Covid i Didier Raoult (zwolennik hydroksychlorochiny): analizy pandemii

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3801
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1323

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez pedrodelavega » 25/10/20, 15:06

Choć trochę sobie zaprzecza...
3 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5543

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez Obamot » 25/10/20, 15:48

Ten film to czysty skandal, za każdym razem albo wyrażał zastrzeżenia, albo mówił, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć przyszłości.

Które nie pojawia się tutaj, ponieważ każdy fragment wideo, w którym wyraża tego rodzaju zastrzeżenia, został skrupulatnie pominięty.

Ponadto należy przypomnieć kontekst, bardzo duża liczba praktyków zminimalizowała zasięg burzy medialnej wokół wirusa, aby uniknąć wywołujących niepokój reakcji w populacji, które mają i ostatecznie będą miały znacznie większą śmiertelność niż tego, czego się oczekuje, wyprodukował samego wirusa i który dotyczy całej populacji, podczas gdy wirus zabił dotychczas tylko „jedynie” 0,01% światowej populacji, natomiast pośrednio zabije dwukrotnie więcej (6 dzieci dziennie, czyli 000 miliony i więcej, odkąd znów tu jesteśmy) https://www.lesechos.fr/monde/enjeux-in ... is-1202507 (a nawet więcej, ponieważ powraca na 1 rundę…)

Jest to zniesławienie i zastanawiam się nad przesłaniem linku do Twojego postu trzem kancelariom prawnym rodziny Raoult.
Chyba, że ​​moderacja forum nie usuwaj go.

Zrobiłem to samo z Izentropem i przestał.
Ostatnio edytowane przez Obamot 25 / 10 / 20, 16: 08, 1 edytowany raz.
1 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez ABC2019 » 25/10/20, 15:55

Obamot napisał:
Jest to zniesławienie i zastanawiam się nad przesłaniem linku do Twojego postu trzem kancelariom prawnym rodziny Raoult.
Chyba, że ​​moderacja forum nie usuwaj go.

Zrobiłem to samo z Izentropem i przestał.


cóż, w takim razie poczekajmy na proces w sprawie zniesławienia... ale biorąc pod uwagę, że zniesławienie oznacza twierdzenie o czymś fałszywym i że wideo to jedynie fragmenty zeznań Raoulta, naprawdę nie wiem, który sąd mógłby to osądzić. Ale hej, Obamat ma swoją osobistą koncepcję zniesławienia, taką jak śmiertelność i druga zasada (której nigdy nie zadał sobie trudu, aby szczegółowo przedstawić ignorantom masy), a co więcej, dzieli się nią ze sobą!
Obraz Obraz
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez Adrien (były nico239) » 25/10/20, 15:59

pedrodelavega napisał:
Adrien (ex-nico239) napisał:
pedrodelavega napisał:Założenie,
„Nie mamy już pandemii covida, jesteś badaczem i myślisz, że znalazłeś skuteczną cząsteczkę przeciwko śmiertelnej chorobie”.
Jak zabrać się za „próbowanie”/potwierdzanie, że to działa?
1/ Przeprowadzasz nadzorowane/kontrolowane badanie kliniczne w celu oceny korzyści i ryzyka.
ou
2/ Czy zwracasz się bezpośrednio do populacji?


Czy iwermektyna to nowość?
Cokolwiek
Znana cząsteczka może być skuteczna w przypadku jednej choroby i nieskuteczna w przypadku innej.
Znana cząsteczka może być skuteczna w przypadku jednej choroby i przeciwwskazana w przypadku innej.
Znana cząsteczka może być skuteczna w leczeniu choroby na pewnym etapie, a na innym może być przeciwwskazana.
Znana cząsteczka może być skuteczna przeciwko chorobie w określonej dawce i przeciwwskazana w innej.
Etc ...

Zatem „jesteś badaczem i myślisz, że znalazłeś skuteczną cząsteczkę przeciwko śmiertelnej chorobie”.
Jak to zrobić?1, 2 czy coś innego?


Zachowujesz się jak pikantni Indianie
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28743
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5543

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez Obamot » 25/10/20, 16:20

ABC2019 napisał:
Obamot napisał:
To zniesławienie,


cóż, w takim razie poczekajmy na proces w sprawie zniesławienia... ale biorąc pod uwagę, że zniesławienie oznacza twierdzenie o czymś fałszywym i że wideo to jedynie fragmenty zeznań Raoulta, naprawdę nie wiem, który sąd mógłby to osądzić. Ale hej, Obamat ma swoją osobistą koncepcję zniesławienia, taką jak śmiertelność i druga zasada (której nigdy nie zadał sobie trudu, aby szczegółowo przedstawić ignorantom masy), a co więcej, dzieli się nią ze sobą!

1) Zniesławienie to:

— „zarzut lub przypisanie faktu, który podważa honor i szacunek osoby”. https://www.service-public.fr/particuli ... its/F32079

O ile jest to film tendencyjny, którego celem jest ewidentnie naruszenie dobrego imienia naukowca, to trochę o tyle, że jest to zniesławienie!

2) Wygląda więc na to, że znowu przenosisz swoje pragnienia w rzeczywistość...

3) Biorąc pod uwagę Twój brak wiedzy na temat prawa, wydaje się, że nie zdajesz sobie sprawy, że jest to pierwsze „pozostawione ocenie sędziów” w odniesieniu do prawa (a zatem mając na uwadze powyższy tekst) to nie jesteś zatem Ty "który jest poprawny"! : Chichot: I nie mogę sobie wyobrazić, jak sędziowie dawali się prowadzić wszym leśnym kłócącym się o forum! Z drugiej strony skarga...

