Rozczarowanie „spad”

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Avatar de l'utilisateur
rezut
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 191
Rejestracja: 01/12/04, 14:58
Lokalizacja: Chalon-sur-Saone
x 2




przez rezut » 16/05/06, 12:37

cześć, asgard, tyr

Poza tym wciąż czekam na jednego na ławce!!!wiadomości oczywiście!!!


Jestem na sprawdzianie, ale gdzie?? (ponieważ lokalizacja wszędzie jest trochę niejasna) i na jakich warunkach?

a+


ps: zgodnie z Twoją prośbą zamieściłem już post na słupku z żelaza lub stali nierdzewnej, ale nie otrzymałem odpowiedzi

rezut napisał:
najgorsze jest to, że jednak próba przetestowania prototypów innych nie powiodła się


cześć Asgard os tyr

Jestem przed testem na ławce ale gdzie jesteś na mapie bo wszędzie jest trochę niejasno a trzeba pamiętać że moja titine ma 260000tys zacisków i staram się ją ratować ze względu na ryzyko awarii (hydraulika lub sprzęgło (oryginał))
zwłaszcza że właśnie założyłem zwężkę Venturiego i teraz mam zużycie wody ponad litr na 100 (za mało żeby było)


Czekam na Twoją odpowiedź i jeśli nie jesteś zbyt daleko ode mnie (okolice Chalon sur Saone) to jestem na to gotowy (chyba, że ​​warunki będą dla mnie wygórowane lub zbyt wysokie)

a+
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 16/05/06, 15:46

Witaj Rezucie
Zanim pójdziesz na ławkę, musisz mieć pewność, że poczynisz znaczne oszczędności, prostym krokiem na głównej drodze.
Na stanowisku będzie można dowiedzieć się z jaką prędkością i w jakim stanie reaktor pracuje oraz w jakim stanie się nie zawiesza.
Jeśli po prostu pójdziesz na ławkę, aby potwierdzić, lub masz wątpliwości, czy Twoje oszczędności pochodzą z innego źródła, marnujesz czas.
No chyba, że ​​masz ławkę pod ręką i używasz jej regularnie do każdej modyfikacji, to ciekawe... Bo spędzając godzinę na ławce bez dobrego przygotowania, nie będziesz miał czasu na naukę wielu rzeczy..
W tym przypadku mają to tylko ci, którzy pantonizują generatory
idealne narzędzie do testowania. (napięcie i natężenie prądu są dobrym wskazaniem)

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
rezut
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 191
Rejestracja: 01/12/04, 14:58
Lokalizacja: Chalon-sur-Saone
x 2




przez rezut » 17/05/06, 13:42

cześć André

Zgadzam się z Tobą, ale biorąc pod uwagę krótkie podróże, które jeżdżę, nie jest łatwo uzyskać dobre wyniki, a biorąc pod uwagę cenę paliwa, nie mam zamiaru robić 200 czy 500 km autostradą tylko po to, żeby mieć pewność, że spalam
jeśli spróbuję tego testu, lepiej będzie sprawdzić, czy naprawdę zyskałem na mocy, ponieważ, jak mówi Zac, przyrost mocy pojawia się wraz z czasem użytkowania i trudno jest zrealizować ten zysk
i jednocześnie, jeśli to możliwe, zobaczyć test zanieczyszczenia (z pantonem i bez)

a+
0 x

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 95