Brazylia: Motocykl H2O z wodą / wodorem (pękanie)

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Bardal
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 509
Rejestracja: 01/07/16, 10:41
Lokalizacja: I 56 45
x 198

Re: Brazylia: Motocykl H2O z wodą / wodorem (pękanie)




przez Bardal » 23/01/19, 17:41

Tak, możesz też sikać do zbiornika, to jeszcze łatwiejsze...

Ale skąd takie gówno...
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Brazylia: Motocykl H2O z wodą / wodorem (pękanie)




przez Janic » 23/01/19, 18:42

jest rzeczą oczywistą, że motocykl napędzany energią jądrową byłby dla Ciebie bardziej odpowiedni! 8)
Tak, możesz też sikać do zbiornika, to jeszcze łatwiejsze...
jest to tym bardziej interesujące, że używamy moczu (mocznika), aby anulować nox! więc dlaczego nie pracować przez elektrolizę.?
1 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Bardal
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 509
Rejestracja: 01/07/16, 10:41
Lokalizacja: I 56 45
x 198

Re: Brazylia: Motocykl H2O z wodą / wodorem (pękanie)




przez Bardal » 23/01/19, 22:10

Cóż, w każdym razie akumulator twojego motocykla zostanie naładowany za pomocą energii jądrowej... I to za ilość energii dokładnie równą tej potrzebnej do elektrolizy wody w celu wydobycia wodoru, a koniecznie większą niż ta, którą przywraca ten sam wodór... To jest licencjat z fizyki...

Cieszy mnie i odpowiada, że ​​rzeczywistość trochę odbiera swoje prawa, w obliczu tylu nonsensów, jakie niektórzy...
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Brazylia: Motocykl H2O z wodą / wodorem (pękanie)




przez Janic » 24/01/19, 07:41

Cóż, w każdym razie akumulator twojego motocykla zostanie naładowany energią jądrową…
Wszystko zależy od tego, jakiego wyboru ma się dokonać. Akumulator można równie dobrze ładować wiatrem, słońcem, hydrauliką, ale podobnie jak dostępną elektryczność, jest jak garnek, w którym miesza się wszystkie rodzaje produktów spożywczych, ale w tej mieszance możemy bardziej docenić niektóre składniki niż inne.
I to za ilość energii ściśle równą tej potrzebnej do elektrolizy wody w celu wydobycia wodoru iz konieczności większą niż ta przywrócona przez ten sam wodór... To jest licencjat z fizyki...
Jest to przede wszystkim szczególna wizja tej fizyki. Ale w przytoczonym przykładzie chodzi o to, aby zastąpić energię kopalną inną energią, a nie stworzyć ogólną równowagę ekologiczną (co zresztą nie jest korzystne dla energii jądrowej)
Cieszy mnie i odpowiada, że ​​rzeczywistość trochę odbiera swoje prawa, w obliczu tylu nonsensów, które niektórzy wygłaszają...
Często widzimy w innych to, co jest tylko odbiciem naszego własnego wizerunku.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 161