Falownik Victron

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Benoit22
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/08/09, 20:42

Falownik Victron




przez Benoit22 » 01/06/12, 18:55

Kupiłem zestaw falowników Victron, jeden chcę sprzedać.

Nie wiem jak to sprzedać (nie tutaj bo to nowy sprzęt)

Jeśli ktoś ma dla mnie pomysł na sprzedaż.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2491
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 364




przez Forhorse » 01/06/12, 19:58

Aby uzyskać odpowiedź, musiałeś się tutaj zarejestrować. Nie wiedziałem, że to forum był punktem odniesienia w rozwiązywaniu wszelkiego rodzaju problemów : Chichot:

Poważnie, nie znasz eBay'a ani leboncoina?
0 x
Benoit22
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/08/09, 20:42




przez Benoit22 » 01/06/12, 20:09

Szukam potencjalnych klientów, gdzie jest większe prawdopodobieństwo znalezienia zainteresowanych osób

To wciąż bardzo dobrej jakości rzeczy, więc nie jest tanie
0 x
Avatar de l'utilisateur
Forhorse
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2491
Rejestracja: 27/10/09, 08:19
Lokalizacja: Perche Ornais
x 364




przez Forhorse » 01/06/12, 20:55

Jeśli nie możesz go sprzedać na leboncoin, naprawdę nie jesteś w tym dobry!
Na tej stronie znajdziesz wszystko, nawet bardzo specyficzny sprzęt (już sprzedawałem i kupowałem tam programowalne sterowniki logiczne, którym daleko do wyposażenia dla niedzielnych majsterkowiczów)
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 120