Avatar, film Camerona Wahowwa!

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 08/03/10, 22:29

bernardd napisał:A kto odmawia podpisania międzynarodowego porozumienia przeciwko minom? Żaden dziennikarz o tym nie mówi...


to jest bardzo prawdziwe,

Oscar nagradza firmę produkcyjną za najlepszy film (według gustu jurorów), najlepszy scenariusz, najlepsze efekty specjalne, zespół muzyczny, aktorów...

http://fr.wikipedia.org/wiki/Oscar_du_meilleur_film

Oscary przyznają amerykańscy jurorzy, więc nieuchronnie patriotyczny płomień dotknie ich tym bardziej, że biedni marines srają na obce terytorium,

i do diabła z parszywymi szczegółami i wtrącaniem się w politykę UE....
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79367
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060




przez Christophe » 13/10/10, 12:08

Tak, w końcu zobaczyłem film (nie w 3D, ale w HD, na który czekałem, żeby go wyposażyć)… to naprawdę oszałamiające.

Więc efekty specjalne i klimat brawo ale scenariusz przepraszam ale po co patrzeć w przyszłość iw inny system gwiezdny, co się stało i co dzieje się teraz znacznie bliżej domu, głównie w Afryce czy Ameryce Południowej?

Poza tym zwyczaje Navisów, a nawet ich makijaż, ubrania i „klejnoty” są bliskie plemionom afrykańskim i/lub plemionom rdzennych Amerykanów (północ i południe)… nos firmy naftowe lub wydobywcze z pewnością byłyby znacznie mniejszymi sprzedawcami… nie jest dobrze moralizować.

Czy główne przesłanie Avatara dotarło do większości widzów? nie wiem... i wątpię...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 13/10/10, 21:23

Nie obchodzi nas to : Chichot:

To tylko film, a brak wyobraźni scenarzysty daje się odczuć na kopii Collé indiańskich stylów życia, niemniej jednak w filmie wciąż jest uprzywilejowany i konkretny związek z matką naturą, którego nie mamy w domu :D. I nie zapominajmy, że w tym filmie zły Ziemianin jest złym facetem (Amerykaninem?)

Szczególnie spodobało mi się drugie życie bohatera i oczywiście stworzone od podstaw pejzaże, formy życia, świetliste rośliny...
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 135