Śmierć Pierre'a Rabhiego (w wieku 83 lat)

filozoficzne debaty i firm.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Śmierć Pierre'a Rabhiego (w wieku 83 lat)




przez Janic » 05/12/21, 17:50

ABC dnia »05/12/21, 16:37
jak opisano w linki, (ups) biodynamiki „postępu dokonali w masce”, nic dziwnego, że można było tego dokonać
i ten powściągliwy koleś, który wie, jak połączyć bycie idiotą i imbecylem jednocześnie. Daleko mu do bycia smakoszem, ale raczej obrzydliwym i głupim! Opiszcie w linkach ci, którzy nic o nich nie wiedzą, co to za nędza : Arrowd: : perła sama w sobie;
Biodynamika może dać dobre rezultaty. Może też tak nie być. Nie wiem ponieważ nie mogę wiedzieć, czy to, co mi mówiono, gdy byłem antropozofem, o wzniosłych osiągnięciach tego „rolnictwa”, było prawdą. Jedyne, co wiem, to to, że biodynamika jest dziś jednym z najskuteczniejszych i najbardziej podstępnych wektorów antropozoficznej propagandy i antropozoficznego środowiska. Niezależnie od tego, czy jest to organiczne, czy nie, osobiście Nie będę już jadł tego chleba !
Od razu widzimy poziom sprzecznych bredni tego autora, nauczyciela filozofii, i cóż, możemy martwić się o nasze dzieci.
jak ten poziom głupoty w tej głupiej przemowie, ten, który zawsze niszczył mózgi! Możemy współczuć naszym dzieciom, że mają tak głupiego rodzica!
Ten szaleniec, któremu wydaje się, że o antropozofii może mówić równie mało, jak o homeopatii i całej reszcie. Idiota pozostaje idiotą i też jest z tego dumny!

facet
Ps: Pozytywne skutki biodynamiki są dzisiaj naukowo udowodnione, możesz wymienić baterie w swoich zabawkach erotycznych.
nie przejmuje się nauką, która to potwierdza, zna jedynie swoją fałszywą naukę o wpatrywaniu się w pępek ignoranta narcyza.
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 141