Czy to prawda, że ​​oglądając Live masz szansę wygrać darmowe panele fotowoltaiczne?

Forum słoneczna fotowoltaiczna PV i wytwarzanie energii elektrycznej z energii słonecznej promieniowania bezpośredniego.
Mientlea
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 11/08/23, 08:48

Czy to prawda, że ​​oglądając Live masz szansę wygrać darmowe panele fotowoltaiczne?




przez Mientlea » 27/09/23, 05:58

Przyjaciele, słyszałem, że będę miał szansę wygrać darmowe panele słoneczne, rejestrując się na wydarzenie online poświęcone inauguracji Maysun Solar IBC, czy to prawda? Tak czy inaczej, rejestracja jest bezpłatna i nie zajmie zbyt dużo czasu, więc spróbuję. Dla zainteresowanych, możesz także kliknąć ten link, aby dowiedzieć się więcej o tym wydarzeniu. :D :D Oto, co mieli do powiedzenia na temat wydarzenia:

https://www.mssolarmodules.com/lancement-du-module-ibc

11 października firma Maysun będzie gospodarzem wydarzenia online dotyczącego wprowadzenia na rynek nowego produktu IBC (YouTube Live), podczas którego nasi specjaliści ds. produktów przeprowadzą szczegółową prezentację nowych paneli słonecznych IBC! Maysun serdecznie zaprasza przedstawicieli zainteresowanych firm zajmujących się fotowoltaiką do rejestracji na to wydarzenie, podczas którego uczestnicy będą mieli możliwość otrzymania bezpłatnych próbek IBC! Kliknij link do artykułu, aby zarejestrować się już teraz!
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Energia odnawialna: energii słonecznej"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 152