[Jeden temat] wątek do zapłaty Obamot :-)

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 10/10/11, 12:33

Kto (?) Powiedział, że to był „Transporter»? (Czego „wrodzone zmysł” „z góry”...)

Z drugiej strony wszyscy wcale nie obchodzi ... ( : Chichot: )

Makro napisał:
Makro napisał:To Obamat zastanawia się, czy powinien podjąć się renowacji swojego VW transportera
40 000 € VW Transport ...

"klejenie etykiet» musi być prawdziwą chorobą Makro (po „Wszystkie chińskie produkty to śmieci"Nadchodzi"„Limuzyna synchronizowana” Obamota WV (?)»... Co jeszcze może się uspokoić o swoim stanie egzystencjalnym ... (?)

Krótko mówiąc, dla kogoś, kto wyróżnia się, będąc w „samochodzie szczurów” ... i który pozwala swoim samochodom gniść bez robienia niczego, przeklinając wam, że jest to bezużyteczne (nawet jeśli powie przeciwne kilka zdań przed ... Co to ma znaczenie ... ^^): Rzeczywiście ... nie może być wielu ludzi, którzy dzielą to, co definiuje jako SA ”kultura"...

...tak, dla kogoś, kto podaje się za profesjonalistę i zarabia około 1 euro miesięcznie,

Makro napisał:Nie wiem z jakiego środowiska społeczno-zawodowego pochodzisz, Obamot...

Ale w każdym razie w moim (raczej proletariackim za 1000 euro), kiedy przyjrzę się uważnie, jedyna wolność, jaka nam pozostała...

[Źródło:] https://www.econologie.com/forums/post212657.html#212657

...ale kto - och, niespodzianka - deklaruje w tym wątku: posiada kilka samochodów (ZX kombi, Voyager itp.), ma garaż, który musi być wystarczająco duży, skoro był w stanie pomieścić tam nawet golfa z wtryskiem 1.8 przez 4 lata (czy czynsz został pobrany z budżetu na żywność?) i teraz wnioskuję, że właśnie tam planuje rozwijać swojego elektrycznego Citroëna Berlingo...

Czy powinniśmy to wywnioskować „Kultura SA i jej euro”, musi być warte więcej niż nasz : Mrgreen: ) Ponieważ wielu chciałoby mieć to, co deklaruje, że jest ”jedyna wolność jaka mu pozostała...»

Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 10/10/11, 14:27

Mój garaż ma powierzchnię 25 m² i służy do przechowywania materiałów budowlanych i całej masy śmieci niezbędnych do moich eksperymentów typu „zrób to sam” i innych projektów typu „zrób to sam”. Wtrysk Golfa 1.8 był pojazdem zakupionym uszkodzonym podczas akcji ratunkowej, zanim został zepsuty w 2001 r. 300 € odrestaurowany na 6 miesięcy Dla przyjemności i wreszcie porzucone, ponieważ może być praktyczne i bardzo energochłonne. Wszystkie moje inne toczące się wraki są na zewnątrz na wszystkich wiatrach ... Jestem proletariackim nadzorcą, ale zacząłem dług w ciągu 20 lat, aby być właścicielem bałaganu z prac i od czasu do czasu czerpię z tego przyjemność, a nawet duma. A jeśli chcesz ocenić stan mojego dochodu ... za ostatni rok musiałem zapłacić francuskiemu skarbowi Publicznemu sumę w wysokości 17 euro podatków dochodowych ...
Dlaczego mam tak dużo pojazdów? Po prostu dlatego, że w ramach „konserwacji” zawsze jest jeden lub dwa, ponieważ samochody, które przejechały 300 000 km, zawsze są względne w użytkowaniu na co dzień (a zwłaszcza gdy są używane jako laboratorium walcownicze)… I że umowa wymaga od nas, aby jesteśmy w stanie dotrzeć do naszego miejsca pracy maksymalnie w 30 minut, niezależnie od okoliczności...

