpowiedzialności, muszą zaatakować Ukraińców! Ale spójrzcie na was, przegrani, zanim zaczniecie obrażać tych, którzy bronią się przed inwazją, a wielu z nich w rezultacie ginie!
2 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3799
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1322

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez pedrodelavega » 05/02/24, 18:51

Christophe napisał: o postępie śledztwaakt terroryzmu na Nord Stream ?[/rozmiar]
To Epifenomen jest nieistotne w porównaniu do wszystkiego innego. Roll:
2 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Remundo » 05/02/24, 19:07

ale oczywiście szybko zapomnijmy o Nordstreamie z jego małymi oczkami przewracającymi się obłudnie...

na skalę wojny to wprawdzie epifenomen, ale wyraźnie pokazuje, że Amerykanie nie są naszymi sojusznikami i że nie możemy ślepo popierać ich doktryny geopolitycznej. Z punktu widzenia polityki zagranicznej jest to poważna zdrada.
1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Exnihiloest » 05/02/24, 19:09

pedrodelavega napisał:
Christophe napisał: o postępie śledztwaakt terroryzmu na Nord Stream ?[/rozmiar]
To Epifenomen jest nieistotne w porównaniu do wszystkiego innego. Roll:


Dokładny. To część ich stronniczych wyborów, którymi jego klika karmi nas każdego dnia. Tony nieistotności, które w ich mniemaniu stają się dowodem, a którymi Putin igra dzięki prawu Brandoliniego.
Kiedy Christophe nauczy się myśleć, być może zrozumie, że jego wiara opiera się na zasadzie argumentacyjnego mille-feuille, sofizmie.
2 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16183
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Remundo » 05/02/24, 19:19

Opowiedz mi Nicość, wciąż beczysz swoją pedantyczną i pawłowską dialektyką, oddam ci to na drogę. I tak nie odpowiedziałeś... Będziesz musiał powiedzieć coś innego niż zła klika złego Putina, która kaszle...
Remundo napisał:Dobrzy, postępowi, prawicowi ludzie z Zachodu, których wspieracie, mają na Ukrainie krew setek tysięcy niewinnych ludzi na rękach. Celowo wepchnęli Ukrainę w chaos.

A skoro przez połowę czasu nas upijasz Fuijami i całym tym stresedrouate ad-hitlerum bastringue, które wzbija neuronalny ser w twoich myślach... Izraelczycy są mili, eh, iz'ont "po ludzku" całkiem prawda, co!?

Pouczasz nas swoimi starymi powiedzonkami przeciw ćmom, podczas gdy DZIŚ ludzie, którzy tak wiele wycierpieli, wydają się znakomicie stosować pewną ludobójczą wiedzę, której mimo wszystko byli ofiarami, za Twoją zgodą, Tak tak...

Napisałeś wspaniałą tyradę na ten temat „konflikt izraelsko-palestyński”,

gdzie legitymizujecie izraelskie barbarzyństwo, a jednocześnie regularnie podnosicie oburzające okrzyki pod adresem Putina…
Nicość napisała:Rozumiemy także to, co wyjaśniłem powyżej, że zasady „etyczne” w sprawach wojennych mogą być stosowane tylko pomiędzy tymi, którzy je szanują, a nie w jednym kierunku, i dlaczego tak się dzieje po ludzku naturalny że izraelski antyterroryzm odbiega od demokratycznych „dobrych praktyk” państwa praw.


Widzisz, nie mamy się od ciebie czego uczyć. Idź sprzedawaj swoją moralinę gdzie indziej każdemu, kto chce ją kupić i zaplanuj opakowanie o zmiennej geometrii, aby ją pomieścić.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Exnihiloest » 05/02/24, 19:26

Remundo napisał:Opowiedz mi Nicość, beczysz jeszcze swoją pedantyczną i pawłowską dialektyką, oddam ci to na drogę. I tak nie odpowiedziałeś...

Pomiędzy tym, co piszę, a głupimi i oszczerczymi interpretacjami, które robisz, istnieje ogromna różnica.
Moja dialektyka jest pedantyczna tylko w oczach tych, którzy są świadomi tego, że nigdy nie rozumieją niczego poza podstawami. Poza kilkoma wystąpieniami na tematy techniczne, nigdy nie widziałem najmniejszego zainteresowania intelektualnego Twoją prozą. Więc zamiast mnie zanudzać, zamiast tego porozmawiaj ze swoimi studentami.
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Christophe » 05/02/24, 19:29

Exnihiloest napisał:
pedrodelavega napisał:
Christophe napisał: o postępie śledztwaakt terroryzmu na Nord Stream ?[/rozmiar]
To Epifenomen jest nieistotne w porównaniu do wszystkiego innego. Roll:


Dokładny. To część ich stronniczych wyborów, którymi jego klika karmi nas każdego dnia. Tony nieistotności, które w ich mniemaniu stają się dowodem, a którymi Putin igra dzięki prawu Brandoliniego.
Kiedy Christophe nauczy się myśleć, być może zrozumie, że jego wiara opiera się na zasadzie argumentacyjnego mille-feuille, sofizmie.


W ostatecznym rozrachunku ty i Pedro jesteście dwoma małymi draniami, którzy wspierają terroryzm (państwowy)… a którzy następnie przychodzą uczyć lekcji tych, których (błędnie) uważają za faszystów…

To piękne... uczciwość intelektualna!

Ustawa redystrybuująca karty od 30 do 40% dostaw energii w skali kraju nie jest epifenomenem...
2 x

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 76