Podgrzewana podłoga remont zawiadomienie

Pomoc i doradztwo dla rzeczywistej pracy w nowych lub renowacji, wewnętrzne lub zewnętrzne.
dront
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 353
Rejestracja: 16/01/10, 22:47

Podgrzewana podłoga remont zawiadomienie




przez dront » 25/02/12, 11:57

bonjour,

W moim projekcie przeznaczone termorenowacji me interresser problemu ogrzewania później.

Z tego co czytałem, ogrzewanie podłogowe zapewnia bardziej komfortowo widać powierzchnię grzewczą.

Ale ponieważ będę musiał wyciągnąć posadzek, zastanawiam się o tej metodzie ogrzewania.

Czyż nie byłoby mądre, aby wstępnie zainstalować ogrzewanie podłogowe w oczekiwaniu, teraz jestem elektryczny konwektor Chciałbym pozbyć therm.


to co niektórzy wśród was miał tę myśl?
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 25/02/12, 13:05

to jest bardzo trudna do ogrzewania podłogowego, gdy jest już za późno

to dobry pomysł, aby to zrobić, kiedy nadszedł czas, nawet jeśli nie jest stosowany natychmiast

Innym uwaga ogrzewanie podłogowe mogą być mieszane i konwencjonalnej chłodnicy, gdyż nawet przy niskiej temperaturze kondensacji: wysyłanie gorącej wody do pierwszego grzejnika i chłodnicy powrotu ogrzewania podłogowego
0 x
dront
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 353
Rejestracja: 16/01/10, 22:47




przez dront » 25/02/12, 18:56

chatelot16 napisał:to jest bardzo trudna do ogrzewania podłogowego, gdy jest już za późno

to dobry pomysł, aby to zrobić, kiedy nadszedł czas, nawet jeśli nie jest stosowany natychmiast

Innym uwaga ogrzewanie podłogowe mogą być mieszane i konwencjonalnej chłodnicy, gdyż nawet przy niskiej temperaturze kondensacji: wysyłanie gorącej wody do pierwszego grzejnika i chłodnicy powrotu ogrzewania podłogowego


w zależności od rozumowania nie jest wykonywana na rzecz renowacji.

niskie grzejniki consomation są bardziej myślę.
0 x
Avatar de l'utilisateur
chatelot16
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6960
Rejestracja: 11/11/07, 17:33
Lokalizacja: angouleme
x 264




przez chatelot16 » 25/02/12, 19:08

to nie jest tak proste, jak pyta grzejnika musi orać

ale skoro chcesz po prostu złamać carelage jest dobry moment, aby zastanowić

łamanie płytek nie sufit: ogrzewanie podłogowe staną się bardziej gęsty ... jeśli istnieją wysokość w Rab jest całkiem możliwe,

jeśli nie chce stracić wysokość będzie całkowicie złamać płytę ... co niekoniecznie jest skomplikowane ... oryginalna płyta jest czasami tak niskie, w każdym razie to trwa remake'u

patrz także izolację, jeśli nie jest wcale odosobniony uzasadnione jest przełamać wszystko, kopać, umieścić izolację ... więc łatwo umieścić również chaufant podłogową
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 25/02/12, 19:28

Myślę, że musimy oddzielić „kondensację” od „ogrzewania podłogowego PCBT”:

a) PCBT jest idealny do kondensacji, więc zysk (kosztem bardziej wyrafinowane chauidère)

b) można również skroplić grzejnikami „BT”

c) które nie są większe (są grzejniki "żebrowane" trochę jak grzejniki samochodowe - patrz strona Jaga; rozwijają znaczną moc w niskiej temperaturze przy zmniejszonych wymiarach; uwaga: to jest kosztowny !)

d) PCBT to kwestia wygody, ale jest również kontrowersyjna; Ja osobiście jestem fanem; ale można również znaleźć krytyka (które nie rozumieją, że jest to fakt PCBT poprawnie)

W skrócie,

a) najpierw, czy możliwe (trwa w przybliżeniu 10 cm mini głębokość carralge +); należy również wyizolować poniżejW przeciwnym razie to promieniuje w dół !!! Mniej niż można wydzielić od dołu); Więc tak, to trudno remont ...

b) zapytaj i zobacz, czy pasuje (dla mnie brak zimnych stóp jest dla mnie groźny - mam lek przeciw zawałowi, który powoduje przeziębienie w „kończynach”)

C), a następnie szyfruje! Poas Jest to najmniej kosztowne rozwiązanie. Wymaga to również sterowanie ogrzewaniem za pomocą czujnika zewnętrznego, z zaworem z siłownikiem ...

