Stan umysłu dla realnej przyszłości

Katastrofy humanitarne (w tym wojny i konflikty w zasobach), naturalne, klimatyczne i przemysłowe (z wyjątkiem energii jądrowej lub ropy naftowej forum paliw kopalnych i jądrowych). Zanieczyszczenie morza i oceanów.
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Janic » 07/12/20, 13:25

Janic napisała: Świat to nie kraina troskliwych misiów, trzeba być realistą!
Nie pozostając zamkniętym w ograniczeniach patrzących wstecz, nie posuniesz się do przodu, a świat nie posunie się do przodu. Z pewnością nie potrzebujemy tego przemówienia, aby móc działać dalej.
I crack, wrócisz do swojej wypowiedzi na mój temat, wiem, a nie ty i inni. Marność nad marnościami
Energia jądrowa, podobnie jak chemia, jest tym, co z niej robimy. Najlepszy lub najgorszy. Po raz kolejny wybór „świata”, który chce ucieleśnić, należy do każdego.
[*]Właśnie na początku możemy naiwnie wierzyć, że z tego, co zabija, może wyniknąć dobro (zabijanie uzasadnia się przekonaniem, że zabicie innych pozwala ocalałemu mieć rację), ale nie po pewnym czasie. że było to fałszywe i iluzoryczne. I nie używaj wersetów naukowych…. !

[*]Przykład raka i jego leczenia!
W końcu dołączyłbym do Obamota, potrzebujesz pewności siebie, aby iść do przodu.

Jezus chodził po wodach ze swoją ufnością, swoją wiarą, ale nikomu innemu się to nie udało i z ufnością zbliżyć się do przepaści, potrzeba wiary, aby się tam rzucić bez narażania się na śmierć. Nawet najodważniejszy skoczek spadochronowy na wszelki wypadek wyposaża się w dwa spadochrony! Gdzie są te spadochrony?
Z twojej wypowiedzi wynika, że ​​nie masz zaufania do ludzkości ani do życia.
Wręcz przeciwnie, wierzę w ludzi indywidualnie, a nie zbiorowo.
Prawdą jest, że światem rządzi strach, ale w pewnym momencie musimy zaufać, aby pokonać ten przestarzały świat i ustanowić dobre koło.

Przykład, który podałem wcześniej:

PYTAGORES - 570-480(?) p.n.e.:
Grecki matematyk i filozof starożytności.

- "Dopóki ludzie zabijają zwierzęta, będą zabijać się nawzajem, Rzeczywiście, ten, kto sieje ziarno morderstwa i cierpienia, nie może zbierać radości i miłości”.
- „Ziemia daje obfite bogactwo i spokojne pożywienie. Oferuje nam posiłki, które nie są splamione krwią ani morderstwem.


Ponad 2.500 lat temu i co się zmieniło? Nic, jest jeszcze gorzej poza kilkoma rzadkimi osobnikami, to za mało, żeby tym zmienić świat! A ty?
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Exnihiloest » 07/12/20, 14:30

Janic napisał:...
Jezus chodził po wodach dzięki swojej ufności i wierze, ale nikomu innemu się to nie udało...

Ale jeśli ! Naprawdę opowiadasz bzdury.

0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28741
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5543

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Obamot » 07/12/20, 14:38

Czy to byłeś ty, były? : Mrgreen:
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez eclectron » 07/12/20, 14:55

