Darmowa energia swobodna przez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28732
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Obamot » 07/03/16, 13:44

Rudy napisał:
Obamot napisał:Kompletnie nic też nie zrozumiałem. Obraz

Grawitacja wynosi G = 6,674⋅10-11 m3⋅kg-1.S-2

Ale ponieważ w układzie startowym siły się znoszą, mamy zerową prędkość początkową! Obraz
Nie ma więc czego „odzyskiwać”.

„Rzeczy” (mobile) w końcu powrócą do swojego punktu równowagi, jak w wahadle Newtona:

Obraz
Źródło: Wikipedia

Wydaje mi się (ale mogę się mylić, bo nie widziałem tu żadnych wyraźnych śladów ze wzorami numerycznymi), że podstawowe pojęcia nie są rozumiane (a./ grawitacja ziemska, Galillée, b./ powszechne prawo grawitacji Newtona, spadanie ciała itp.)

Dobry Ben Newton, to był Newton!

A Rudy to ja!

Kiedy otrzymuję kilka wiadomości od [bla-bla-bla]

Rüdy'ego można nazwać Rüdym, ale to nie poprzez publikację szeregu rysunków bez komentarza (aby nie musieć ich później usprawiedliwiać?), „wymaże” pytania, na które nie odpowiedział, ponieważ w obecnej postaci oznaczają one absolutnie niczego.

Jak Rüdy planuje jednocześnie ominąć prawa grawitacji i grawitacji?
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Rudy » 07/03/16, 16:35

A Obama to ja!

Nie dajcie się zwieść, wszystko już jest! Dzieje się tak dlatego, że nie rozumiesz, więc musisz poczekać, aż opublikuję wyjaśnienia. Bardzo trudno jest to wyjaśnić rysunkami, ale damy radę.

Przede wszystkim KAŻDY musi zrozumieć! problem polega na bardzo niskim poziomie zrozumienia, więc daje mi to dużo pracy na moim (Pentium1 i Corel na Windows 98, jest używany do pracy nad rysowaniem i przechowywaniem informacji itp.)

W Twoim komentarzu! Moim zdaniem nie masz racji! Czyż nie ?
____________________________________________
Rüdy'ego można nazwać Rüdym, ale to nie poprzez publikację szeregu rysunków bez komentarza (aby nie musieć ich później usprawiedliwiać?), „wymaże” pytania, na które nie odpowiedział, ponieważ w obecnej postaci oznaczają one absolutnie niczego.

Jak Rüdy planuje jednocześnie ominąć prawa grawitacji i grawitacji?
____________________________________________
Moim zdaniem nie masz racji! Czyż nie ?

Gdybym opublikował serię nieskomentowanych rysunków, jak pisałem wcześniej (Kto

rozumie na przykład jak prawdziwy nauczyciel). nie czytałeś dalej, spróbuj przeczytać zanim do mnie napiszesz

marnować cenny czas, z góry dziękuję.

Więc spójrz, zanim napiszesz! (aby nie musieć tego później uzasadniać?)

W przypadku zadawanych pytań Przepraszamy, ale ze względu na wszystkie posty, które zostały tutaj usunięte, nie mogę znaleźć drogi!

Jeszcze jedno w twojej odpowiedzi! dlaczego podajesz przykład:
___________________________________________

Jak Rüdy planuje jednocześnie ominąć prawa grawitacji i grawitacji?
____________________________________________

Widzę, że mało czytasz! co świadczy o tym, że nie jesteś zbyt uważny w tym temacie.

Nigdy nie mówiłem o obejściu praw grawitacji, raczej udawałem, że korzystam z grawitacji, nie mów <czego nie powiedziałem>!

Nie udawaj, że obchodzisz prawa grawitacji, to co twierdzisz jest szalone! nie dzieje się tak dlatego, że używamy grawitacji

chodzi o przeciwstawienie się ustalonym prawom fizyki! Wierzę, że zostało to już udowodnione.

A teraz odnośnie przykładu: <Otrzymuję kilka wiadomości od [bla-bla-bla]> czy to nie ty masz tendencję do

[bla bla bla]. Pffff! Znowu mnie opóźniłeś!

Z poważaniem.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79398
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11078

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Christophe » 07/03/16, 16:36

Zostawmy to tak… tak będzie mądrzej dla wszystkich…
1 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez Capt_Maloche » 09/03/16, 12:15

Uff!

Po prostu szybko przejrzałem
Wygląda jak sprzedawca odkurzaczy, Rudy mówi o wszystkim oprócz tematu... co za strata czasu
powinno być tam skrócone


Z powrotem do źródła:
1) może być pobierana z energii stałą siłą
2), aby to konieczne, że siła ta jest zmienna

To, co zrobiliśmy z elektrowni pływowych
1 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 142