Stan umysłu dla realnej przyszłości

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Janic » 07/12/20, 19:24

Urzekasz mnie!
Mam taką nadzieję, w przeciwnym razie jaki byłby sens tego wszystkiego!? : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez eclectron » 08/12/20, 00:34

Janic napisał: w przeciwnym razie jaki jest w tym wszystkim sens!? : Chichot:

Rzeczywiście można się zastanawiać.
Czy ten okazywany gniew nie ma na celu przekształcenia ludzkich umysłów na poziomie lęków, uprzedzeń i nieporozumień, które cię konstytuują?

Za duża wysokość widzenia, za dużo prostoty, co sprowadza cię z powrotem do twoich własnych ograniczeń, do twoich własnych tabu.
Musimy zniszczyć tę prostotę, prawda?
W przeciwnym razie byłoby to przyznaniem, że można zrobić lepiej, że można żyć lepiej niż kiedykolwiek.
Zasadniczo przyznałbyś, że jesteś zły w pewnych momentach, więc tak, kontynuuj projektowanie swoich fantazji, nadal przypisuj mi je i kontynuuj z nimi walkę, myślisz, że to sprawia, że ​​się rozwijasz.
Pech, nie utożsamiam się z Twoimi fantazjami, więc nie ma walki, zostajesz sam, by stawić czoła sobie.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28741
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5543

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Obamot » 08/12/20, 01:16

Nie często widuję faceta, który zakłada wątek, a potem robi hara kiri.
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Janic » 08/12/20, 08:06

Janic napisała: w przeciwnym razie jaki byłby sens tego wszystkiego!?
Rzeczywiście można się zastanawiać.
Czy ten okazywany gniew nie ma na celu przekształcenia ludzkich umysłów na poziomie lęków, uprzedzeń i nieporozumień, które cię konstytuują?
Tylko Ty w to wierzysz, to Twoja sprawa!
Za duża wysokość widzenia, za dużo prostoty, co sprowadza cię z powrotem do twoich własnych ograniczeń, do twoich własnych tabu.
Musimy zniszczyć tę prostotę, prawda?
Już mylisz prostotę z uproszczeniem. Świat, w którym żyjemy, nie jest taki prosty, ktoś mógłby powiedzieć! Przywracasz to swojemu ego: ja, którego znam! Już prawie nie myślisz, że jesteś dowcipny... mieliśmy małą ucieczkę!
W przeciwnym razie byłoby to przyznaniem, że można zrobić lepiej, że można żyć lepiej niż kiedykolwiek.
Tam ; przyjacielu, mówisz w próżni, czy kiedykolwiek mnie spotkałeś, widziałeś moje życie z bliska? Nowa głupia fantazja! Zawsze Twój efekt lustra!
Zasadniczo przyznałbyś, że jesteś bezużyteczny w pewnych kwestiach,
Na szczęście jestem okropny w niektórych rzeczach, ale jak myślisz, które? jakbyś je miał i sam się do tego przyznał, dlatego jest dawcą lekcji dla niełaski!
więc tak, kontynuuj realizację swoich fantazji,
Nie przestawaj przypisywać ich mnie i walcz z nimi, zaczyna cię to męczyć, myślisz.
Nie muszę tego robić, każdy czytelnik od czasu Twojej interwencji może wyrobić sobie opinię!
Pech, nie utożsamiam się z Twoimi fantazjami, więc nie ma walki, zostajesz sam, by stawić czoła sobie.
"
Nie ma gorszego niewidomego niż ten, który nie chce widzieć!
"
Nie musisz utożsamiać się z tym, czym już jesteś! To tylko kwestia sposobu myślenia... niezrównoważony
https://www.cerveauetpsycho.fr/sd/psych ... e-6216.php
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez ABC2019 » 08/12/20, 08:45

mamy dowód, że gdy dwóch JOE walczy między sobą, nie jest to wyższe niż wtedy, gdy walczą z nie-JOE : Mrgreen:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez eclectron » 08/12/20, 09:13

Obamot napisał:Nie często widuję faceta, który zakłada wątek, a potem robi hara kiri.

