W końcu zatwierdzona sprzedaż nasion chłopskich, zwycięstwo!

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: Sprzedaż nasion chłopa wreszcie dozwolona, ​​zwycięstwo!




przez Moindreffor » 03/07/21, 12:17

GuyGadeboisLeRetour napisał:Moindefort musi czuć się bardziej szczęśliwy!Dziękuję Bruksela

Moindreffor on leczy raka, więc byłoby miło, gdyby taki dupek jak ty przyszedł go wkurzyć...
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14975
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Sprzedaż nasion chłopa wreszcie dozwolona, ​​zwycięstwo!




przez GuyGadeboisTheBack » 03/07/21, 12:28

Moindefort powinien więc powstrzymać się od odpowiedzi. To nie ja broniłem zębami i pazurami zużytego oleju w jedzeniu, to on. Nawiasem mówiąc, to nie dlatego, że jest chory (a szkoda), że ma prawo mówić wszystko, że świat musi przestać się kręcić i że nikt nie musi mu przypominać o jego nonsensach.
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: Sprzedaż nasion chłopa wreszcie dozwolona, ​​zwycięstwo!




przez Moindreffor » 03/07/21, 12:36

GuyGadeboisLeRetour napisał:Moindefort powinien więc powstrzymać się od odpowiedzi. To nie ja broniłem zębami i pazurami zużytego oleju w jedzeniu, to on. Nawiasem mówiąc, to nie dlatego, że jest chory (a szkoda), że ma prawo mówić wszystko, że świat musi przestać się kręcić i że nikt nie musi mu przypominać o jego nonsensach.

cóż, kiedy wiemy, że ktoś jest chory, nie cytujemy go dokładnie, to od ciebie zależało, żeby mieć inteligencję, żeby nie cytować mnie jako odniesienia, ale nie spodziewałem się po tobie więcej, kiedy współczujący ludzie chcieli powodzenia, uczyłaś mnie przepisu na chleb pagna...

twój podpis odnosi się do pewnej inteligencji, może powinieneś nad tym popracować
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14975
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Sprzedaż nasion chłopa wreszcie dozwolona, ​​zwycięstwo!




przez GuyGadeboisTheBack » 03/07/21, 12:40

Byłem jednym z pierwszych, którzy ci odpowiedzieli, publikując to:
Obraz
Myślę, że to dość oczywiste. Potem, jeśli my też nie będziemy mieli już prawa nic mówić... Dam ci królewski spokój ducha. (Ja, który uważałem, że należy leczyć chorych normalnie, nie dając im trwale odczuć ciężaru ich nieszczęścia, muszę uwierzyć, że się myliłem)
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: Sprzedaż nasion chłopa wreszcie dozwolona, ​​zwycięstwo!




przez Moindreffor » 03/07/21, 14:24

Bawmy się dobrze, zapominasz o mnie, a ja robię to samo
1 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14975
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Sprzedaż nasion chłopa wreszcie dozwolona, ​​zwycięstwo!




przez GuyGadeboisTheBack » 03/07/21, 15:13

Dobrze, a jak nie, to wszystkich obchodzą decyzje Brukseli, które pozwalają nas otruć?
rolnictwo/powolne-nasiona-chlopskie-jest-autoryzowane-zwyciestwo-t16486-220.html#p453289
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Sprzedaż nasion chłopa wreszcie dozwolona, ​​zwycięstwo!




przez Janic » 04/07/21, 11:52

Moindreffor on leczy raka, więc byłoby miło, gdyby taki dupek jak ty przyszedł go wkurzyć...
sramy tylko tym, co zjedliśmy, pełne produktów rakotwórczych i konieczne jest, aby te również zostały wyrażone, aby pokazać, jak działają iz jakim skutkiem!
Wiem, że to jest do bani! :?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: Sprzedaż nasion chłopa wreszcie dozwolona, ​​zwycięstwo!




przez Moindreffor » 05/07/21, 09:04

Janic napisał:
Moindreffor on leczy raka, więc byłoby miło, gdyby taki dupek jak ty przyszedł go wkurzyć...
sramy tylko tym, co zjedliśmy, pełne produktów rakotwórczych i konieczne jest, aby te również zostały wyrażone, aby pokazać, jak działają iz jakim skutkiem!
Wiem, że to jest do bani! :?

Nie, nie nudne, bardzo głupie i z tego dumne, nudne to jest do zniesienia, to może przejść, głupie na swój sposób, to jest nie do zniesienia, bo jesteś też bardziej manipulacyjny i szkodliwy, ale jak tutaj cieszysz się pewnym współudziałem moderacji, my niestety trzeba poprzeć takie przesłanie

tak samo jak Guy, wiem, że uszanuje naszą umowę, tak samo jak ty, wiem, że to strata czasu, biorąc pod uwagę twoją sekciarską wrogość jako małego guru
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Sprzedaż nasion chłopa wreszcie dozwolona, ​​zwycięstwo!




przez Janic » 05/07/21, 10:28

Nie, nie nudne, bardzo głupie i z tego dumne, nudne to jest do zniesienia, to może przejść, głupie na swój sposób, to jest nie do zniesienia, bo jesteś też bardziej manipulacyjny i szkodliwy, ale jak tutaj cieszysz się pewnym współudziałem moderacji, my niestety trzeba poprzeć takie przesłanie
biorąc pod uwagę, jak bardzo moderacja zmusiła mnie do przymusowego urlopu, wątpię w to!
Jeśli chodzi o nadużycia, to nie wystarczy powiedzieć, trzeba je wykazać, bo w przeciwieństwie do Ciebie, który widzisz tylko swój pępek w swojej petrochemicznej ślepocie, ja wiem, że istnieją inne sposoby i rozwiązania, niż dobrowolne zatruwanie się pod pretekstem przetrwania, ale to twoj wybor i szanuje go w przeciwienstwie do ciebie co wymiotuje permanentnie na bio, czyli zycie pod pretekstem przeciwieństwa! A potem płaczesz nad zaklęciem, które wybrałeś!
tak samo jak Guy, wiem, że uszanuje naszą umowę, tak samo jak ty, wiem, że to strata czasu, biorąc pod uwagę twoją sekciarską wrogość jako małego guru
guru życia, to mi pasuje! : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 182