Chroń swój ogród, stosując podejście przyjazne naturze

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
elias22
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 28/11/23, 15:04
x 1

Chroń swój ogród, stosując podejście przyjazne naturze




przez elias22 » 28/11/23, 15:34

Dzień dobry!!!
Dziś chciałbym podzielić się z Wami fascynującym odkryciem, które może odmienić Wasze doświadczenia na świeżym powietrzu. Wielu z nas uwielbia swój ogród, jednak czasami niechciana obecność os i szerszeni może sprawić, że spokojne chwile staną się mniej przyjemne.

Niedawno znalazłem produkt, który wydaje się oferować bardziej przyjazne dla środowiska podejście do odstraszania niechcianych gości. Specjalnie zaprojektowany dla trzymaj osy i szerszenie z dalekaprodukt ten stanowi ekologiczną alternatywę dla agresywnych roztworów chemicznych.

Ciekaw jestem Waszych doświadczeń i opinii w tym temacie. Jak radzisz sobie ze współżyciem z tymi owadami, zachowując jednocześnie równowagę w ogrodzie?

Podzielmy się naszymi wskazówkami i odkryciami, aby stworzyć harmonijny i przyjazny dla środowiska ogród!
dziękuję 8) !!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14975
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Chroń swój ogród, stosując podejście przyjazne naturze




przez GuyGadeboisTheBack » 28/11/23, 16:00

Osy i szerszenie europejskie (gatunki chronione w Niemczech) to owady, które nie mogą być bardziej przydatne w ogrodzie. Permetryna (insektycyd) nie odstraszy ich, lecz zabije je (i inne owady). Mów o „fascynującym odkryciu” (sic!)!!!
Zamaskowany pub?
1 x

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 157