Czerwona angina leczona olejkiem eterycznym z sosny

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2

Czerwona angina leczona olejkiem eterycznym z sosny




przez bidouille23 » 10/02/13, 13:46

Więc wyleczyłem się z mojej czerwonej anginy:

Rano pierwszego dnia absolutnie nie mogłam przełknąć, no glop no glot ;)...

i mrowiło tylko poprzedniej nocy przed snem...

Podsumowując, dwie krople HE z sosny zwyczajnej (kolejna wątroba;)), (a także jeśli chcesz, kora dębu, z liściem jeżyny, w filiżance gorącej wody, aby zrobić ziołową herbatę, w której wcześniej włożyłeś tylko HE picie).

Tak więc na pierwszy poranek użyłem tylko sosny zwyczajnej HE, a wynik był jednoznaczny:

Pierwszy łyk dobrego samopoczucia, drugi bardzo dobrego samopoczucia, koniec pierwszej filiżanki moje gardło jest rozluźnione i mogę przełykać.

Druga filiżanka w południe, gardło jeszcze się rozluźnia...

i tak dalej, aż do następnego wieczora, kiedy nie zostało mi już nic.

Ocena 3 filiżanki dziennie z 3/2 kroplami HE z sosny zwyczajnej (dla dorosłych) między XNUMX a XNUMX (raz tylko XNUMX) dla dzieci (moja córka też miała prawo i ten sam efekt) i pić szybko i gorąco, kiedy daj krople...

jest też herbata ziołowa z liśćmi jeżyny i korą dębu, stosowana w naturopatii i fito...gotowa do znalezienia w domu, a nawet wątroba...a dla tych, którzy mają sosnę zwyczajną, igły są podstawą HE. ..
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 10/02/13, 15:01

nie zapominając o kropli cytryny w każdym uchu po oczyszczeniu kanału! : Chichot:
0 x
Laurie Dubois
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 12
Rejestracja: 04/02/13, 19:05




przez Laurie Dubois » 10/02/13, 16:55

Czy miałeś gorączkę? Czy zniknęła?

(często pcq, angina, 38-39°, łatwo)
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 10/02/13, 17:46

Janic nie jest dobrze, co tam robisz oszustku, powiedz, powiedz więcej, wyjaśnij nam, dlaczego i jak st p to jest interesujące, a więc odkrywam, że to ty musisz grać… :)

Laurie, powiedz czy miałem gorączkę??? nie znam się na tym, głowa trochę obcięta, oczywiście, ale przede wszystkim migdałki w ogniu i gardło zupełnie zaciśnięte, a całość bardzo czerwona... czerwona angina...
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 10/02/13, 19:27

Janic nie jest dobrze, co tam robisz oszustku, powiedz, powiedz więcej, wyjaśnij nam, dlaczego i jak st p to jest interesujące, a więc odkrywam, że to ty musisz grać…
Dokładniej?
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 10/02/13, 19:56

dobrze tłumaczy dlaczego jak, więc nie jest "dobrze" (przepraszam za frazesy;)), czyli z buźką możemy zrozumieć, że to żart jak coś naprawdę pożytecznego;) ... a ja nie powiedziałem cokolwiek w tonie innym niż sympatyczny, wierzcie mi, wiecie, że nie jestem tu po to, żeby robić wojny ;) ...

więc małe wyjaśnienie, dlaczego cytryna w uszach leczy dusznicę bolesną :) ... jeśli wiesz, co mam na myśli, dowody na remedium nie wyskakują na mnie, między uchem a nosem jako nurek jest połączenie, widzę to, ale nie widzę tego między uchem a gardłem? ? Czy jestem jedyny ??? :)
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 11/02/13, 08:02

