Psychonauta Stephane Alix

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stephane Alix psychonauta




przez eclectron » 15/06/21, 09:05

Janic napisał:
bez intencji obraźliwych, jest to inteligencja, która nie jest równomiernie rozłożona.
i wierzysz, że otrzymałeś dla siebie potężną dawkę! Próżność, czy wiesz, co to znaczy?

To ty to powiedziałeś, ja nic takiego nie powiedziałem.

Janic napisał:
Inteligencja w sensie czytania między wierszami, kiedy często jesteś w czysto mechanicznej reakcji.
i tam przechodzisz do etapu wróżbity, balèze zozo!
Nie rozmawiam z robotami!
wow, wystarczy! Chcesz konkurować z ABCon? (Oczywiście czytam między wierszami! : Chichot: )

Wszyscy mamy ten sposób reagowania, który nazywam „robotycznym”, kiedy dotyka się ego, generalnie nie jest ono inteligentne, ponieważ celem reakcji jest wtedy ochrona ego, a nie odkrywanie prawdy.

Janic napisał:UWAGA:J. Krishnamurtiego
Komentarze do życia, tom 1, rozdział 39
Samoobrona

Czy to nie byłaby martwa książka? A jej autor dokonuje autoanalizy w oczywisty sposób (oczywiście czytając między wierszami!)

Jest to wyciąg z żywego przemówienia, niezmodyfikowany przez osoby trzecie, z wyjątkiem być może tłumaczenia i zapisanego na papierze. Musi istnieć w audio, choćby w wideo, gdzie będzie jeszcze bardziej żywe.
Wprawdzie już nie żyje, ale to coś więcej niż historia powtarzana przez tysiące ego, które rozumieją i powtarzają na swój sposób, jak święte teksty.
Nie chcąc urazić wierzących, teksty te są zbyt sfałszowane, ale nadal zawierają interesujące nauki.
Trudniej jest wydobyć prawdziwą naukę, tonie ona...

Jest to najczystsza i najbardziej bezpośrednia możliwa nauka.
Wciąż pozostaje nasze ego, które zdeformuje się lub nie (jeśli prawda je przebije)...
Jest to nauka XX wieku, dostosowana w formie i treści do 2000 lat ewolucji.
Przepraszam za stare grymuary. Wiem, że nie mogę powstrzymać się od łaskotania konwencji. : Wink:

Nie mogło być bardziej bezpośrednio, kiedy zmarł nauczyciel.
Co więcej, nie chciał uczniów, którzy by się wypaczali


Obejście się bez nauczania oznaczałoby, że nie jest ono potrzebne. Tak znowu La Palice... : Lol:
jest zatem A étape konieczne, z pewnymi wyjątkami.
Wyjątkiem, którego nie jestem, spodziewam się, ponieważ pożyczasz mi swoje projekty o mnie, aby zachować swoje ego, prawda?
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stephane Alix psychonauta




przez Janic » 15/06/21, 11:12

autor: eclectron »15, 06:21
bez intencji obraźliwych, jest to inteligencja, która nie jest równomiernie rozłożona.
Janic napisał:
i wierzysz, że otrzymałeś dla siebie potężną dawkę! Próżność, czy wiesz, co to znaczy?
To ty to powiedziałeś, ja nic takiego nie powiedziałem.
Po prostu czytam między wierszami! : Chichot: : Arrowd:
Inteligencja w sensie czytania między wierszami, kiedy często jesteś w czysto mechanicznej reakcji.
Janic napisał:
i tam przechodzisz do etapu wróżbity, balèze zozo!
Nie rozmawiam z robotami!
Janic napisał
wow, wystarczy! Chcesz konkurować z ABCon? (Oczywiście czytam między wierszami!
Wszyscy mamy ten sposób reagowania, który nazywam „robotycznym”, kiedy dotyka się ego, generalnie nie jest inteligentny, ponieważ celem reakcji jest ochrona ego, a nie odkrywanie prawdy.
więc ty też w tym, co tu piszesz!
Po prostu: prawda! Czy ty w ogóle wiesz, co to jest? Jeśli chodzi o ego, to jest tym, co charakteryzuje człowieka, pojęciem siebie: jeśli pewnego dnia staniesz się czystym duchem, nie będziesz już go potrzebował, ale tymczasem ja, my, zauważamy, że to, co najbardziej manifestuje się u ciebie, to dokładnie - nieproporcjonalne ego
UWAGA: j. Krishnamurti
Komentarze do życia, tom 1, rozdział 39
Samoobrona

