Społeczna odpowiedzialność biznesu [CSR] / Supermarket

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
nicolas.leblanc
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 06/05/13, 10:13

Społeczna odpowiedzialność biznesu [CSR] / Supermarket




przez nicolas.leblanc » 06/05/13, 10:20

Witam,

Jestem na drugim roku studiów magisterskich z zarządzania. Przygotowuję pracę naukową na temat działań w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) w ramach marek zajmujących się dystrybucją żywności.

Zapraszam do udziału w tej (anonimowej) ankiecie, która pozwoli Ci aktywnie uczestniczyć w badaniach.

https://qtrial.qualtrics.com/SE/?SID=SV_4PeOfXvrRkOAX3L
(skopiuj i wklej link do paska wyszukiwania w Internecie).

Szacowany czas: od 3 do 5 minut

I podziękować.

Nicolas
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272




przez Grelinette » 06/05/13, 12:48

Czy możemy uzyskać więcej informacji na temat działań CSR w masowej dystrybucji?

Definicja, cel, ...?


PS: Nie zdziwiłbym się, gdyby ta ankieta została uruchomiona przez sprzedawcę pod pseudonimem niewinnego studenta Nicolasa Leblanc!

Znalazłem Nicolasa Leblanc na Wiki, ale urodził się w 1742 roku, byłby bardzo stary dla mistrza: http://fr.wikipedia.org/wiki/Nicolas_Leblanc : Mrgreen:

Dodawanie:
http://www.google.fr/#output=search&scl ... 24&bih=614
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79386
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11072




przez Christophe » 06/05/13, 13:17

Tak, zwłaszcza że jego adres IP ... pochodzi z Hongkongu ... :|

Blokuję?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272




przez Grelinette » 06/05/13, 13:21

Christophe napisał:Tak, zwłaszcza że jego adres IP ... pochodzi z Hongkongu ... :|

Blokuję?

Nicolas Legrand byłby zatem chińskim studentem? ... Imię nie brzmi zbyt chińsko : Chichot:

Powiedziałem też sobie: wygląda mi dziwnie dobrze francusko-francuski, ten jako pseudonim! ...

Dodatek: nadal nie zamierzamy upuścić tego biednego chińskiego studenta na II roku studiów magisterskich na kierunku Zarządzanie, realizujących pracę naukową dotyczącą działań Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR) w markach dystrybucji żywności ....

Proponuję, żebyśmy wszyscy poszli i wypełnili jego kwestionariusz… w pewnym sensie, jak bym to ujął… w nawakach?… Nie, ale czasami! :zmarszczyć brwi:

Tutaj proponuję konkurs: ponieważ ankieta jest wypełniana od 3 do 5 minut, proponuję konkurs dla tego, kto zrobi to w jak najkrótszym czasie. Uważaj, co najmniej 1 kliknięcie na pytanie, w przeciwnym razie to nie jest gra! Idę...
Ostatnio edytowane przez Grelinette 06 / 05 / 13, 13: 35, 1 edytowany raz.
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272




przez Grelinette » 06/05/13, 13:34

1 minuta i 23 sekundy na wypełnienie ankiety !!! : Mrgreen:
Kto powiedział, że lepiej?
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16184
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5263




przez Remundo » 06/05/13, 16:30

Christophe napisał:Tak, zwłaszcza że jego adres IP ... pochodzi z Hongkongu ... :|

Blokuję?

Dziś rano były 2 identyczne osoby, prawdopodobnie z powodu złego manewru. Usunąłem jeden. Nie sprawdzałem adresu IP, niesamowite ....

Cóż, to kwestionariusz, to nie boli. Zmieniłem nazwę tematu, aby był zrozumiały. Daj żyć
8)
0 x
Obraz

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 135