Off topic: Rudy, superjednostka, UFO i psychologia

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez Grelinette » 06/03/16, 14:56

Cześć Rudy, cześć wszystkim,

Będę adwokatem diabła lub muchą kleszcza, według opinii wszystkich, i bronię Rudy'ego! ...
Kiedy byłem młody, nieustanny ruch upierał mnie przez kilka lat i oglądałem wiele projektów na ten temat ...
Niektóre wydawały się działać (teraz wiem, że były to efekty specjalne), które zachęciły mnie do majstrowania przy różnych systemach z wahadłami, magnesami, koralikami, płynami, proszkiem perlinpinpin i co wiem!
Z wiekiem niektórzy powiedzą Mądrość, zrezygnowałem z zaakceptowania faktu, że to nie może działać ... powąchać :płakać:

Krótko mówiąc, nawet jeśli na chwilę obecną reguły fizyki pozostaną wyryte w kamieniu, potrzeba ludzi takich jak Rudy i inni, twórców, poetów, a nawet fantazyjnych artystów, którzy czują się ciasno kajdany fizycznych zasad, które nakładają na nasze środowisko nie do pokonania granice.

Na razie wszystkie te projekty darmowej i nadmiernej energii są skazane na niepowodzenie, ale nie rozpaczajcie, być może przyszły obiecujący Einstein wkrótce nadejdzie i będzie w stanie znaleźć winę w obchodzeniu tych bolesnych reguł fizycznych szanować!

Chodź Rudy, w pracy ... przynajmniej, i to pozytywnie, te tematy generują tak dużą publiczność w sieci (szczególnie w zakresie ekonologii), że to nie Christophe będzie narzekać!
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez Rudy » 06/03/16, 15:39

Grelinette napisał:Cześć Rudy, cześć wszystkim,

Będę adwokatem diabła lub muchą kleszcza, według opinii wszystkich, i bronię Rudy'ego! ...
Kiedy byłem młody, nieustanny ruch upierał mnie przez kilka lat i oglądałem wiele projektów na ten temat ...
Niektóre wydawały się działać (teraz wiem, że były to efekty specjalne), które zachęciły mnie do majstrowania przy różnych systemach z wahadłami, magnesami, koralikami, płynami, proszkiem perlinpinpin i co wiem!
Z wiekiem niektórzy powiedzą Mądrość, zrezygnowałem z zaakceptowania faktu, że to nie może działać ... powąchać :płakać:

Krótko mówiąc, nawet jeśli na chwilę obecną reguły fizyki pozostaną wyryte w kamieniu, potrzeba ludzi takich jak Rudy i inni, twórców, poetów, a nawet fantazyjnych artystów, którzy czują się ciasno kajdany fizycznych zasad, które nakładają na nasze środowisko nie do pokonania granice.

Na razie wszystkie te projekty darmowej i nadmiernej energii są skazane na niepowodzenie, ale nie rozpaczajcie, być może przyszły obiecujący Einstein wkrótce nadejdzie i będzie w stanie znaleźć winę w obchodzeniu tych bolesnych reguł fizycznych szanować!

Chodź Rudy, w pracy ... przynajmniej, i to pozytywnie, te tematy generują tak dużą publiczność w sieci (szczególnie w zakresie ekonologii), że to nie Christophe będzie narzekać!



Witam Grelinette witam wszystkich.

Cóż, nie spodziewałem się tego.

Tutaj nie ma mowy o obchodzeniu fizyki, nie ma tak zwanej nadmiernej jedności lub że tak jest nadal
nie ma nic z tego wszystkiego, jest to właściwa kontynuacja tego, co z pewnością zostało pominięte w testach i pomysłach, albo to było ukrycie, że nie jestem lolem Einsteina, ale rzeczywiście jestem bardzo mały kuzyn (Curies) w Polsce.

Jedno jest zatem pewne, że jesteś w stanie zastosować się do wyjaśnień, które opiszę, co mnie satysfakcjonuje, nawet jeśli tylko późne popołudnie jest tylko dla ciebie.
0 x
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Free energii poprzez konwersję ciężkości w życie mechanicznej.

przez moinsdewatt » 06/03/16, 20:05

Wkrótce nabierze masy 1 kg na stopę. :P

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28732
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez Obamot » 06/03/16, 20:32

1kg długopisu lub ołowiu?

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez Grelinette » 06/03/16, 20:49

Rudy napisał:Jedno jest zatem pewne, że jesteś w stanie zastosować się do wyjaśnień, które opiszę, co mnie satysfakcjonuje, nawet jeśli tylko późne popołudnie jest tylko dla ciebie.

Jestem bardzo wzruszony: : Oops:
Nie jestem jednak pewien swoich umiejętności, ponieważ przyznaję, że nie rozumiałem wszystkiego w różnych szkicach dotyczących transformacji przyciągania ziemskiego w siłę mechaniczną.