Janic napisał:
Czy to nie byłaby martwa książka? A jej autor dokonuje autoanalizy w oczywisty sposób (oczywiście czytając między wierszami!)
Jest to wyciąg z żywego przemówienia, niezmodyfikowany przez osoby trzecie, z wyjątkiem być może tłumaczenia i zapisanego na papierze.
I kochanie, to się nazywa książka!
Książka (najpowszechniejsze znaczenie) to zestaw połączonych ze sobą stron zawierających znaki przeznaczone do czytania.
pochodzi od łacińskiego līber, lībris („książka, pisanie”)

Musi istnieć w audio, choćby w wideo, gdzie będzie jeszcze bardziej żywe.
to niczego nie zmienia, różni się wsparcie, a nie tło!
Wprawdzie już nie żyje, ale to coś więcej niż historia powtarzana przez tysiące ego, które rozumieją i powtarzają na swój sposób, jak święte teksty.
Mylisz mantrę, która jest zapętlonym powtórzeniem, z badaniem tekstu w poszukiwaniu jego różnych znaczeń
Nie chcąc urazić wierzących, teksty te są zbyt sfałszowane, ale nadal zawierają interesujące nauki.
Trudniej jest wydobyć prawdziwą naukę, tonie ona...
A skąd to masz: szczęśliwa torba lub twój wielki guru Krisnamachin. Jednakże, poza błędami, wydaje się, że nawet nie czytałeś (nie mówię nawet o przestudiowaniu) tych tajemniczych tekstów, do których myślisz o nawiązaniu. Ale śmiało, ucz nas swoją wielką oświeconą mądrością (oczywiście w pejoratywnym sensie!)
Jest to najczystsza i najbardziej bezpośrednia możliwa nauka.
ale efemeryczne, ponieważ wszyscy umierają dokładnie i pozostają tylko pisma dokładnie lub nic więcej!
Wciąż pozostaje nasze ego, które zdeformuje się lub nie (jeśli prawda je przebije)...
Jest to nauka XX wieku, dostosowana w formie i treści do 2000 lat ewolucji.
Przepraszam za stare grymuary. Wiem, że nie mogę powstrzymać się od łaskotania konwencji.
Przede wszystkim łaskoczesz swoją rażącą ignorancję! ABCon też wychodzi z tego ciała! : Evil:
Co więcej, nie chciał uczniów, którzy by się wypaczali
Kiedy i gdyby nie chciał czynić uczniami, milczałby, to jest początek mądrości!
Obejście się bez nauczania oznaczałoby, że nie jest ono potrzebne. Tak znowu La Palice...
więc to niezbędny krok, bez wyjątku .
Wyjątkiem, którego nie jestem, spodziewam się, ponieważ pożyczasz mi swoje projekty o mnie, aby zachować swoje ego, prawda?
jak ty! Oczywiście każdy zachowuje swoje ego, w przeciwnym razie jednostka już nie istnieje.
Kiedy nie być, wszyscy już to zrozumieli! Tyle że będąc złym uczniem zachowujesz się jak mistrz; z super rozwiniętym ego. nie mając ani wiedzy, ani pozycji Ale jesteś człowiekiem, nie bogiem, więc musisz sobie z tym poradzić!
Amen!
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stephane Alix psychonauta




przez eclectron » 15/06/21, 12:10

Janic napisał: więc ty też w tym, co tu piszesz!