cześć cześć
więc małe wyjaśnienie dlaczego cytryna w uszach leczy anginę... jeśli wiesz o co mi chodzi to dowody na remedium mi nie wyskakują, między uchem a nosem jak nurek jest link ja to dobrze widzę ale nie widzę tego między uchem a gardłem ??? Czy jestem jedyny ??
Medycyna laryngologiczna pokazuje, że te trzy elementy są ze sobą powiązane i generalnie, gdy dotyczy to jednego, inne też. Obserwując, będziesz w stanie zauważyć, że gdy boli Cię gardło, pojawia się mniej lub bardziej wyraźny ból w jednym lub obu uszach. Ale cytryna jest silnym środkiem dezynfekującym (silniejszym niż obecne chemiczne środki antyseptyczne), który oczyszcza ucho, a tym samym również gardło. Sprawdź to, jeśli nadarzy się okazja.Minęło ponad 40 lat, odkąd sprawdzałem to wiele razy.
Tak więc środek cytryna + miód w gorącej wodzie łagodzi również dusznicę bolesną poprzez działanie dezynfekujące i zmiękczające.
PS: można bezpośrednio doradzać owoce lub warzywa jako przydatne do ich działania terapeutycznego, które nie jest (na razie) uważane za nielegalną medycynę, ale dietetykę, z drugiej strony prawdziwe leki, w tym monopol przemysłu farmaceutycznego, jest to zabronione. dla olejków eterycznych, które są produktami skoncentrowanymi (ale bez recepty) są „lekami” w rozumieniu przepisów, ponieważ są używane tylko w tym celu i lobby chciałoby je odzyskać, jak każdą fitoterapię.
0 x
bidouille23
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1155
Rejestracja: 21/06/09, 01:02
Lokalizacja: Brytania BZH powaaa
x 2




przez bidouille23 » 11/02/13, 11:08

cześć Jaic,

i nagle dziękuję, teraz rozumiem lepiej.
I nagle spróbowałbym zwrócić uwagę na ten ból ucha w przypadku bólu gardła, nigdy nie zwracałem na to uwagi, to znaczy nie choruję codziennie ani co roku. Tam na przykład wiem, dlaczego byłam chora, znowu jak na kątowe zapalenie warg, to moment, kiedy nie dbałam o siebie, faworyzując pracę i trochę za bardzo naciągając ciało...

Miód jest oszałamiający wszystkimi mało znanymi dobrymi rzeczami, które ma ...
podczas redukcji przez ślinę dochodzi do produkcji nadtlenku wodoru;), między innymi nie jest to dobrze zrobione przez naturę, eh :) ....

Jeśli chodzi o warzywa i owoce, to kupiłam książkę Marcelle Le Stang „Zadbaj o siebie” przez rośliny, owoce, warzywa.

Rozumiem PS ;) .... to wcale nie jest źle.

Z drugiej strony jest coś, co sprawia, że ​​się przechylam, ambiwalencja, która może pojawić się, gdy mówimy sobie, że warzywo lub/i owoc może czasem być lekarstwem na niechorobę, jak lekarstwo na chorobę.. .. to w sumie to samo z roślinami (z wyjątkiem tego, że rośliny psychicznie daję im na chwilę więcej siły, wyraźnie związek z nadzieniem czaszki medycyny, do której wciąż nieświadomie się odwołuję, nagle dla mnie mają więcej efektów dzięki sile, którą im daję, wierząc w nie ;) ...), jeśli są regularnie spożywane, stają się pokarmem.

Dziwne jest ponowne użycie fizycznej zasady „wszystko zależy od punktu widzenia obserwatora”, która zależy od sposobu myślenia, w którym się jest…
To powiedziawszy, trudno mi sobie wyobrazić, że możemy wierzyć, że warzywa są lecznicze, jeśli w głębi nie wierzymy, że mogą, zwłaszcza gdy są spożywane, zachować zdrowie, ponieważ są częścią higieny życia ... W rzeczywistości te dwie rzeczy są ze sobą powiązane, ale zmienia się sposób myślenia o ich przydatności...

Czasem jedzenie, czasem pielęgnacja, czasem higiena, czasem zdrowie...
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491




przez Janic » 11/02/13, 12:38

siekać
pożywienie jest paliwem organizmu, a jeśli chodzi o silnik, jakość i wybór paliwa będzie zależał od jego prawidłowego funkcjonowania. Czyli od dobrego wstępnego wyboru zależeć będzie jak najdrobniejsza późniejsza obróbka wtryskiwaczy, filtrów itp...
Stąd VG jako rozwiązanie zapobiegawcze w ramach dostosowanego stylu życia, ponieważ jest trybem hipotoksycznym, a zatem dokładnie oszczędza wszystkie nasze narządy filtrujące przed późniejszymi pracami czyszczącymi, które stają się prawie bezużyteczne. Fitoterapia lub olejki eteryczne działające jako przyspieszacze osadu (przy dietach, postach, hydroterapiach itp.), żywność działająca bardziej regularnie i dogłębnie, stąd potrzeba dobrej selekcji w tym zakresie zarówno ilościowej, jak i jakościowej (organiczne, nierafinowane itp.) .)
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Macro i goście 135