Pomiar zużycia samochodu, cykl standardowy UE

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180

Re: Pomiar zużycia samochodu, znormalizowany cykl UE




przez plasmanu » 14/01/20, 08:35

Kiedy moja mama chciała wybrać swoje nowe samochody, doradziłem jej Yaris de Valenciennes.
Tak więc pierwsza esencja, którą odzyskała moja młodsza siostra, szybko się rozpadła.
2 turbo diesel to ja, który mam go dzisiaj d4d blues
3 benzylowe, nie hybrydowe 3cylindry, które zakończyły się tego lata owinięte wokół drzewa na przyjęciu wotywnym przez mojego młodszego brata, wypił tylko 2 szklanki i ukradliśmy klucze z jego kieszeni ... Cóż, zobaczmy
Kolejne 3, że mama zawsze ma 4 cylindry, a nie hybrydowe.
Wszystkie esencje obracają się o 50% e85 bez modyfikacji.
Miałem tego młodszego brata, który kupił używanego Aygo, ten 1-cylindrowy 3-cylindrowy model 50% e85 bez modyfikacji
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 160