Może być rozwiązaniem problemów związanych z zanieczyszczeniem

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
uratować planetę
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 128
Rejestracja: 10/11/06, 19:05
Lokalizacja: Paryż




przez uratować planetę » 13/12/06, 19:29

Ponieważ dzięki laboratorium ekonologicznemu jesteśmy w stanie mierzyć wiele rzeczy, a teleportacja kwantowa została już osiągnięta, zastanawiałem się, czy moglibyśmy oprzeć się na tym przodku teleportacji, aby wydać coś w rodzaju oszacowania (co z konieczności być nieprecyzyjne, a nawet fałszywe) na temat teleportacji małego obiektu...
Drwal, powiedzieliśmy, że mówimy tu o przedmiotach, a nie o ludziach!
Możesz dodać o wiele więcej, jeśli nie ...
0 x
Razem możemy zmienić
szlifować
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 14/12/06, 00:28




przez szlifować » 14/12/06, 00:36

I hop, przepraszam, przechodzę od forum en forum powiedzieć, że to mistyfikacja, a SavePlanet i Osprey to mistyfikatorzy... : Chichot:

Zobacz forum culture-sf, jeśli wolisz, 4 strona wątku na...
oczywiście teleportacja kulek : Evil:

Witam wszystkich i zapraszam do następnego :?
0 x
uratować planetę
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 128
Rejestracja: 10/11/06, 19:05
Lokalizacja: Paryż




przez uratować planetę » 15/12/06, 19:27

Masz absolutną rację, to moja pasja, to wszystko, co robię w życiu i to wszystko, co muszę robić!
Włożyłem też czekoladę do folii w moich wielkich dniach dobroci.

Czekam na konferencję prasową, potem zobaczymy... czy nam się uda i czy mamy prawo w to wierzyć, czy nie.
Do tego czasu pozwalam sobie marzyć, to wciąż wolność... tak jak informowanie!
0 x
Razem możemy zmienić
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 15/12/06, 19:31

morka napisała:I hop, przepraszam, przechodzę od forum en forum powiedzieć, że to bzdura


AHA DOBRZE? Niesamowity... : Mrgreen: : Mrgreen:

Z drugiej strony nikt nie ma nic do sprzedania, więc hej… są gorsze rzeczy jak Hoax…
0 x
szlifować
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 14/12/06, 00:28




przez szlifować » 16/12/06, 13:31

Może choć raz plotka jest rozpowszechniana przez godną zaufania osobę, ale biorąc pod uwagę powtarzającą się terminologię, wątpię w to. Jeśli tak, byłbym gotów przeprosić, ale ten czas jeszcze nie nadszedł.
Pozwalam sobie oświadczyć się webmasterowi teraźniejszości forum wyślij mi pw, jeśli chce porównać ip, które zebraliśmy na temat autora wiadomości o kulturze i tego tutaj.
Wkrótce wyślę również e-mail do University of Toronto, aby, jeśli raczy zająć się tą sprawą, wysłać formalną odmowę, aby nie marzyć nadmiernie.
Zwracam również uwagę oszustom, że jeśli będą się uporać, możemy ostrzec ich dostawcę o ich działaniach dezinformacyjnych.
Zaznaczam, że firma będąca właścicielem domeny „nauka i przemysł” wydaje się, po przeprowadzeniu badań, nie istnieć, w każdym razie pod adresem, który podała przy rezerwacji tej nazwy domeny, i że to powinno wystarczyć, aby usprawiedliwić nieuczciwość strony i jego treść, a więc nie wytrwać w „marzeniach” ponad miarę.

Dobrej kontynuacji wszystkim...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79462
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 16/12/06, 13:46

Uh, myślę, że biorąc pod uwagę poniesione szkody (prawie zerowe, nie?), że proponowane przez ciebie śledztwo jest trochę nieproporcjonalne, prawda?

Co więcej, w sieci jest tak wiele innych mistyfikacji (o wiele bardziej komercyjnych i szkodliwych, jak dziesiątki fałszywych oszczędzaczy paliwa), że lepiej byłoby zająć się tym jednym… prawda?
0 x
szlifować
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 14/12/06, 00:28




przez szlifować » 17/12/06, 00:07

Może. Nie jestem łowcą oszustów.
Po prostu nie wiem jak wy tutaj, ale na forum tam, dokąd zmierzam, mieliśmy prawo w krótkim czasie do przebranych knajp, do zniknięć mourmelon bis, do ruchów sekciarskich, a tam, do mistyfikacji za dużo... Więc teraz mamy dość i kto przyjdą i wezmą ludzi za głupców, zrobię co w mojej mocy, aby odwdzięczyć się... : Lol:

Nie przyszedłem się tu bawić, więc dziękuję za powitanie i życzę...

...dobrych Świąt!!!, czemu nie, wygląda na to, że nieprędko : Lol:
0 x
rybołów
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 16
Rejestracja: 10/11/06, 00:20

Sceptyczny




przez rybołów » 19/12/06, 00:52

Znasz mnie, jestem tak samo sceptyczny jak ty co do prawdziwości informacji, ale pomysł, że pewnego dnia będziemy mogli teleportować obiekty, wciąż jest szalony!

Potem, jak mówi Christophe, nie ma się co trząść, jeśli to żart, to w sieci krąży mnóstwo innych, w znacznie gorszym guście.
0 x
rybołów
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 16
Rejestracja: 10/11/06, 00:20




przez rybołów » 19/12/06, 00:57

W każdym razie Wesołych Świąt i mam nadzieję, że rok 2007 będzie rokiem działania (po latach „świadomości” sprawy ekologicznej). Ofiaruj prezenty ekonomiczne (cała moja rodzina będzie miała prawo do kulek i orzechów mydlanych : Chichot: )
0 x
uratować planetę
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 128
Rejestracja: 10/11/06, 19:05
Lokalizacja: Paryż




przez uratować planetę » 27/12/06, 20:20

Nie chciałbym być w twojej rodzinie rybołowów!
W kwestii prezentów świątecznych można zrobić lepiej... ale to zawsze dobry gest ekologiczny!
Jeśli chodzi o uwagi poczynione powyżej, nie mam nic do powiedzenia, jest to raczej zabawne.
W międzyczasie nie słyszę więcej o tym odkryciu, więc może to naprawdę była mistyfikacja?!
Byłem trochę odłączony od obchodów Bożego Narodzenia, ale czy konferencja się odbyła, czy media to powtórzyły?
0 x
Razem możemy zmienić

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 136