Brak zrozumienia. Jeśli to do mnie mówisz? gdzie jest Hara Kiri?
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28741
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5543

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Obamot » 08/12/20, 09:36

Dobrze byłoby trochę podnieść poziom w debacie. W kwestiach zasadniczych nie widzę rozbieżności.
ABC2019 napisał:mamy dowód, że gdy dwóch JOE walczy między sobą, nie jest to wyższe niż wtedy, gdy walczą z nie-JOE : Mrgreen:

Aby to zweryfikować, wystarczy przestać walczyć z Izentropem i Ex-Nihilo, prawda JOE :? : Mrgreen:
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez eclectron » 08/12/20, 09:47

@Janic Nie wiem wszystkiego i daleko mi do tego.
Z drugiej strony wiem, że można zrobić dużo lepiej niż obecny świat, wiem, że obecny świat kształtuje umysły na swój obraz i odwrotnie, świat jest wynikiem umysłów, które go tworzą, to stanowi zamknięty krąg , więc istnieje wiele innych, niezbadanych możliwości.
Rzeczywiście nie toleruję przemówień, które mają na celu wciągnięcie mnie z powrotem do kręgu, ponieważ chodzi właśnie o otwarcie tego kręgu.
Już powiedziałem, ale głupio upieram się : Mrgreen: , To forum nie jest właściwym miejscem ani sposobem na otwieranie kręgu, biorąc pod uwagę, że praktycznie są w nim jedynie uczestnicy, którzy chcą pozostać w kręgu, nawet jeśli temu zaprzeczają.

PS: @Obamot rozbieżność jest zasadnicza, polega na ciągłym przywracaniu do kręgu tego, co wielu nazywa rzeczywistością : Mrgreen: , w tym Janic, ABC, Exni.
Ahmed ma swój sposób, Sen non Sen także.
Tutaj wszyscy są ubrani jak na zimę Roll:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Janic » 08/12/20, 10:03

Już powiedziałem, ale głupio upieram się : Mrgreen: , To forum nie jest właściwym miejscem ani sposobem na otwieranie kręgu, biorąc pod uwagę, że praktycznie są w nim jedynie uczestnicy, którzy chcą pozostać w kręgu, nawet jeśli temu zaprzeczają.
typowe dla wszelkiego rodzaju sekt religijnych, które mówią dokładnie to samo: „przyjdź do mojego domu, jest pożar, albo zamroź je na zewnątrz„Kościół katolicki powiedział to samo „poza Kościołem nie ma zbawienia” i widzimy, dokąd ich to doprowadziło.
PS: @Obamot rozbieżność jest zasadnicza, polega na ciągłym przywracaniu do kręgu tego, co wielu nazywa rzeczywistością : Mrgreen: , w tym Janic, ABC, Exni.
Ahmed ma swój sposób, Sen non Sen także.
Tutaj wszyscy są ubrani jak na zimę
typowy przykład „poza moim kościołem (przepraszam, koło) nie ma zbawienia”, ale jeśli w to wierzysz, to dobrze! Po prostu dodajesz swoje nazwisko do tysięcy sekt, które mówią to samo co ty!
Tutaj jesteś ubrany na każdą porę roku!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez eclectron » 08/12/20, 10:11

Janic napisał:
Już powiedziałem, ale głupio upieram się : Mrgreen: , To forum nie jest właściwym miejscem ani sposobem na otwieranie kręgu, biorąc pod uwagę, że praktycznie są w nim jedynie uczestnicy, którzy chcą pozostać w kręgu, nawet jeśli temu zaprzeczają.
typowe dla wszelkiego rodzaju sekt religijnych, które mówią dokładnie to samo: „przyjdź do mojego domu, jest pożar, albo zamroź je na zewnątrz„Kościół katolicki powiedział to samo „poza Kościołem nie ma zbawienia” i widzimy, dokąd ich to doprowadziło.
PS: @Obamot rozbieżność jest zasadnicza, polega na ciągłym przywracaniu do kręgu tego, co wielu nazywa rzeczywistością : Mrgreen: , w tym Janic, ABC, Exni.
Ahmed ma swój sposób, Sen non Sen także.
Tutaj wszyscy są ubrani jak na zimę
typowy przykład „poza moim kościołem (przepraszam, koło) nie ma zbawienia”, ale jeśli w to wierzysz, to dobrze! Po prostu dodajesz swoje nazwisko do tysięcy sekt, które mówią to samo co ty!
Tutaj jesteś ubrany na każdą porę roku!

Postaram się zachować delikatność...
Czego nie rozumiesz w otwieraniu kręgu mentalnego (na zimę lub na całe życie)?
To dokładne przeciwieństwo sekty.
Obecnie znajdujemy się w sekcie uwarunkowanego i wąskiego umysłu i ta ślepota prowadzi nas na skraj ekologicznej otchłani. Albo przez ucieczkę na oślep, albo przez bezruch i zdziwienie.
otwarcie kręgu pozwala zatrzymać zawrotny pęd i kontynuować marsz do przodu w innym kierunku, spokojniej, a tym samym wyrwać się z bezruchu.
„Musimy położyć kres bezruchowi!” Jacques Chirac.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 63