Jeśli chcesz mnie trochę mocniej uderzyć...nawet się do Ciebie odezwę...Mam w piwnicy 4 motocykle, których karty rejestracyjne są na moje nazwisko, 500XR, 600XLR, 1100GPZ, 125DTLC; mój duży syn ma 2 (50 MBK i 50 wersji próbnych), mały ma jedno (50 malagutti)

Mam w sumie 4 toczące się samochody.
1 chrysler voyageur 2.5 td 400 000 km
1 alfa 156 jtd 273tys km
1 zx kombi TD 398 000 km
1 4x4 Daihatsu Rocky 2.8Td 256 000 km

I dwa inne nietoczące się
1ZX Wagon Wagon TD 280 000 podany niedawno przez wdowę
1 Berlingo Electric Paper wadze bez baterii

Idź po to, jeśli cię to uszczęśliwia, wartość całkowitej floty nie przekracza między nimi 4500 EUR, powinniśmy łatwo osiągnąć milion km ... wszystko jest ubezpieczone przez 500 € rocznie ubezpieczenie floty pojazdów ...

Mam stare samochody, bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w powietrze. A ja lubię majsterkować.

Kultura gównianej mechaniki przyszła do mnie od moich słowackich dziadków...

I nawet pozwalam sobie na mechanikę społeczną ... w ostatnią niedzielę zmieniłem nawet żarówki za darmo w pojeździe osoby z długiem, która miała większą wartość niż cała moja flota

Twoje bezpośrednie ataki nic mi nie dają. Wysyłasz bardzo niejasny komunikat, pytasz o opinie, a kiedy ci je dają, dajesz upust swojej żółci.

jak powiedział Ballavoine, jeśli nie chcesz znać opinii ludzi, najlepszą rzeczą jest ich nie pytać…

Przepraszam, że cię uraziłem, pomimo mojego samochodu „Kultur” pod plandeką i gazet, nie byłem w stanie lepiej zidentyfikować twojego minibusa. Który mógłby być zabawkowym hiace, nissanem vanette, transporterem VW, a nawet Steyr 4x4 Puch ( dość powszechne w Szwajcarii)....

Publikujesz na a forum ciągle wymieniać czy oczerniać???

Jeśli znasz trik, który pozwoli Ci definitywnie pozbyć się korozji samochodowej, nie wahaj się podzielić nim ze społecznością. Przynajmniej będzie miał inne zastosowanie niż Twój post edytowany po łacinie lub nie wiem w jakim dialekcie... I Twoje inne ataki w kierunku
ja albo ktoś inny...
Osobiście ostateczna metoda przeciwko korozji żelaznego metalu ... nie wiem o tym ... a jednak są faceci, którzy gromadzą swoje mózgi ...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 10/10/11, 17:14

Hej, to on mówi, że „zaatakował” ^^

... po Chińczyku, czy miałby coś przeciwko "Szwajcarski„, wygląda na to, że nie ma tam ani jednego profesjonalisty, ponieważ wszyscy są „bankierami”… tak jak Chińczycy w jakiś sposób stali się pierwszymi bankierami w Ameryce…

Macro powinno najpierw poskarżyć się na Francuzów, którzy praktykują uchylanie się od płacenia podatków… którzy tak bardzo lubią mieszkać za granicą, aby płacić mniejsze podatki, prawda… Podobnie jak Charles Aznavour w swojej willi w Kolonii-Genewie, Johnny Hallyday w swoim dużym domku w Gstaad, A nawet Alain Prost w swojej willi na Vaud Riviera ... jaki jest ich „Kultur”? To samo co jego, mają wiele samochodów wszystkich kolorów?

Najwyraźniej jego „modele” referencyjne i wąska wizja świata nie mają łatwo! Czy Adriana Sklenaříková byłaby świętą, odkąd została Francuzką poprzez małżeństwo z niejakim Karembeu?! Aaa, cholera, to nie w porządku, jest „opalony” facet… A przecież Chińczycy są „biali”… i nie możemy im zarzucić, że nie są „proletariuszami” (złe, to prawda, nie są wszyscy mają 4 samochody!!!). Wreszcie Macro ma trudności z porozumiewaniem się ( : Mrgreen: )

Jeśli chodzi o trwale zatrzymywanie rdzy, istnieje radykalny sposób: wystarczy usunąć tlen!

