Napięcie z Rosją na Ukrainie

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez humus » 16/11/22, 09:08

Christophe napisał:
humus napisał:
Christophe napisał:Więc błazny ssą zel? ...

Samo to oznacza uprzedzenie agresora, więc przestańcie obnosić się z hipokryzją i przyjmijcie swoje przyprawiające o mdłości pozycje.
Jesteś za Rosjanami, za agresorem, za kłamcą, kropka.

Ta „wymiana” nie miałaby miejsca, gdyby błazen z Kremla wrócił do swojego legowiska.


A w waszym świecie i systemie myślowym Reichstag został spalony przez komunistę, zgadzamy się?

Moje stanowisko to sprawiedliwość, prawda i integralność faktów...

Czy czytałeś stronę Zatoki Tonkińskiej? https://fr.wikipedia.org/wiki/Incidents ... _du_Tonkin

Część „Dzieła Roberta J. Hanyoka”

Przeglądając zapisy NSA, Hanyok dochodzi do wniosku, że NSA początkowo błędnie zinterpretowała przechwytywanie północnowietnamskie, tak że wydają się wrogie 4 sierpnia. Urzędnicy NSA niemal natychmiast odkryli błąd, podsumowuje, ale ukryli go, majstrując przy dokumentach, aby wyglądało na to, że nastąpił drugi atak. Robert McNamara, który był sekretarzem obrony w czasie incydentu, powiedział w październiku 2005 r., że wierzy, iż raporty wywiadu dotyczące incydentu w Zatoce Tonkińskiej zadecydowały o rozszerzeniu wojny (w Wietnamie).

Jak wczoraj, to zabawne, jak wszystko mieszasz.
Mówię do was o waszym nastawieniu (waszym, pejoratywnym wobec Ukraińców, ofiar jeśli trzeba to jeszcze przypominać i pejoratywnym wobec poruszonych ich losem jako ofiar), a wy trzymacie się „zewnętrznych” faktów „Od was zależy co jest sposób na ewakuację podmiotu. Nie spieram się o fakty historyczne, spieram się o twoje podejście i twardego rdzenia, cały czas oskarża Ukrainę i nigdy nic o Rosji.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Christophe » 16/11/22, 09:10

Więc PRZECIWY?

Biden ogłasza „wstępne” informacje sugerujące, że tak jest „mało prawdopodobne”, aby pocisk (...) został wystrzelony z Rosji.



Tak więc, artykuł 5, NATO musi wypowiedzieć wojnę UKRAINIE!! : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
2 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Christophe » 16/11/22, 09:14

humus napisał:Nie spieram się o fakty historyczne, spieram się o twoje podejście i twardego rdzenia, cały czas oskarża Ukrainę i nigdy nic o Rosji.


Jestem przeciwny kłamcom, manipulatorom, neonazistom… krótko mówiąc, brudnym idiotom!

Nic o Rosji? Nie powiedziałem wczoraj, że armaty Cezara mogą obrócić się przeciwko nam, jeśli wpadną w ręce szalonych Kadyrowskich!

Naucz się czytać i analizować komentarze innych w całości, zanim osądzisz stanowisko swoich przeciwników... głupcze!
0 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez humus » 16/11/22, 09:16

Christophe napisał:
humus napisał:Mały fragment o Świętej Rosji : Mrgreen:
"Oni cały czas kłamią"


W tym konflikcie rosyjskie pociski i pociski produkcji rosyjskiej… to po prostu nie to samo…

Ale zaszczepiony neuneus z LCI nie może pojąć tego niuansu…

Znaleźli numery seryjne i przeprowadzili analizę trajektorii balistycznej? Wątpię...

Po raz kolejny dryfujesz po zewnętrznym fakcie: „skąd nadlatuje pocisk?”
Czekam też na więcej informacji, ale nie o to chodzi.

Temat, na który wskazywałem, to atawistyczne kłamstwo wśród Rosjan. pocisk jest tylko okazją do poruszenia tematu.
I dlatego zawsze kwestionuj „nastawienie”, jak sobie radzić, systematycznie obciążając Ukrainę (ofiara : Mrgreen:, słabi, przynajmniej początkowo) i systematycznie wymazują rosyjskie zachowania (skurwysyny agresorów).
Czy nie ma gdzieś troski o obiektywizm??