To prowadzi nas z powrotem do TWOICH osobistych koncepcji: Obraz Obraz
— prawo (bez komentarza)
— śmiertelność, ponieważ kwestionujecie Państwo definicję WHO jako wiarygodną (bez komentarza);
— prawa fizyki (2 zasada), skoro kwestionujesz pracę innych fizyków, nie mając na tyle pokory, by zadać im swoje pytania lub własną teorię... (bez komentarza)

Swoją drogą, czy nigdy sam nie byłeś autorem opracowania naukowego, które potwierdzałoby całą tę gloubi-boulgę, którą tutaj rozpowszechniasz? : Mrgreen:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez ABC2019 » 25/10/20, 16:37

Obamot napisał:
ABC2019 napisał:
Obamot napisał:
To zniesławienie,


cóż, w takim razie poczekajmy na proces w sprawie zniesławienia... ale biorąc pod uwagę, że zniesławienie oznacza twierdzenie o czymś fałszywym i że wideo to jedynie fragmenty zeznań Raoulta, naprawdę nie wiem, który sąd mógłby to osądzić. Ale hej, Obamat ma swoją osobistą koncepcję zniesławienia, taką jak śmiertelność i druga zasada (której nigdy nie zadał sobie trudu, aby szczegółowo przedstawić ignorantom masy), a co więcej, dzieli się nią ze sobą!

1) Zniesławienie to:

— „zarzut lub przypisanie faktu, który podważa honor i szacunek osoby”. https://www.service-public.fr/particuli ... its/F32079

O ile jest to film tendencyjny, którego celem jest ewidentnie naruszenie dobrego imienia naukowca, to trochę o tyle, że jest to zniesławienie!


biorąc pod uwagę, że są to jedynie fragmenty oświadczeń samego Raoulta, czy w związku z tym uważa Pan, że Raoult swoimi własnymi oświadczeniami podważa swój honor i szacunek?

Znowu opowiadasz dowcip o Sowiecie, który nazwał Stalina idiotą i został skazany na gułag za ujawnienie tajemnicy państwowej!!

ten Obamot jest coraz bardziej bezcenny, ale jak daleko odważy się posunąć z humorem!

Obraz Obraz

— śmiertelność, ponieważ kwestionujecie Państwo definicję WHO jako wiarygodną (bez komentarza);
— prawa fizyki (2 zasada), skoro kwestionujesz pracę innych fizyków, nie mając na tyle pokory, by zadać im swoje pytania lub własną teorię... (bez komentarza)

Podważam definicję śmiertelności WHO i prawa fizyki, mimo że ciągle ci o nich przypominam?

Obraz ObrazObraz

on jest naprawdę bezcenny...
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13740
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1528
Kontakt :

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez izentrop » 25/10/20, 18:50

pedrodelavega napisał:Choć trochę sobie zaprzecza...
Chciałem to wrzucić, ubiegłeś mnie : Mrgreen:
ABC2019 napisał:Obamot napisał:
Jest to zniesławienie i zastanawiam się nad przesłaniem linku do Twojego postu trzem kancelariom prawnym rodziny Raoult.
Chyba, że ​​moderacja forum nie usuwaj go.
Zrobiłem to samo z Izentropem i przestał.
No cóż :? :: : Lol:
Musiałem tego nie zauważyć, ponieważ jesteś taki ciężki, że ignorowano cię od czasu twojego powrotu.

Fakty odnotowane przez wszystkich oprócz ciebie nie są zniesławieniem, mój pov obamot. Roll: : Mrgreen:
0 x
ENERC
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 725
Rejestracja: 06/02/17, 15:25
x 255

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez ENERC » 25/10/20, 19:24

Obamot napisał:O ile jest to film tendencyjny, którego celem jest ewidentnie naruszenie dobrego imienia naukowca, to trochę o tyle, że jest to zniesławienie!

Więc nie. Jest to kompilacja jego publicznych wypowiedzi w mediach, z których część została złożona pod przysięgą.

Naprawdę doceniam tę sekwencję: w przypadku HCQ mamy niewiele zgonów na OIT… to trochę normalne, gdy nie mamy łóżek na OIT, prawda?
1 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez Adrien (były nico239) » 25/10/20, 19:40

izentrop napisał:Fakty odnotowane przez wszystkich


Tak, jeśli to powiedziałeś... daj spokój, buona notte

izentrop napisał:Nie jestem do tego zdolnym specjalistą

izentrop napisał:comprendre

izentrop napisał:cokolwiek

izentrop napisał:do

izentrop napisał:cette

izentrop napisał:epidemia

izentrop napisał:Wolę wrócić

izentrop napisał:do łóżka

izentrop napisał:je suis

izentrop napisał:gotowany
1 x
Avatar de l'utilisateur
phil12
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 530
Rejestracja: 05/10/09, 13:58
Lokalizacja: Occitanie
x 156

Re: Rezygnacja dr Raoulta, zwolennika chlorochiny, z rady naukowej Covid19




przez phil12 » 25/10/20, 20:51

Czy czujesz się wycelowany w Obamota?

Nawet nie odpowiem, ludzie w złej wierze rozpoznają się i pewnie zareagują mocno z powodu braku obiektywnej reakcji, niewielu jest ludzi godnych tego miana, którzy mogliby powiedzieć przepraszam, myliłem się, wolą dodać warstwę złej wiary, żeby nie stracić twarzy.


Błąd humanum est perseverare diabolicum!

Dobry wieczór, powodzenia. Do zobaczenia na 300 bezużytecznych stronach!
1 x
Doradztwo w zakresie zrównoważonej energii w budownictwie
http://www.philippeservices.net/

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 131