Planowane starzenie się telewizora Samsung ...

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
Giul
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 59
Rejestracja: 16/08/05, 07:27

Planowane starzenie się telewizora Samsung ...




przez Giul » 14/01/12, 06:44

Widzę, że w telewizji są koneserzy

Właśnie miałem problem na telewizorze Samsung CW29Z404N (ekran katodowy) z 2008 roku, też wygląda na programowaną przestarzałość, ma 4 poziome paski, niebieski, szary, zielony i czerwony na około 1 / 4 wysokiej obręczy, która utrudnia widzenie,
i to 10 dni po zakończeniu :zmarszczyć brwi: 3 lata gwarancji (sniff ...)

Profesjonalista poradził mi, abym zmienił mieszkanie c304 - 100uF / 50v >> co zrobiłem, po dokładnym zbadaniu innych mieszkań na wypadek, że;
niestety bez zmian
jeśli ktoś zobaczy trop, ja biorę.

A+
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28730
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 14/01/12, 07:56

Nawiasem mówiąc, nie mam rozwiązania, ale nie kupuję już nic od Samsunga, LG itp., Co jest koreańskie. Zbyt wiele niepowodzeń związanych z produktami tego kraju i tamtego, zbyt wiele planowanych dezaktualizacji. Zobacz ten raport, w którym wyjaśniają, dlaczego i jak się tam dostali:
http://www.youtube.com/watch?v=SwCN65uEnuc
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077




przez Christophe » 14/01/12, 10:30

Tak samo, 3 lata z zamkiem Samsung m3200 GSM, to obrus z zamkiem błyskawicznym najwyraźniej stanowi problem (zamrożenie ekranu / telefon komórkowy podczas obsługi) ... Próbowałem otworzyć, ale ja Zatrzymałem się na śrubach zewnętrznych i nie mogłem iść dalej bez ryzyka większego uszkodzenia, metody nie znalazłem w sieci :(

Jeśli nie dotkniemy szkiełka, to nadal działa dobrze ... Na razie go przykleiłem : Mrgreen:
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10

Odp: Planowane starzenie się telewizora Samsung ...




przez dedeleco » 14/01/12, 14:48

Giul napisał:i to 10 dni po zakończeniu :zmarszczyć brwi: 3 lata gwarancji (sniff ...)
A+


Biorąc pod uwagę precyzję pomiaru czasu, musisz znaleźć ukryty timer i zresetować go !!!

Zamiast szukać tego, co osłabia wysokie napięcie katodowe, często z bardzo ograniczającymi napięciem kondensatorami.

Przepięcie sieciowe (240 do 260 V często w nocy) trwające kilka sekund wystarczy, aby zabić.
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6996
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2915




przez gegyx » 14/01/12, 17:47

Christophe, nie niszcz swojego kufra swoim obrusem Samsung.
Kilka lat temu udało mi się zdemontować jedną wysuwaną szufladę (Siemens SL65).
Niełatwo obsługiwać zdemontowany system bez obciążania. Rzeczywiście, choć nie było to oczywiste, było nacięcie w nitce obrusu.
Zamówiłam obrus przez internet.
Do spawania jest bardziej niż delikatny, ze szkłem powiększającym i cienkim szpicem.

Aby uzyskać doskonały wynik, wystarczy podgrzać.

Wynik ==> i tak to nie zadziałało ...

Choć dobry majsterkowicz, nie możemy konkurować z robotami i nieznaną techniką wytwarzania.
Ostatnio edytowane przez gegyx 14 / 01 / 12, 17: 56, 1 edytowany raz.
0 x
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 14/01/12, 17:50

Święta technika 40 lat nieustannego rozwoju, która zakończy się kontrolowaniem atom po atomie, układami scalonymi !!!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79394
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11077




przez Christophe » 15/01/12, 18:27

gegyx napisał:Christophe, nie niszcz swojego kufra swoim obrusem Samsung.


Dziękuję za zeznania, które potwierdzają to, o czym myślałem !!

Dlatego rozwiązanie z otwartą taśmą ślizgową pozostaje najbardziej „przystępne”, ale myślę, że w tym trybie nie przechodzi w 100% w stan czuwania ... bateria wydaje się działać mniej ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28730
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 15/01/12, 18:34

Moglibyśmy dodać koreańskie nagrywarki DVD, nagrywarki w magnetowidach, których polecenia eprom nie są standardowe z żadną standardową nagrywarką, zasilacze, które nagrywają i wreszcie palniki, które umarł z prochu. U nas koreańskie produkty są dożywotnie zakazane.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16198
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5268




przez Remundo » 15/01/12, 19:08

Obamot napisał:Nawiasem mówiąc, nie mam rozwiązania, ale nie kupuję już nic od Samsunga, LG itp., Co jest koreańskie. Zbyt wiele niepowodzeń związanych z produktami tego kraju i tamtego, zbyt wiele planowanych dezaktualizacji. Zobacz ten raport, w którym wyjaśniają, dlaczego i jak się tam dostali:
http://www.youtube.com/watch?v=SwCN65uEnuc

W Korei Południowej jest średnio ...

W Korei Północnej jest gorzej
http://www.europe1.fr/International/Pun ... il-901821/

:?
0 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28730
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 15/01/12, 19:15

Tak, widziałem to, niesamowite ...!

Nawet jeśli nie ma to nic wspólnego ze skalą :zaszokować: nie możemy w to uwierzyć!

Jednak nie podoba mi się to, co robi południe. Samsung ma dziesiątki tysięcy ludzi pracujących w R&D, tak, dobrze przeczytałeś ... (liczba to 40 000, ale to ściśle tajne ...) A zatem koniecznie część w wojsku! Dzięki dokonanej inwestycji mogliby zrobić z nią coś innego ... Na przykład zainwestować w odnawialne źródła energii ... Prawdopodobnie robią, ale planowane starzenie się szkodzi jakości tego, co mogliby zrobić w rzeczywistości .

A więc to nie jest proporcjonalne, absolutnie nie zgadzam się z polityką północy, ale uważam, że nie powinniśmy też zbytnio chwalić południa, które nie jest modelem handlu. ... cnotliwy ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 93