Proces AZF, bezkarność przemysłowych morderców?

filozoficzne debaty i firm.
dedeleco
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9211
Rejestracja: 16/01/10, 01:19
x 10




przez dedeleco » 20/09/11, 17:00

Musisz przeczytać bardzo długą listę eksplozji azotanu amonu (Wikipedia), aby dowiedzieć się, co powoduje tę kolosalną eksplozję!!! (max 700 zabitych, ogromny stos, który rozbijali młotem pneumatycznym), najczęściej wysoka temperatura w zamkniętym środowisku (ładownia statku)!!!
Musimy w to włożyć środki!!
Wyładowanie atmosferyczne lub ogromny prąd (tysiące amperów) z pewnością działa bardzo dobrze!

W 2005 roku, podobnie jak Twoja sąsiadka, miałem piorun, bez podmuchu na mnie, bezpośrednio na mój dom, dziurę w dachu, pożar, spaliła mi się lodówka i płyta kuchenna, wszystko czarne, zapaliła się też klimatyzacja (ja wtedy odkryłem 3 lata później, że już się tego nie robi, oszustwo na płynie!!) i wtyczka mojego odłączonego komputera bez najmniejszego uszkodzenia komputera przede mną, ani mnie!!!
Nie pech i dziwne!!
Milion woltów odpychania elektrostatycznego w gnieździe zasilania komputera, który odłączył go poprzez odpychanie elektrostatyczne, nie uszkadzając go!!
Stosunek L/C lub impedancja odgrywa dużą rolę w wyładowaniach atmosferycznych!
Duże masy metali przyciągają błyskawice, z dużą szansą!!
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 20/09/11, 23:37

Musimy pamiętać, że wypadek z pewnością nie był „zamierzony”

Dochodzenie w sprawie odpowiedzialności to już inna sprawa, a firmy ubezpieczeniowe w zasadzie są po to, aby zapłacić rachunek za szkodę.

Koszt ludzki nie jest wymierny.
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6534
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1647




przez Macro » 21/09/11, 08:18

Capt_Maloche napisał:Musimy pamiętać, że wypadek z pewnością nie był „zamierzony”


Na pewno nie dobrowolnie dla tych, którzy pierdnęli...

Z kolei przyczyny wypadku...

Taka katastrofa za kilka biletów więcej, których chyba nie chcieliśmy wydać..

A mogą być jeszcze inne w wielu tego typu miejscach we Francji... Bardzo często miejsca składowania tych produktów są stare, przestarzałe i trudne do zastąpienia, ponieważ bardziej opłaca się je odbudować z niezbędnym zabezpieczeniem.Albo znikają, albo się dostosowują do standardów najlepiej jak potrafią, na podstawie rekonstrukcji po ostatniej wojnie (lub nawet bezpośrednio odbudowanej na terenach całkowicie zdewastowanych przez bombardowania, gdzie za każdym zamachem kilofa znajdujemy niespodziankę)....
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 110