Pffff, od kiedy udaję „Na stałe pozbyć się korozji samochodowej” ktokolwiek (lol). Nie taki był początkowy cel tego wątku.
Ostatnio edytowane przez Obamot 10 / 10 / 11, 18: 31, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6528
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1643




przez Macro » 10/10/11, 18:02

Mówiłem o Szwajcarii w odniesieniu do Steyr Puch. Mimo (był) pojazd wojskowy, więc z pewnością bardziej powszechny, powszechny niż we Francji. Finanse, uchylanie się od płacenia podatków przez naszych Francuzów, takie jak te, które cytujesz… Nie obchodzi mnie to. Rozmawiamy (rozmawialiśmy) o tym wątku Auto Body o korozji i opiniach na temat tego, czy naprawy powinny być dokonywane, czy nie ...

Jak dotąd byłem dla Ciebie bardzo uprzejmy, a moje słowa i pisma (których przez całe życie nie redaguję) w Twoim stosunku wykraczały daleko poza moje myśli…

Życzę zatem powodzenia w wątku, który prowadzi donikąd...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 10/10/11, 19:16

... „Supervisor” (?) ... hipotetycznie ... ponieważ po francusku!

Więc tak, redaguję, ale przynajmniej staram się poprawiać swoje błędy! Z drugiej strony, po przyczynianiu się do gnicia tego wątku, martwiliśmy się o jego przyszłość ... warto poinformować Godwin ^^

Pozwoliłem sobie więc wskazać kilka błędów w „poduszce” Makro (też je popełniam...^^), żeby nikt nie pomyślał, że wszyscy przełożeni masakrują język tak jak on! (Wiem, to nie jest eleganckie, ale siejąc wiatr, zbieramy tempo...)

Makro napisał:Mój garaż ma powierzchnię 25 m² i jest używany a Maty schronieniaeKoszty budowy i wszystko(T) stos śmieciekonieczne a moje doświadczenia związane z majsterkowaniemenicości i inne majsterkowanie, gOLF 1.8 Wtrysk C 'ebył wehicule zakupiony uszkodzony podczas akcji ratunkowej przed awarią w 2001 r. 300 € odrestaurowany przez 6 miesięcy dla przyjemności i ostatecznie porzucony, ponieważ małot praktyczne i bardzo eenergochłonne..Wszystkie(ty)to moje inne etoczące się kostki brukowe są na zewnątrz a do Ciebies wiatry... Jestem proleAgent Silence mojegoismutne, ale popadłem w długi na ponad 20 lat ebędąc właścicielem bałaganu w pracy i czerpię z tego przyjemność iedo mnieer(E)czas na Herbatę a Inny. A jeśli chcesz zmierzyćeoświadczenie o moich dochodach... Za ostatni roku zapłacić francuskiemu skarbowi publicznemucAle schludna suma w wysokości 17 € IMPoTS na dochodach ...
Dlaczego mam tyle v?ehikule. Po prostu dlatego, że on jen Zawsze mae lub dwa w „konserwacji”, ponieważ samochody, które minęły 300 000 km, zawsze mają względną niezawodność, gdy jest używany codziennie (a zwłaszcza gdy jest używany(S) jako laboratorium walcownicze)...I że jesteśmy związani umową a Można pójść na jego miejscex pracy w maksymalnie 30 minut(The) niż Ty(W)te okoliczności...

Jeśli chcesz mnie uderzyć trochę mocniej... Zrobię toedaj mi okonia...Mam w piwnicy 4 motocykle, których dowód rejestracyjny jest a moje imię, 500XR, 600XLR, 1100GPZ, 125DTLC; mój wnuk to maez 2 (50 MBK i 50 -letnia) maluch ma jeden (50 Malagutti)

Mam w sumie 4 toczące się samochody.
1 chrysler voyageur 2.5 td 400 000 km
1 alfa 156 jtd 273tys km
1 zx kombi TD 398 000 km
1 4x4 Daihatsu Rocky 2.8Td 256 000 km

I dwa inne nietoczące się
1ZX kombi TD 280 000 podarowane przez wdowę recement
1 Berlingo eelektryczny przycisk do papieru bez baterii

Va(S) i tak cmoże cię uszczęśliwić, wartość całego parku nie denie wydawaj 4500 € a wszystkie powinny z łatwością dojechać do miliona km... Wszystko jest ubezpieczone na kwotę 500 €/rok w ramach ubezpieczenia starej floty pojazdów...