W przeciwieństwie do wideo systemu wiruje, porusza się do przodu, do tyłu lub sam hałasuje... jestem chętnym.
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16209
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez Remundo » 06/03/16, 23:16

uunnnn rooommmannnn przyjaźni, która rośnie jak ptak ...

https://www.youtube.com/watch?v=jElpErva5WY

a Ben Chui nie był niezadowolony z tego, że stworzył HS, przydałby się do czegoś! :P
0 x
Obraz
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13736
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez izentrop » 07/03/16, 09:39

Witam,
Sen-no-sen napisał:możliwe jest, że po bardzo długim czasie cała rozproszona energia może być ponownie skompresowana w celu wytworzenia a Big Bounce (duże odbicie) przed Big Bang prowadząc do nowego cyklu (wszechświat ekpyrotic):
Teoria optymizmu, na razie zmierzamy w kierunku śmierci termicznej https://fr.wikipedia.org/wiki/Mort_ther ... %27Univers.
0 x
Rudy
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 62
Rejestracja: 23/08/10, 11:41
x 1

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez Rudy » 07/03/16, 11:51

Hello louloutes hello izentrop (au²DEGRER WELL HEARD)

Widzę, że BOOMS tutaj! ha ha ha

Wiedziałem, że skończysz z zadawaniem sobie pytań, więc jesteś <nie taki zły> lol


Ben, dziewczyna piątej szkoły podstawowej w sądzie geometrii, widząc, że odpowiedziałaby MDAME MDAME M .. ME ME ME ME? czy mogę odpowiedzieć? (TAK MSELLE)

Otrzymaj na lewym końcu wahadła ładunek 500 gramów ciężaru na prawym końcu wahadła ładunek 1kilo ciężaru.


Tutaj muszę zacząć od meczu, żeby rozpocząć lol. Czuję, że będę miał plecy jak barka na plecach lol.

Za obelgi PROSZĘ (NIE TUTAJ) TUTAJ tylko żarty (DLA IZOLACJI) mój prywatny adres ( cyronrudy@msn.com ) mdrrrr.


Musiałem nauczyć się pisać na laptopach jak młodzi ludzie! to okropne, prawda? (w każdym razie !!!)


(oczywiście zabronione jest prywatne proszenie mnie o wizytę w aptece NIE! Nie chcę lądowania osła w domu)

Bobonne nie byłby szczęśliwy, mdrrr.

PS Zapomniałem, proszę, na mecz przejdź do (NIE PODLEGAJĄ RUDY MES NERS JI) dziękuję.


Do zobaczenia.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez Sen-no-sen » 07/03/16, 12:21

izentrop napisał:Witam,
Sen-no-sen napisał:możliwe jest, że po bardzo długim czasie cała rozproszona energia może być ponownie skompresowana w celu wytworzenia a Big Bounce (duże odbicie) przed Big Bang prowadząc do nowego cyklu (wszechświat ekpyrotic):
Teoria optymizmu, na razie zmierzamy w kierunku śmierci termicznej https://fr.wikipedia.org/wiki/Mort_ther ... %27Univers.


Termiczna śmierć wszechświata związana z jego ekspansją ad infinitum jest ekstrapolacją bieżącej obserwacji.
To tak, jakbyśmy obliczali wielkość dziecka w latach 30 lub 50, ignorując fakt, że faza wzrostu nie jest nieskończona ... lub że określamy przyszły wzrost gospodarczy, pomijając realia środowiskowe ...
Jednak nawet w takim scenariuszu czasoprzestrzeń mogłaby się rozerwać (Big Rip), a wszechświat zapadnie się w czasie, który doprowadzi do rekonfiguracji całości.
Wszechświat ma cechy fraktalne, historia jest przerywana fazami boomów i awarii (absolutnie we wszystkich dziedzinach), więc można bezpiecznie założyć, że mikrokosmos reprodukuje poprzez niezmienność skali większy proces ... dlatego potwierdź.
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13736
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1526
Kontakt :

Re: Off topic: Rudy, maszyna surunitarna, UFO i psychologia

przez izentrop » 07/03/16, 14:05

Sen-no-sen napisał:nawet w takich scenariuszach czasoprzestrzeń ostatecznie się rozerwie (Big Rip), a wszechświat zapadnie się w czasie, który doprowadzi do rekonfiguracji całości.
Wszechświat ma cechy fraktalne, historia jest przerywana fazami boomów i awarii (absolutnie we wszystkich dziedzinach), więc można bezpiecznie założyć, że mikrokosmos reprodukuje poprzez niezmienność skali większy proces ... dlatego potwierdź.
Chcę ci wierzyć, ale bez odniesień, wszystko to tylko hipotezy, które ewoluują nieustannie jako odkrycia. I nie mam wystarczającej wiedzy w tej dziedzinie.

Pozostałem przy wykrywaniu fal grawitacyjnych, przewidzianych przez Einsteina, po ewolucji interferometrii laserowej i wykryciu szoku tytanów.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 143