Czy twierdziłem inaczej? wszystko zależy od okoliczności.
Zdajesz sobie sprawę ze swoich nadinterpretacji, to dobrze.

dowód na to, że powierzchownie czytasz to co piszę albo nie rozumiesz ???:
Janic napisał:I kochanie, to się nazywa książka!


Za dużo wykrzykników = robot, który broni się głupio atakując. Bezużyteczny pojedynek, pasuję.

Pocałunki.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stephane Alix psychonauta




przez Janic » 15/06/21, 13:48

eclectron »15, 06:21
Janic napisał:
więc ty też w tym, co tu piszesz!
Czy twierdziłem inaczej? wszystko zależy od okoliczności.
gdzie udawałem, że ty nie udawałeś? Brak pamięci? Wiek, choroba?
Zdajesz sobie sprawę ze swoich nadinterpretacji, to dobrze.
nadinterpretujesz to, co myślisz, że ja nadinterpretuję!
dowód na to, że powierzchownie czytasz to co piszę albo nie rozumiesz ???:
nawet nie! Po prostu widzę twój bałagan w psychice!
janic napisał: A moje coco to się nazywa książka!
Za dużo wykrzykników = robot, który broni się głupio atakując. Bezużyteczny pojedynek, pasuję.
i znowu je ograniczam. Od czasu do czasu stawiam znaki zapytania, punkty zawieszenia, to ma ożywiać martwe pisma inaczej!!!!!! więc to wciąż książka!
Kiedy przejść, jesteś jak ABCon, to twój narkotyk i natychmiast do niego wracasz! stawiamy?
PS: robisz ABCon, nie zauważając błędów semantycznych.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14980
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4371

Re: Stephane Alix psychonauta




przez GuyGadeboisTheBack » 15/06/21, 14:17

Zamknij Janic. Zbyt wiele wykrzykników może być dla Ciebie szczegółem, ale dla Niego to dużo. : Mrgreen:
1 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stephane Alix psychonauta




przez eclectron » 15/06/21, 16:15

Janic napisał:eclectron »15, 06:21
Janic napisał:
więc ty też w tym, co tu piszesz!
Czy twierdziłem inaczej? wszystko zależy od okoliczności.
gdzie udawałem, że ty nie udawałeś? Brak pamięci? Wiek, choroba?
Zdajesz sobie sprawę ze swoich nadinterpretacji, to dobrze.
nadinterpretujesz to, co myślisz, że ja nadinterpretuję!
dowód na to, że powierzchownie czytasz to co piszę albo nie rozumiesz ???:
nawet nie! Po prostu widzę twój bałagan w psychice!
janic napisał: A moje coco to się nazywa książka!
Za dużo wykrzykników = robot, który broni się głupio atakując. Bezużyteczny pojedynek, pasuję.
i znowu je ograniczam. Od czasu do czasu stawiam znaki zapytania, punkty zawieszenia, to ma ożywiać martwe pisma inaczej!!!!!! więc to wciąż książka!
Kiedy przejść, jesteś jak ABCon, to twój narkotyk i natychmiast do niego wracasz! stawiamy?
PS: robisz ABCon, nie zauważając błędów semantycznych.

+1000 za to arcydzieło.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stephane Alix psychonauta




przez eclectron » 15/06/21, 16:17

GuyGadeboisLeRetour napisał:Zamknij Janic. Zbyt wiele wykrzykników może być dla Ciebie szczegółem, ale dla Niego to dużo. : Mrgreen:

Po Guyodzie, oto TiJanic, który pogrąża się w moich meandrach refleksyjnych myśli.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stephane Alix psychonauta




przez Janic » 15/06/21, 17:44

to twój narkotyk i natychmiast do niego wracasz! stawiamy?
+1000 za to arcydzieło.
wygrał!
Po Guyodzie, oto TiJanic, który pogrąża się w moich meandrach refleksyjnej myśli.
My, prawdziwi myśliciele, którzy się zastanawiają, tacy jesteśmy: dumni i skromni jednocześnie!!!!! Zmienia się od tych, którzy nie myślą wystarczająco! : Evil:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 205