TERR 2

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15020
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4388

Odp: TERR 2




przez GuyGadeboisTheBack » 09/01/21, 19:23

eclectron napisał:Obraz...ego jest problemem wszystkiego.
ObrazNie ma problemu poza tobą : Wink:

Jasne, wskakiwanie na minę, bycie zamordowanym, uderzenie meteorytem lub zgwałcenie to tak naprawdę problemy z ego. : Mrgreen:
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Odp: TERR 2




przez eclectron » 09/01/21, 19:34

1360 napisał:Tak i

Nie rozumiem, w jaki sposób miałoby to wnieść choćby cień wiarygodności oszołomionemu mężczyźnie prowadzonemu przez świetliki...

O ile mi wiadomo, nie taki jest cel.
To, co mnie interesuje, to wspomniane rozwiązania, niezależnie od komunikatora.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Odp: TERR 2




przez eclectron » 09/01/21, 19:36

GuyGadeboisLeRetour napisał:Jasne, wskakiwanie na minę, bycie zamordowanym, uderzenie meteorytem lub zgwałcenie to tak naprawdę problemy z ego. : Mrgreen:

Jak ty to przeżywasz w środku, JEŚLI! : Mrgreen:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 15020
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4388

Odp: TERR 2




przez GuyGadeboisTheBack » 09/01/21, 19:57

eclectron napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Jasne, wskakiwanie na minę, bycie zamordowanym, uderzenie meteorytem lub zgwałcenie to tak naprawdę problemy z ego. : Mrgreen:

Jak ty to przeżywasz w środku, JEŚLI! : Mrgreen:

No cóż, zobaczmy (bez zamierzonej gry słów).
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Odp: TERR 2




przez eclectron » 10/01/21, 08:27

GuyGadeboisLeRetour napisał:
eclectron napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Jasne, wskakiwanie na minę, bycie zamordowanym, uderzenie meteorytem lub zgwałcenie to tak naprawdę problemy z ego. : Mrgreen:

Jak ty to przeżywasz w środku, JEŚLI! : Mrgreen:

No cóż, zobaczmy (bez zamierzonej gry słów).

Jeśli cię to bawi...
Jest fakt i to, co z tym robimy psychicznie. ten ostatni punkt zależy od ego, jeśli jeszcze tego nie zrozumiałeś w swoim wieku...
Nie masz absolutnie żadnego problemu, z wyjątkiem siebie samego.
Znajdź mi jednego : Mrgreen:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Odp: TERR 2




przez 1360 » 10/01/21, 09:34

eclectron napisał:
1360 napisał:Tak i

Nie rozumiem, w jaki sposób miałoby to wnieść choćby cień wiarygodności oszołomionemu mężczyźnie prowadzonemu przez świetliki...

O ile mi wiadomo, nie taki jest cel.
To, co mnie interesuje, to wspomniane rozwiązania, niezależnie od komunikatora.


Rozwiązania ? Jakie rozwiązania??

Dziewczyna na podstawie książki Russella z 1935 roku dochodzi do wniosku, że rozwiązaniem jest praca 4 godziny dziennie. Czy jesteś zainteresowany tym rozwiązaniem?
Mówisz poważnie czy żartujesz?
czy pracujesz
Czy masz dzieci?

Krótko mówiąc, Francuzi i ich 35 godzin są już postrzegani jako leniwi ludzie w Europie, więc jest całkiem jasne, że ta reputacja nie ulegnie zmianie, aby opowiadać takie bzdury.

To niesamowite!!!
0 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Odp: TERR 2




przez eclectron » 10/01/21, 10:06

1360 napisał:
To niesamowite!!!

Rozumiem....
Powiedzmy, że jeśli przyjmiesz i poświęcisz kult porządkowi rzeczy, a zatem systemowi; przemówienie otwierające, kwestionujące system, uchodzi za zdumiewające.
I system (ci z głową, którzy nigdy nie zaznają żadnego kryzysu i którzy dobrze się bawią, słuchając, jak ich bronisz : Mrgreen: ) jest bardzo szczęśliwy, że może liczyć na dobrych małych żołnierzyków, którzy nie kwestionują niczego, nawet jeśli ma to gówniane znaczenie...

