[Tutorial] Dokonaj mydło: proste, tanie i przede wszystkim doskonała

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: [tutorial] Zrób mydło: proste, niedrogie, a przede wszystkim doskonałej jakości




przez Christophe » 04/10/18, 14:00

djo59 napisałNie, ups, ustawiłem to w kolejności na moim komputerze, pomyślałem, że mogę umieścić je z powrotem w oryginalnym poście, a potem zadzwoniłem.
Opublikuj oryginalny / 2eme post
Bez śladu (7eme z postu 2eme)
Bardzo drobny ślad (2eme)
Drobny ślad (4eme)
Ślad Franka (3eme)
Gruby ślad (5eme)
Kalkulator (1ere)
Link, który już poprawiłeś
Wynik (6eme)


MDR ze bólem głowy... na szczęście nie w każdym temacie musimy tak interweniować! : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: [tutorial] Zrób mydło: proste, niedrogie, a przede wszystkim doskonałej jakości




przez Christophe » 04/10/18, 16:58

Wszystko wróciło do normy w pierwszym poście. 8)
0 x
djo59
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 36
Rejestracja: 08/09/11, 01:03
x 5

Re: [tutorial] Zrób mydło: proste, niedrogie, a przede wszystkim doskonałej jakości




przez djo59 » 04/10/18, 17:55

Nienaganny szef kuchni

MDR ze bólem głowy... na szczęście nie w każdym temacie musimy tak interweniować! : Chichot:

: Oops: przynajmniej teraz rozumiem funkcję załącznika : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: [tutorial] Zrób mydło: proste, niedrogie, a przede wszystkim doskonałej jakości




przez Christophe » 04/10/18, 18:54

Nie, w końcu poszło łatwiej niż się spodziewałem.. Ponieważ w nazwie zdjęcia umieściłeś opis :)

Tak, funkcja PJ jest dobra! 8)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 94