Zbiornik buforowy do wkładki wodnej

Energia słoneczna we wszystkich jej formach: ogrzewania słonecznego, ciepła woda, wybierając kolektor słoneczny, koncentracja słoneczne, piece i kuchenki słoneczne, przechowywania energii słonecznej przez bufor ciepła słonecznego, basen, klimatyzację i zimna słonecznego ..
Pomoc, doradztwo, instalacje i przykłady osiągnięć ...
djej66
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 11/05/16, 18:47

Zbiornik buforowy do wkładki wodnej




przez djej66 » 11/05/16, 19:03

cześć jestem nowy w forum Mieszkam na południu Francji.
Przychodzę do ciebie forum znaleźć informacje o zbiornikach buforowych.
ponieważ zamierzam wymienić grzejnik elektryczny za pomocą wkładki wodnej (a następnie dodać podgrzewacz wody z kolektorami słonecznymi) wraz z instalacją grzejnika wodnego.
Chciałbym również móc produkować ciepłą wodę użytkową za pomocą zbiornika 300 L.
Zrozumiałem cały system z wyjątkiem poziomu balonu, który musiałbym kupić, jestem całkowicie zagubiony.
czy ktoś mógłby mi wyjaśnić różnicę między wszystkimi balonami, które są w sprzedaży i skierować mnie do balonu, którego potrzebowałbym (niezbyt drogie, ponieważ widzę, że ceny idą od prostych do prawie 4 razy cena).
Dziękuję wszystkim, którzy przyjrzą się mojemu problemowi.
0 x
 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energia słoneczna: kolektory energii słonecznej CESI, ogrzewania, ciepłej wody, piecyki i kuchenki słoneczne"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 122