Przemówienie JM Le Pen na samochodzie ... jutro?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 06/10/06, 00:25

Ech, tak, Gegyx, musisz uwierzyć, że w tych wyborach byłeś szczuplejszy ode mnie.
Zostałem złapany w 2002 roku, głosowałem na Chichi w drugiej rundzie Obraz

Teraz, 5 lat później, mówię sobie, że powinienem był głosować na facho: jego dojście do władzy z pewnością wywołałoby wielkie sprzątanie przy ulicy, na które zasługują nasze instytucje .....
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6992
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 06/10/06, 00:37

Cieszę się, że w końcu widzę kogoś, kto podąża za mną w moim rozumowaniu.
Ale dwa głosy nie wystarczyłyby ...

----------
W przypadku Chiraca było to „świeże jedzenie”

W przypadku Sarkosy będzie to „stodoła”

A wszystko to, demokratycznie ...
Ostatnio edytowane przez gegyx 06 / 10 / 06, 22: 02, 1 edytowany raz.
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 06/10/06, 00:53

gegyx napisał:W przypadku Chiraca było to „świeże jedzenie”

Dzięki Sarkosy będzie to „strach przed Bushem”


ObrazObrazObrazObrazObrazObraz
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
bioman14
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 51
Rejestracja: 26/11/05, 01:24




przez bioman14 » 07/10/06, 10:33

Cóż, zostałem stworzony jak Targol i podążam za tobą, teraz w twoim rozumowaniu.

powitanie
0 x
jeśli powiem, głupota, powiedz mi, ale życzliwie i uprzejmie.
bioman14
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 51
Rejestracja: 26/11/05, 01:24




przez bioman14 » 07/10/06, 10:40

cóż ... to i tak trochę ryzykowne
0 x
jeśli powiem, głupota, powiedz mi, ale życzliwie i uprzejmie.
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 08/10/06, 18:49

bioman14 napisał:cóż ... to i tak trochę ryzykowne


Wprawdzie jest to ryzykowne, ale z drugiej strony, czy pozostałbyś w kraju, który nie powstałby przeciwko prezydentowi Le Pen?

Nie ja

Jedynym ryzykiem byłoby zmuszenie do ubiegania się o azyl polityczny w prawdziwym kraju demokratycznym ... jak ... uhhhhh ... Korea Północna : Chichot:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 08/10/06, 19:53

Targol napisał:Wprawdzie jest to ryzykowne, ale z drugiej strony, czy pozostałbyś w kraju, który nie powstałby przeciwko prezydentowi Le Pen?

Nie ja


Corolaire: i przeciwko Sarko?

Porozmawiamy o tym za 1 rok do dnia, dobrze? :płakać:
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 08/10/06, 20:10

Christophe napisał:Corolaire: i przeciwko Sarko?

Porozmawiamy o tym za 1 rok do dnia, dobrze? :płakać:


Nie wiem, czy mógłbym, jeśli Sarko przejdzie, może za rok będę mieszkał w jaskini w górach Afganistanu : Lol:
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 08/10/06, 20:14

Targol napisał:Nie wiem, czy mógłbym, jeśli Sarko przejdzie, może za rok będę mieszkał w jaskini w górach Afganistanu : Lol:


Cóż, możesz kupić swój bilet 2-osobowy ... + kupić wcześniej - jest drogi :D
0 x
bioman14
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 51
Rejestracja: 26/11/05, 01:24




przez bioman14 » 09/10/06, 23:55

Targol napisał:
Jedynym ryzykiem byłoby zmuszenie do ubiegania się o azyl polityczny w prawdziwym kraju demokratycznym ... jak ... uhhhhh ... Korea Północna : Chichot:


demokracja ...
im więcej to idzie, tym bardziej uważam, że jest to największa bzdura zrodzona przez ludzkość:
dał moc grupie bezmyślnych idiotów, którzy nie widzą nic więcej niż koniec nosa.
tak długo, jak samochód był przywilejem króla, nie było zanieczyszczenia, teraz, gdy wszyscy twierdzą, że jest to ich najbardziej niezbywalna racja, rujnuje klimat w powietrzu i powoduje, że ta planeta będzie wrogo nastawiona do ziemskiego życia.

jedynymi krajami, które mają dziś środki, aby zastosować jedyne skuteczne rozwiązania przeciw zmianom klimatu, są dyktatury, które nie dbają o kolejny termin wyborczy : Evil: : Evil:
0 x
jeśli powiem, głupota, powiedz mi, ale życzliwie i uprzejmie.

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot], Majestic-12 [Bot] i goście 158