Mam stare samochody, bo nie lubię wyrzucać pieniędzy w powietrze. A ja lubię majsterkować.

Kultura mechaniki degówno cPrzychodzi do mnie od moich słowackich dziadków ...

I pozwalam sobieeżebym zrobił mekanon społeczny...W ostatnią niedzielę Iezmienione żarówki za darmo na vesamochód osoby zadłużonej, który był cenniejszy niż cały mój park

[...] jak powiedział Ballavoine, jeśli nie chcesz znać opinii ludzitS najlepszyeNie pytaj ich ...

Deprzepraszam za urazienie cię pomimo mojego samochodu „Kultur” pod jego Bache i jego dnieaux Nie mógłbym lepiej zidentyfikować twojego minibusa. Kto mógłby ebądź zabawką, nissanem vanette, transporterem VW, zobacz m.ineja 4x4 Steyr Puch (dość powszechny w suisse) ....

Publikujesz na a forum dla ezmienić lubeciągle czarować???

Jeśli masz dla siebie kombinacjęeczłapaćekońceeWetchowanie korozji samochodowej, nie hewitryna internetowa(S) w szczególności nie a Udostępnij to a społeczność.. Przynajmniej cBędzie miał inny zastosowanie niż twój post epowiedziane po łacinie albo nie wiem w jakim dialekcie... I inne twoje ataki na mnie i innych(S)...
Osobiście memetodaezakończyć przeciwko korozji M.emetal żelazny… Nie wiem… A jednak są tam goście, którym łamią głowy.eTe ...


Cóż, cóż ... makro może być uzasadnione ...

... jeśli ma strzypność:

Makro napisał:Tak na silniku kosiarki, potem pewnie na którymś z moich motocykli... Ale jak mam to nie wiem ile... nie wiem od czego zacząć...

Źródło: https://www.econologie.com/forums/post213575.html#213575

...dobrze, że ma trawę do koszenia : Mrgreen: : Chichot:

Podsumujmy więc jego "status zawodowy": 6 samochodów - część z nich dostał... - 7 motocykli (czyli 13 dowodów rejestracyjnych), 2-stanowiskowy garaż. I oczywiście na środku trawnika z tymi wszystkimi samochodami i DUŻĄ piwnicą do przechowywania 4 motocykli ...gdzieś na górze musi być dom...! A ponieważ nie rozumiem, jak mógłby go wynająć za 1000 euro, aby zapłacić za benzynę i dziób, niekoniecznie mamy do czynienia z „biednym proletariuszem…”, ale prawdopodobnie z bohemicznym właścicielem, który NIE PRZYJMUJE ZAŁOŻEŃ. ..

Cóż, cóż ... więc te słowa nie wydają się w końcu zbyt uczciwe ...

Czyli jego opinia, cukier, którym obrzuca innych... jego "układarki" pełne błędów... kaszel... kaszel... oczywiście do niczego to nie prowadzi... : Mrgreen: : Chichot:
0 x
aerialcastor
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 865
Rejestracja: 10/05/09, 16:39
x 21




przez aerialcastor » 10/10/11, 20:38

Cóż, mój biedny Obamocie, nie robisz postępów.

Makro jest jedynym, które odpowiadają ci w tym wątku, a jedyną rzeczą, którą możesz zrobić, to obrażać go i pozować jako ofiara.
To jest jak historia słomy i wiązek pod spodem.

Nie chodzi o twoje dziecinne reakcje, które załatasz.
0 x
Zapisz drzewa, jeść bobra.
Nie ma sensu, aby odnieść sukces w życiu, czego potrzeba, to do pominięcia jego śmierć.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28731
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538




przez Obamot » 10/10/11, 20:54

Nie dlatego, że nie zgadzam się z Twoimi „teoriami” na temat izolacji ( : Chichot: I nie jestem jedynym, który tak myśli ...), że powinieneś czuć to urażone ...

Z drugiej strony, jeśli masz jakieś rady dotyczące karoserii, z pewnością będziesz mile widziany, ponieważ zrezygnowałem z kontynuowania tego.... :?
0 x

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 151