Pileu

Innowacje, pomysły lub patenty na rzecz zrównoważonego rozwoju. Spadek zużycia energii, redukcja zanieczyszczeń, poprawa wydajności lub procesów ... Mity lub rzeczywistość o wynalazkach z przeszłości lub przyszłości: wynalazki Tesli, Newmana, Perendeva, Galeya, Beardena, cold fusion ...
Grald
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 27
Rejestracja: 06/06/06, 16:59
x 8

Pileu




przez Grald » 06/06/06, 17:03

Witam,

Co sądzisz o podejściu Pileleu (prądy amperowe)
http://home.nordnet.fr/~pileleu/index.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Pollux
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 164
Rejestracja: 07/05/06, 23:08
Lokalizacja: Paryż
x 1




przez Pollux » 02/07/06, 21:49

witam,

Uważam, że artykuł jest niejasny i nie ma w nim żadnych eksperymentów z pomiarami itp.
właśnie o tym myślę.
Jestem jak św. Tomasz... kiedy widzę wyraźne krzywe, zdjęcia i filmy prototypów użytych do ustalenia tych krzywych (lub tabele wyników i obliczeń pozwalających uzyskać wartości), to odpowiem doświadczeniem, nawet jeśli trzeba tam spędzić miesiące.
Na razie po prostu umieściłem tę witrynę w ulubionych w sekcji „do obejrzenia”.

Pollux
0 x
krytyka jest konieczne, ale wynalazek ma zasadnicze znaczenie, ponieważ w żadnym wynalazku jest krytyka konwencji ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79368
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 03/07/06, 09:33

Pollux napisał:Uważam, że artykuł jest niejasny i nie ma w nim żadnych eksperymentów z pomiarami itp. Oto, co myślę.


Takie było moje zdanie po pierwszych (i ostatnich) 30 sekundach czytania… : Mrgreen:
0 x

Wróć do „Innowacje, wynalazki, patenty i pomysły na zrównoważony rozwój”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 91