Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?

filozoficzne debaty i firm.
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16225
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5273

Re: Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?




przez Remundo » 14/11/23, 17:21

Strefa zabroniona jest konspiracyjną i fachostremedrouate neonazistowską apteką pedofilską : Twisted: , czy jestem dobry?
0 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088

Re: Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?




przez Christophe » 14/11/23, 17:25

Więc ! Myślę, że nie jesteś daleko... od jego umysłu (jego prawdy)

ps: jeśli działa w złej wierze, może podważyć zorganizowany szkic lub głęboką fałszywkę... : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16225
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5273

Re: Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?




przez Remundo » 09/12/23, 16:55

Jeszcze gorzej w rankingach PISA znalazła się Francja

https://www.sudouest.fr/politique/educa ... 709538.php


Chociaż Francja jest siódmą potęgą gospodarczą na świecie, zajmuje 7. miejsce w matematyce i kulturze naukowej oraz 26. pod względem czytania ze zrozumieniem.



ale to w żaden sposób nie zszokuje pedagogów pilotujących mamuta.
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?




przez Exnihiloest » 09/12/23, 19:06

Christophe napisał:„skandalizuje sieć” :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Nie żartujesz?

Pozwoliliśmy na nadejście decywilizacji (głównie Afrykanie)i zadomowiło się na stałe...

W Afryce nie stanowi to problemu, sporo młodych ludzi z czarnej Afryki, zwłaszcza nieletnich, którzy przybyli nielegalnie i w wyniku żmudnych podróży, robi wszystko, aby integrować się, uczyć francuskiego, odkrywać swoje otoczenie, a nawet okazywać szacunek „starszym” w ich wieku dom...

To kwestia mentalności. Jeśli pochodzisz z kultury muzułmańskiej, jeśli jesteś przekonany o bzdurach głoszonych przez imamów, islamistów i tych podekscytowanych ślepą wiarą, a nawet przywódców krajów muzułmańskich głoszących przeciwko Francji i Zachodowi, to nie jesteś. skłonni szanować prawo francuskie, ponieważ przeważa Koran, a tym bardziej ducha republikańskiego, z którym islam jest niezgodny. Należysz do 57%, które uważają, że prawo szariatu jest ważniejsze niż prawo republiki.
1 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?




przez Janic » 09/12/23, 20:35

głupi
To kwestia mentalności. Jeśli pochodzisz z kultury muzułmańskiej, jeśli jesteś przekonany o bzdurach głoszonych przez imamów, islamistów i tych podekscytowanych ślepą wiarą, a nawet przywódców krajów muzułmańskich głoszących przeciwko Francji i Zachodowi, to nie jesteś. skłonni szanować prawo francuskie, ponieważ przeważa Koran, a tym bardziej ducha republikańskiego, z którym islam jest niezgodny. Należysz do 57%, które uważają, że prawo szariatu jest ważniejsze niż prawo republiki.
kolejne idiotyzmy ze strony gościa, który nie wie, o czym mówi, nie pytając francuskich muzułmanów, nie stwierdzając niezgodności między republikańskim sekularyzmem a islamem.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?




przez Exnihiloest » 10/12/23, 09:00

Janic napisał:głupi
To kwestia mentalności. Jeśli pochodzisz z kultury muzułmańskiej, jeśli jesteś przekonany o bzdurach głoszonych przez imamów, islamistów i tych podekscytowanych ślepą wiarą, a nawet przywódców krajów muzułmańskich głoszących przeciwko Francji i Zachodowi, to nie jesteś. skłonni szanować prawo francuskie, ponieważ przeważa Koran, a tym bardziej ducha republikańskiego, z którym islam jest niezgodny. Należysz do 57%, które uważają, że prawo szariatu jest ważniejsze niż prawo republiki.
kolejne idiotyzmy ze strony gościa, który nie wie, o czym mówi, nie pytając francuskich muzułmanów, nie stwierdzając niezgodności między republikańskim sekularyzmem a islamem.


Zniesławiające oświadczenie ad personam.

Kiedy moderatorzy postanowią zająć się zgnilizną forum ?
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?




przez Janic » 10/12/23, 10:33

głupi
Kiedy moderatorzy postanowią zająć się zgnilizną forum ?
tak, rzeczywiście: Kiedy moderatorzy postanowią zająć się twoją zgnilizną na forum ?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088

Re: Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?




przez Christophe » 13/02/24, 20:59

Wesz Wesz…

IMG_1392.jpeg
IMG_1392.jpeg (92.58 KiB) Wyświetlono 334 razy
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11088

Re: Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?




przez Christophe » 13/02/24, 21:04

Facet pewnie nazwie mnie za to faszystą... typowy pov...
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12309
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Edukacja narodowa: czapka z osłem dla francuskiej szkoły?




przez Ahmed » 13/02/24, 21:46

To właśnie ci wspaniali studenci, zdyscyplinowani (bierni?), kulturalni (a może tacy powinni być...), pełni szacunku (obowiązkowi!), uczciwi (?) stworzyli dzisiejsze społeczeństwo... . Roll:
Być może to wszystko był tylko wygląd, a ujeżdżenie ma niewiele wspólnego z edukacją?
To promowanie szacunku brzmi dziwnie w przypadku forum gdzie beczący oddział gratuluje sobie, oczerniając tych, którzy nie podzielają ich opinii, zamiast prowadzić dialog…
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 168