Usunięte filmy i zamknięte konta na youtube

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 13/06/13, 08:05

oli 80 napisał:Dobry wieczór chyba coś zrozumiałem z youtube też zamknęli konta youtube z powodu "braku aktywności"
i co dalej, wierzą, że ludzie spędzają życie w sieci

w tym momencie widziałem tę praktykę u niektórych forums gry wideo lub inne forums specjalistyczne, auto gatunek, wędkarstwo i myślistwo,
forums sport itp.

Sam zostałem wyrzucony z jednego forum za brak aktywności : Evil:


Cześć Olu!

Przy tym wszystkim, co jest dodawane codziennie, Youtube jest trochę normalny, a to ma na celu zwiększenie szybkości wyszukiwania.

Czasami witryna ocenia rzeczywisty ruch i kosztowną zdolność do przechowywania informacji w pamięci, a także wykorzystanie serwera i uznaje za normalne pozbywanie się tego, co działa mniej.

Stamtąd, aby zbanować członka za nieużywanie jego konta, uważam, że strzela sobie w stopę, ponieważ utrzymywanie otwartego konta nie wymaga dużo pamięci!
:zaszokować:
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.
Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.
Alain
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113




przez oli 80 » 13/06/13, 18:24

Witaj AlainG,

Wiem, że wydaje się to zaskakujące, że takie rzeczy dzieją się na youtube lub innych, ale znam niektórych, którzy mieli problem, został on już omówiony gdzie indziej w innych forums

Zgadzam się, że konto zostało zamknięte z powodu brutalnych filmów, nawet bezużytecznych, takich jak młodzi ludzie, którzy robią bzdury

Mówię tylko o osobach, które zauważyły ​​ten problem
podczas gdy ich filmy nie są szokujące
0 x
Alain G
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3044
Rejestracja: 03/10/08, 04:24
x 3




przez Alain G » 13/06/13, 18:43

oli 80 napisał:Witaj AlainG,

Wiem, że wydaje się to zaskakujące, że takie rzeczy dzieją się na youtube lub innych, ale znam niektórych, którzy mieli problem, został on już omówiony gdzie indziej w innych forums

Zgadzam się, że konto zostało zamknięte z powodu brutalnych filmów, nawet bezużytecznych, takich jak młodzi ludzie, którzy robią bzdury

Mówię tylko o osobach, które zauważyły ​​ten problem
podczas gdy ich filmy nie są szokujące



Cześć Olu!


Czy wiesz, ile wyświetleń miały te filmy i czy one też zostały usunięte?

W bardziej!
0 x
Krocząc za czasami może wzmocnić przyjaźń.

Krytyka jest dobra, jeśli dodawane do niektórych komplementy.

Alain
oli 80
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1689
Rejestracja: 02/01/09, 17:23
Lokalizacja: Moselle 57
x 113




przez oli 80 » 13/06/13, 19:48

Z tego co wiem, te filmy nie były zbyt często oglądane.
te filmy dały wskazówki dla majsterkowiczów z wszelkiego rodzaju odzysków, ale szkoda, że ​​​​facet zaproponował odzyskanie pompy zmywarki, aby zrobić pompę basenową do cyrkulacji wody w filtrach

ale szkoda, że ​​filmy nie wykazały wystarczającego zainteresowania
albo może ludzie twierdzili, że nie wiem

i miał większy dostęp do swojego konta i więcej filmów,
więc można usunąć
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 106