Pomysły dekoracji bezpośredni recykling zielony dom rekuperacji

Ocena wpływu na środowisko produktów końca życia: tworzyw sztucznych, chemikaliów, środków transportu, marketingu rolno-spożywczego. Bezpośrednie recyklingu i recyklingu (Upcykling lub Upcykling) i ponowne wykorzystanie dobrych pozycji do kosza!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 23/01/15, 11:41

Dziękuję Rare_Bird za wznowienie tego tematu.

Czy możesz po prostu skorzystać z naszego hosta obrazów, gdy umieścisz obrazy na forum? Link znajduje się tuż pod oknem pisania.

dziękuję
0 x
Atelier Recycl'art
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 14/03/16, 22:35

Re: Pomysły na zieloną dekorację domu: bezpośredni odzysk recyklingu




przez Atelier Recycl'art » 14/03/16, 22:49

Witam wszystkich!
Jestem artystą-twórcą, poddaję recyklingowi stare przedmioty, modyfikuję i rozszerzam ich wykorzystanie, aby dać im drugie życie, bo są naszym dziedzictwem i nic dzisiaj tak nie wygląda!
Zajmuję się także obróbką i przeróbką drewna, to szlachetny materiał, który zasługuje na wykorzystanie...
Podam Ci link do mojej strony, nie wahaj się udostępnić i rozmawiać o tym w swoim otoczeniu! Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania!
Dzięki za uwagę
Recykling Twój!

https://www.facebook.com/AdaYa6
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79364
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Pomysły na zieloną dekorację domu: bezpośredni odzysk recyklingu




przez Christophe » 15/03/16, 09:27

Pracownia Recycl’art napisała:Jestem artystą-twórcą, poddaję recyklingowi stare przedmioty, modyfikuję i rozszerzam ich wykorzystanie, aby dać im drugie życie, bo są naszym dziedzictwem i nic dzisiaj tak nie wygląda!


Witam i witam tutaj

Radzę zrobić nowy temat i zaprezentować niektóre swoje dzieła na zdjęciach bezpośrednio na stronie forum.

Rzeczywiście: nie wszyscy korzystają z Facebooka, a Facebook coraz częściej blokuje publiczny dostęp do niektórych stron osobom, które nie są tam zarejestrowane...

To godne ubolewania, ale tak właśnie jest i całkowicie mieści się to w ogólnej polityce Facebooka: kontrolować nasze życie!! : Evil:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "odpadów, recyklingu i ponownego wykorzystania starych obiektów"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 71