Time for the Planet, nowy fundusz obywatelski, którego celem jest miliard euro na ochronę klimatu

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79369
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11062

Re: Time for the Planet, nowy fundusz obywatelski, którego celem jest przekazanie miliarda euro na ratowanie klimatu




przez Christophe » 23/12/20, 01:35

Przynajmniej jeden obserwujący : Chichot:
0 x
Eric DUPONT
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 751
Rejestracja: 13/10/07, 23:11
x 40

Re: Time for the Planet, nowy fundusz obywatelski, którego celem jest przekazanie miliarda euro na ratowanie klimatu




przez Eric DUPONT » 15/01/21, 12:44

Eric Dupont napisał:wydaje mi się, że celem Time Planet jest uratowanie planety i w związku z tym znalezienie jak najlepszych rozwiązań. To, że moje rozwiązanie jest opatentowane, nie stanowi problemu, chciałbym umieścić moje rozwiązanie na licencji open source i mieć pełną uwagę jury.



mój projekt jest oceniany na czas spośród około czterdziestu projektów, jesteśmy ponad 600 ewaluatorami i ponad 10000 30 partnerów. istnieją ciekawe projekty dotyczące wytwarzania lub magazynowania energii, zapraszam do przyłączenia się, zostania ewaluatorem, wydaje mi się, że w każdy poniedziałek odbywa się XNUMX-minutowa sesja szkoleniowa w formie wideokonferencji. a następnie można ocenić projekty, które mogą zostać sfinansowane lub nie.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79369
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11062

Re: Time for the Planet, nowy fundusz obywatelski, którego celem jest przekazanie miliarda euro na ratowanie klimatu




przez Christophe » 30/08/22, 19:56

Bez komentarza ... :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Zrzut ekranu 2022-08-30 na 19-56-15 LinkedIn.png
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 138