@Janic mimo wszystko trochę nierozsądny, a ja jestem skromny : Mrgreen:
Krótko mówiąc, dość irracjonalna technika JAbEx, która buduje wiatraki, a następnie je potępia.
Krótko mówiąc, umysł na wolności (szaleństwo) w całej okazałości.
Kwiatowi nie zależy na tym, czy zrozumiesz jego prostotę, przy całym złu, które ze sobą niesiesz, jest to wyraźnie misja niemożliwa.
Więc całusy :P
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Janic » 07/12/20, 16:16

eclectron »07, 12:20

@Janic mimo wszystko trochę nierozsądny, a ja jestem skromny : Mrgreen:
Krótko mówiąc, dość irracjonalna technika JAbEx, która buduje wiatraki, a następnie je potępia.
Krótko mówiąc, umysł na wolności (szaleństwo) w całej okazałości.
Wy wszyscy, to! Przegoń to, co naturalne, a ono wróci galopując! Czy czujesz się szczególnie dotknięty związkiem między miłością a nieuzasadnionym zabijaniem?
Oto nowy fan ABC, będzie szczęśliwy! poza tym, że jego metoda JOE została zastąpiona przez JAbEx, nie będzie z tego powodu zadowolony! Czy nie miałbyś tego samego kompleksu narcyzmu co on, z efektem lustrzanym, który odzwierciedla obraz, który rzutujesz na innych?! Roll:
Kwiatowi nie zależy na tym, czy zrozumiesz jego prostotę, przy całym złu, które ze sobą niesiesz, jest to wyraźnie misja niemożliwa.
pov"bardzo prosty kwiat pod warstwami smoły, glifosatu i psich sików z syntetycznymi hormonami! :płakać:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez eclectron » 07/12/20, 16:43

Janic napisał: Czy nie miałbyś tego samego kompleksu narcyzmu co on, z efektem lustrzanym, który odzwierciedla obraz, który rzutujesz na innych?!

Nie wiem, ale w każdym razie widzę, że samotnie walczysz ze swoimi własnymi projekcjami mentalnymi, wymyślając różne rzeczy na mój temat.
Nie marnuję już czasu na ludzi, którzy mają zniekształcony wzrok.
Potrafię rozpoznać, kiedy ktoś ma rację, a kiedy się myli, i mam wystarczającą perspektywę na siebie, aby zaakceptować, czy ma rację.
z drugiej strony nie akceptuję kłamstw, czyli twoich własnych projekcji, twojego własnego zła.
Znowu całusy : Lol:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Janic » 07/12/20, 17:42

Janic napisał:
Czy nie miałbyś tego samego kompleksu narcyzmu co on, z efektem lustrzanym, który odzwierciedla obraz, który rzutujesz na innych?!
Nie wiem, ale w każdym razie widzę, że samotnie walczysz ze swoimi własnymi projekcjami mentalnymi, wymyślając różne rzeczy na mój temat.
Wszyscy to robimy, więc nic nowego z tej strony, z wyjątkiem tego, że nie powiedziałem nic innego, jak tylko to, że widzicie u innych, co jest w waszej sprawie i dlatego to potwierdzacie
Nie marnuję już czasu na ludzi, którzy mają zniekształcony wzrok.
zniekształcający w stosunku do czego? Twój?
Potrafię rozpoznać, kiedy ktoś ma rację, a kiedy się myli, i mam wystarczającą perspektywę na siebie, aby zaakceptować, czy ma rację.
Wizjoner i nie tylko! coraz silniejszy
z drugiej strony nie akceptuję kłamstw, czyli twoich własnych projekcji, twojego własnego zła.
odesłać ci swoje przewidywania, czy nazywasz to kłamstwem? Najwyraźniej nie wyznajemy tych samych wartości!
Widzisz, wystarczy zeskrobać lakier, aby ukazała się twoja prawdziwa natura!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez eclectron » 07/12/20, 18:05

@Janic, ja też cię kocham : Lol:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez Janic » 07/12/20, 18:07

@Janic, ja też cię kocham : Lol:
i hipokryta też!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Stan umysłu dla realnej przyszłości




przez eclectron » 07/12/20, 19:06

Janic napisał:
@Janic, ja też cię kocham : Lol:
i hipokryta też!

Urzekasz mnie! : Lol:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "katastrofy humanitarne, naturalne, klimatyczny i przemysłowych"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 72