Silnik uniwersalny DC

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
thierrylah
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 30/09/13, 00:12




przez thierrylah » 01/10/13, 01:34

Planowany jest również rower i chciałbym pozostać na tym samym napięciu, które wynosiłoby 48v lub 72V max.

Spokojnie mogę się przystosować bo mam zamiar montować swój akumulator na tego typu bateria

chatelot16 napisał:jak tylko do piły tarczowej wystarczy tani model pseudozatoki czyli naciąg kwadratowy, ale lepiej kupić prawdziwą zatokę, którą można wykorzystać na więcej rzeczy


Co to jest model piły tarczowej?

Piła tarczowa musi obracać się co najmniej z prędkością 4000 obr./min, aby ciąć drewno, myślę, że jeśli napięcie spadnie za bardzo, może nie działać?
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 01/10/13, 10:17

każda przetwornica 230V DC jest również regulatorem napięcia i wyprowadza naprawdę precyzyjne 230V nawet jeśli napięcie akumulatora spada przy pociągnięciu... wystarczy, aby napięcie nie spadło poniżej napięcia minimalnego, aby go nie uszkodzić

przy bezpośrednim użyciu zespołu akumulatora do zasilania piły prądem stałym zmiany napięcia akumulatora będą dodatkowym problemem do rozwiązania
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 109