b)
0 x
dront
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 353
Rejestracja: 16/01/10, 22:47




przez dront » 25/02/12, 20:43

Did67 napisał:Myślę, że musimy oddzielić „kondensację” od „ogrzewania podłogowego PCBT”:

a) PCBT jest idealny do kondensacji, więc zysk (kosztem bardziej wyrafinowane chauidère)

b) można również skroplić grzejnikami „BT”

c) które nie są większe (są grzejniki "żebrowane" trochę jak grzejniki samochodowe - patrz strona Jaga; rozwijają znaczną moc w niskiej temperaturze przy zmniejszonych wymiarach; uwaga: to jest kosztowny !)

d) PCBT to kwestia wygody, ale jest również kontrowersyjna; Ja osobiście jestem fanem; ale można również znaleźć krytyka (które nie rozumieją, że jest to fakt PCBT poprawnie)

W skrócie,

a) najpierw, czy możliwe (trwa w przybliżeniu 10 cm mini głębokość carralge +); należy również wyizolować poniżejW przeciwnym razie to promieniuje w dół !!! Mniej niż można wydzielić od dołu); Więc tak, to trudno remont ...

b) zapytaj i zobacz, czy pasuje (dla mnie brak zimnych stóp jest dla mnie groźny - mam lek przeciw zawałowi, który powoduje przeziębienie w „kończynach”)

C), a następnie szyfruje! Poas Jest to najmniej kosztowne rozwiązanie. Wymaga to również sterowanie ogrzewaniem za pomocą czujnika zewnętrznego, z zaworem z siłownikiem ...

b)


Więc jeśli ja za tobą nie można izolować płytę od góry czy od dołu wykonane co oszczędza grubość.

Idealnie powinno się to odbywać na płycie R + 1 tak to ogrzewanie podłogowe i sufitowe ogrzewano w pomieszczeniu poniżej.

czytanie Cię mam wrażenie, że nie jest to najbardziej ekonomiczne rozwiązanie
0 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685




przez Did67 » 26/02/12, 12:27

1) Tak, rozmawiałem z płyty na parterze, który bez wyodrębniania, promieniować i stracić kalorii do piwnicy ...

2) Rzeczywiście, 1er, można po prostu zignorować izolację.

Z tymi samymi stratami przez mostki termiczne na „krawędzi” tadalle, nieizolowane od ściany, jeśli ta nie jest izolowana od zewnątrz! [dotyczy to również stropu na parterze, jeśli izolujesz przez piwnicę, bez izolacji ściany od zewnątrz]

3) Za cenę, zapytać. Nie sembait mi, że jest mniej kosztowne rozwiązanie Rurki stanowiące miernik (zalecane trójwarstwowa - tlen szczelna, aby zapobiec tworzeniu się osadu), łączniki, pielęgniarki, a więc regulacja Sioux (ale efficace też!) ...
0 x
razputin
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 29
Rejestracja: 26/10/12, 16:24




przez razputin » 17/06/13, 17:31

można otrzymać pomoc dla instalacji ogrzewania podłogowego. Jest w ustawieniach oszczędzania energii i termorenowacji. Ktoś kupił dom w Bretanii na http://www.aktifimmo.com i w związku z projektem umieścić ogrzewania podłogowego, aby jak najlepiej zarządzać energię jego siedliska szukał możliwości pomocy: Kredyt Eco-procentową, stosując Narodowej Agencji Mieszkaniowej (Ana) władze lokalne, itp ... Wszystko jest dobre, aby podjąć, aby spróbować przynajmniej.
0 x
BobFuck
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 534
Rejestracja: 04/10/12, 16:12
x 2




przez BobFuck » 17/06/13, 21:54

Podłogowym nie jest trudne do zrobienia, zrobiłem domu bez problemu.

Położyć izolację, można umieścić przewody, toniesz, tutaj. Aby poradzić sobie, zdecydowanie doradzamy gipsowej (anhydrytu), zrobiłem cement to był błąd, zbyt wiele pracy, aby wyciągnąć wszystko, zbyt nudny. Do izolacji i rur przez minusy, można zrobić 60m2 w weekend.

PER BAO jest bardzo tani i łatwy w instalacji z ciepłą wodą w nim.
0 x
razputin
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 29
Rejestracja: 26/10/12, 16:24




przez razputin » 18/06/13, 08:58

Tak po wciąż musi być złota rączka DOBRY. To wciąż tańsze ok, ale wiem zrobić, to nie po prostu jako podłoga pływająca. Ale pozostaje możliwość rzeczywiście.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "remontu, budowy i pracy Nieruchomości: pomocy, porad i metod ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 15