Festiwal Ekologiczny Woodstower

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Avatar de l'utilisateur
Woodstower
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 23/02/06, 17:22

Festiwal Ekologiczny Woodstower




przez Woodstower » 23/02/06, 17:33

Witam,
Co roku organizujemy festiwal muzyczny, a od 2005 roku uzyskaliśmy etykietę „Ekofestiwal”.
Festiwal Woodstower poszukuje zatem nowych koncepcji i systemów ekologicznych i biologicznych, które moglibyśmy wdrożyć podczas naszego wydarzenia. Tak naprawdę w bardzo krótkim czasie gościmy prawie 15 XNUMX osób na zachowanym obszarze przyrodniczym, który prawie nie ma infrastruktury (kanalizacja, przekaźnik EDF itp.). Wszystko przywozimy my, podczas gdy jesteśmy „Eko-festiwalem” z filozofią i polityką informacyjną szukamy rozwiązań zgodnych z naszą ideologią!
Dlatego chcielibyśmy wiedzieć, czy istnieją techniki niezanieczyszczające środowiska, na przykład organiczne toalety ambulatoryjne lub cokolwiek innego, które moglibyśmy udostępnić podczas naszego wydarzenia. Poza tym byłoby ciekawie, gdyby podczas festiwalu Woodstower przetestowano pewne techniki, ponieważ mamy też „Efemeryczną wioskę”, do której rzemieślnicy i instytucje przyjeżdżają, aby zaprezentować swoje talenty.
Wiesz, że moglibyśmy dowiedzieć się więcej?
Z góry dziękuję za pomoc.

Z poważaniem,

Stephanie
www.woodstower.com

W załączeniu nasza informacja prasowa:

"Jeszcze raz!"
Kilka naciśnięć pedałem od centrum Lyonu, festiwal Woodstower rozpocznie swoją 8. edycję nad brzegiem jeziora Miribel-Jonage (01), aby jeszcze trochę odłożyć powrót na pola, ze stopami na trawie!

Mnóstwo występów, koncertów, rozrywek...
Przejdź się po „Villag’Ephémère”, zobacz teatr uliczny, wejdź na dużą scenę; od połykacza ognia, który zawsze nas olśniewa, po ikonę aktualnej muzyki, która kreuje wydarzenie na scenie, coroczna edycja Woodstower to przez 2 dni miejsce, którego nie można przegapić w życiu Lyonu!

Woodstower posiada znak „Eko-festiwal” przyznawany przez firmę „Eko-opakowania”. Poprzez tę koncepcję chcemy podnieść świadomość jak największej liczby osób na temat ochrony przyrody i ekologii. Podczas festiwalu stosujemy zasady selektywnego sortowania i ochrony przyrody, ten zakład to prawdziwe wyzwanie przy 15 000 odwiedzających w ciągu 36 godzin, ale taka jest nasza filozofia.

W tym roku oczekujemy od Was jeszcze większej liczby uczestników na zawsze niezapomnianym festiwalu. »
Ostatnio edytowane przez Woodstower 15 / 03 / 06, 16: 26, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
nonoLeRobot
Mistrz Kyot'Home
Mistrz Kyot'Home
Wiadomości: 790
Rejestracja: 19/01/05, 23:55
Lokalizacja: Beaune 21 / Paryż
x 13




przez nonoLeRobot » 23/02/06, 18:13

Biorąc pod uwagę Twoje warunki i ambicje, toalety suche wydają mi się ważnym punktem ekonomicznym, nie wymagającym wody, łatwym w wykonaniu i transporcie, a w końcu ekologicznym i edukacyjnym. Z drugiej strony, jeśli jest dużo ludzi, ktoś będzie musiał regularnie opróżniać wiadro.

Informacje znajdziesz tutaj: http://www.terrevivante.org/pdf/FR%20to ... %20eau.pdf

Na końcu znajdują się szczególnie dobre linki. Powodzenie !
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79459
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 23/02/06, 18:24

Kiedy planowana jest wersja 2006?

Ponieważ na Twojej stronie widziałem tylko rok 2005.

W przeciwnym razie pytanie: czy byłaby możliwość zaoferowania kilku miejsc moderatorom ekonomii w zamian za odrobinę reklamy? : Idea:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Woodstower
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 23/02/06, 17:22

festiwal eko




przez Woodstower » 23/02/06, 18:52

pierwszy weekend września w Grand Parc de Miribel Jonage...około 2006 roku, w tej chwili jesteśmy tylko w programowaniu i różnych drobnych problemach logistycznych, więc nie mam więcej informacji, ale będę informować Państwa o aktualizacji strona...A reklama miejsc będzie z przyjemnością! dziękuję za wiadomości. : Chichot:
woodstower.com
Ostatnio edytowane przez Woodstower 27 / 02 / 06, 10: 58, 2 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Asgard Tyr kości
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Moja R21 Pantone na TF1 :)
Wiadomości: 160
Rejestracja: 06/02/05, 18:21
Lokalizacja: partout
x 1




przez Asgard Tyr kości » 24/02/06, 11:07

TAK, to są miejsca dla moderatorów!!!
A potem my :płakać: :płakać: :płakać:
poprawmy moderatora i aktywatora!!! : Lol:
Co więcej, jeśli masz jedną lub więcej grup elektrycznych, które pracują z olejem i Pantone, może to dać grupie zajmującej się ekologią możliwość wspólnej pracy!!! 8)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79459
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11097




przez Christophe » 24/02/06, 11:50

Nie martw się Kevin, jesteś jednym z „moderatorów” (nawet jeśli nie jesteś modem na forum jesteś jedną z „osobowości” tej witryny)! I tak, byłaby to okazja do „prawdziwej reklamy” naszych badań!

Z drugiej strony organizator najwyraźniej nie przeczytał mojego pomysłu, bo na niego nie zareagował... :płakać:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Woodstower
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 23/02/06, 17:22

festiwal eko




przez Woodstower » 27/02/06, 10:59

:zaszokować: na miejscu nie ma terminali EDF, a generatory wynajmujemy, czy na to też macie rozwiązanie?
: Chichot: reklama miejsc i co więcej, przyjedziecie ze swoimi wynalazkami...będzie to przyjemność!
woodstower.com
0 x
gil67
x 17




przez gil67 » 27/02/06, 12:38

witam,
na stronie tdm toalety świata konkretne przykłady tego co da się zrobić. Ci ostatni będą bardzo zainteresowani współpracą, co pozwoli im przeprowadzić eksperyment o dużej koncentracji i dużym ruchu.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Woodstower
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 4
Rejestracja: 23/02/06, 17:22

pełna pomysłów!!!




przez Woodstower » 27/02/06, 13:56

dzięki za wskazówkę... Skontaktowałem się z nimi! :D
0 x
gil67
x 17




przez gil67 » 27/02/06, 19:31

coś innego,
po toalecie trzeba umyć ręce, cóż, tak, więc proponuj mydło bez wody, dość łatwo je znaleźć. Zabierz go z dozownikiem, jest bardziej higieniczny.
0 x

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 175