Nie ma problemu poza tobą.
Nie ma żadnego problemu poza ideami, których się trzymamy.
Jeśli zależy Ci na obecnym systemie, to nie narzekaj, że musisz pracować jak osioł i w stresie zdezerterowałem : Mrgreen:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Odp: TERR 2




przez 1360 » 10/01/21, 11:54

eclectron napisał:Jeśli zależy Ci na obecnym systemie, to nie narzekaj, że musisz pracować jak osioł i w stresie zdezerterowałem : Mrgreen:


To szalone, jak pasożyty żyjące na haku społeczeństwa zawsze kojarzą słowo „praca” ze słowem „stres”. Cóż, zaletą bycia wszechstronną zawodniczką jest to, że nie ryzykujesz ani jednego, ani drugiego...

Zaskoczę Cię, ale pracuję, zarabiam bardzo dobrze i nie stresuję się.

Powiedz sobie, że masz szczęście, że żyjesz w kraju, który toleruje sprawy socjalne i że jeśli możesz sobie pozwolić na nic nie robienie, to dlatego, że są ludzie, którzy właśnie pracują.

Zatem mówienie bzdur, aby poczuć, że istniejesz, jest w porządku, ale szanowanie ludzi, którzy pozwalają ci być palantem, jest lepsze;)

Miłej niedzieli (nawet jeśli dla Ciebie jest to codziennie niedziela...)
0 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79431
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11087

Odp: TERR 2




przez Christophe » 10/01/21, 12:06

1360 napisał:
eclectron napisał:Jeśli zależy Ci na obecnym systemie, to nie narzekaj, że musisz pracować jak osioł i w stresie zdezerterowałem : Mrgreen:


To szalone, jak pasożyty żyjące na haku społeczeństwa zawsze kojarzą słowo „praca” ze słowem „stres”. Cóż, zaletą bycia wszechstronną zawodniczką jest to, że nie ryzykujesz ani jednego, ani drugiego...

Zaskoczę Cię, ale pracuję, zarabiam bardzo dobrze i nie stresuję się.

Powiedz sobie, że masz szczęście, że żyjesz w kraju, który toleruje sprawy socjalne i że jeśli możesz sobie pozwolić na nic nie robienie, to dlatego, że są ludzie, którzy właśnie pracują.

Zatem mówienie bzdur, aby poczuć, że istniejesz, jest w porządku, ale szanowanie ludzi, którzy pozwalają ci być palantem, jest lepsze;)

Miłej niedzieli (nawet jeśli dla Ciebie jest to codziennie niedziela...)


Pasożyty, haczyk społeczeństwa, sprawy społeczne, fałszywe przekonanie o absolutnej konieczności posiadania pracy do życia, codziennie w niedzielę... Czy tylko ty pracujesz na tym świecie, żeby cię usłyszeć? :zaszokować:

To skupienie bzdur w kilku zdaniach, które zasługuje na to, aby wejść do annałów forum (analny? Nie wiem... : Mrgreen: )

I oczywiście jako Szwajcar zbierasz i wydajesz jak najwięcej (mniam, mniam), a na pewno bronisz tajemnicy bankowej, uchylania się od płacenia podatków i uchylania się od płacenia podatków (przepraszam za optymalizację, lol)… oczywiście, że mogą ci zapłacić za oszustwo… Ponieważ mamy do czynienia z prawdziwym oszustwem społecznym, więc to są prawdziwe przypadki społeczne (nie podam ci krzywej porównawczej… istnieje podział przynajmniej od 1 do 10!)… Moglibyśmy nawet o tym porozmawiać sprawy aspołeczne!

Te ostatnie wybrały przypadki aspołeczne... większość przypadków społecznych nie ma wyboru, w przeciwnym razie cierpimy na pecha życiowego!

Nie bronię bezczynności, wręcz przeciwnie, ale wiedz, że nie każdy ma to, co uważasz za szansę...

Czyli emeryci to też dla Ciebie cass? :zaszokować:
3 x
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Odp: TERR 2




przez 1360 » 10/01/21, 12:12

Christophe napisał:
I oczywiście jako Szwajcar zbierasz i wydajesz jak najwięcej (mniam, mniam), a na pewno bronisz tajemnicy bankowej, uchylania się od płacenia podatków i uchylania się od płacenia podatków (przepraszam za optymalizację, lol)… oczywiście, że mogą ci zapłacić za oszustwo… Bo takie właśnie są prawdziwe przypadki społeczne (nie mam zamiaru szukać krzywej porównawczej)... Moglibyśmy nawet o tym porozmawiać sprawy aspołeczne!

Te ostatnie wybrały przypadki aspołeczne... większość przypadków społecznych nie miała wyboru!

Nie jestem zwolennikiem bezczynności, ale wiedz, że nie każdy ma szansę, którą uważasz za...



Zapewnij mnie, jesteś zabawny?!
0 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 55