Kiedy mówię „ty”, to także dla zespołu 4 z twardego rdzenia.
2 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez humus » 16/11/22, 09:24

Remundo napisał: Jesteś za NATO, za agresorem, za kłamcą, kropka.

Nie jestem za pójściem na wojnę i nie jestem za Stanami Zjednoczonymi.
Z drugiej strony jasne jest, że wolę żyć w świecie NATO niż pod rządami Putina.
Na wojnę idzie ten, kto ją rozpoczyna, a nie NATO, przyjaciele faktów…
1 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez humus » 16/11/22, 09:26

Remundo napisał:Właśnie usłyszałem w Radio France Info

Biden mówi, że byłby to ukraiński pocisk przeznaczony do przechwytywania rosyjskich pocisków.

Według doniesień ukraiński pocisk wymknął się spod kontroli i rozbił się w Polsce.

Mówi, że trajektoria pocisku, który spadł na Polskę, nie pochodzi z terytorium Rosji.

no proszę : Wink:

Może Biden kłamie, by uniknąć pożaru? : Mrgreen:

Problem z chronicznymi kłamcami (Rosjanami) polega na tym, że nie wiesz, kiedy im wierzyć.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16185
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez Remundo » 16/11/22, 09:33

no cóż, nagle wydajesz się mniej manichejski i stanowczy.

To postępuje. 8)

z drugiej strony Zełenski pospieszył z oskarżeniem Rosjan i powiedział Amerykanom, że jest to przesłanie Rosjan skierowane przeciwko NATO.

Zobaczysz ? Kijowski biały gołąb ma na skrzydłach trochę węgla drzewnego...
2 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6993
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2915

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez gegyx » 16/11/22, 09:41

/humeks

Po prostu czytaj nas codziennie, a otrzymasz swoją świętą prawdę.

To zawsze szalone, aby zadawać sobie dużo zwlekania, aby w końcu schrzanić lub nie zrobić nic konkretnego.

Myślę, że kolce wciąż cię dopadły, że ​​aprobujesz tych wszystkich dotkniętych dziennikarzy, haftujących wszystko.


Na ks info usłyszałem ambasadora Francji wracającego do uikrainaziblock.

Francuzi cierpią z powodu tej całkowitej pomocy dla strony wojującej, ale co należy zrobić? poddać się przed agresorem?
Dziennikarz próbuje mu powiedzieć, że tak, ale ta polityka gra na rękę Amerykanom? i drugi VIP: Nie mam nic do powiedzenia na ten temat, ale możemy tylko kontynuować...
Myślę, że jest tam lider „dobrego słowa”. Musi mieć rangę w Kościele Dobrego Samarytanina, któremu towarzyszy GIGN...
1 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez humus » 16/11/22, 09:43

Remundo napisał:no cóż, nagle wydajesz się mniej manichejski i stanowczy.

To postępuje. 8)

z drugiej strony Zełenski pospieszył z oskarżeniem Rosjan i powiedział Amerykanom, że jest to przesłanie Rosjan skierowane przeciwko NATO.

Zobaczysz ? Kijowski biały gołąb ma na skrzydłach trochę węgla drzewnego...


Jestem manichejczykiem, gdy przeciwnie, mam uparcie błędny manicheizm. (9 miesięcy Gang of 4 systematycznie atakował Ukrainę : Mrgreen: )

Postawa Zelińskiego jest wybaczalna (choć niebezpieczna dla nas), dąży wszelkimi sposobami do wypędzenia Rosjan z Ukrainy, dąży do zgromadzenia jak największej siły militarnej.
To kłamstwo jest usprawiedliwione, ponieważ on jest ofiarą.

Pochodzący od agresora, który pozycjonuje się jako Biały Rycerz, Rosjanie przeciwko nazizmowi : Mrgreen: , można by oczekiwać wzorowej przejrzystości, czego nigdy nie robią.

A Gang 4 systematycznie bił ofiarę... Roll:
2 x
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Napięcie z Rosją na Ukrainie




przez humus » 16/11/22, 09:48

gegyx napisał:/humeks

Po prostu czytaj nas codziennie, a otrzymasz swoją świętą prawdę.


Masz na myśli świętą propagandę Kremla.
2 x

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 64