Olej Castrol EDGE 10W60 dla wszystkich motocykl sportowy?

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 20/07/15, 13:35

antoinet111 napisał:coool, byłem na łyżwach problem z moim sprzęgłem raz, ale nie mogę sobie przypomnieć markę oleju (samo-) używałem.


A może miałeś benzynę w oleju lub olej, który był zbyt stary ... zdarzyło mi się tej wiosny, kiedy GPZ został ponownie uruchomiony (miałem problemy z igłą w zeszłym roku i zawór podciśnienia, który już się nie zamykał) motocykl miał problemy z uruchomieniem i sprzęgłem poślizgnął się, gdy zażądano zasilania ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 20/07/15, 13:44

Nie, to znaczy podczas rozładunku po I slip, potem zmieniono na pięknej ray i jest to raj dla psów, koronek Eden .... : Mrgreen:
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.
Dół talkers i wentylator pod sufitem!
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 20/07/15, 14:55

Kiedy psy wypadają, a biegi się ślizgają ... To dlatego, że zapomniałeś posmarować je olejem ... i przez długi czas ... : Mrgreen:

ale prawdą jest, że niektóre sprzęgła motocyklowe są bardzo wrażliwe na jakość oleju ... Mam przyjaciela na próbę (dwusuwowy) on nawet podaje swoje dawki z kilkoma olejami, aby dopracować swoje sprzęgło do gustu i to swojego syna (dwie identyczne maszyny i naprawdę można poczuć różnicę) ... Osobiście do tej pory problemy z jazdą z olejem miałem tylko na Hondzie cb550, VF400 (bardzo wrażliwa) moja stara Honda 125twin ... Na moim dwa buraki były na luzie ... wolałbym, żeby jeździli trochę więcej ... A ostatnio GPZ (ale może była wartość d1 / 2 litra benzyny w 4 litrach oleju) ...

To powiedziawszy, gpz jeździ tylko latem, a gromonos zimą : Mrgreen:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
antoinet111
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 874
Rejestracja: 19/02/06, 18:17
Lokalizacja: 29 - Landivisiau
x 1




przez antoinet111 » 21/07/15, 21:46

1100 90 GSX-R dla mnie.
1100 90 z GSXF czeka w garażu i Daelim 125 VT Madame (kupione € 140, tłum nie moja żona) : Mrgreen:
0 x
Zagłosuję na piśmie o betonowym słupkiem i praktyczność.

Dół talkers i wentylator pod sufitem!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 181