Centrum badawcze Centratherm ZG 132 wyd

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
filip10
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 16/10/09, 22:28

Centrum badawcze Centratherm ZG 132 wyd




przez filip10 » 16/10/09, 23:05

Dobry wieczór,
Jestem nowy w tym forum.
Regulacja mojej pompy ciepła nie działa. Chcę kupić to pudełko, ale nie mogę znaleźć niczego w Internecie, chyba że za granicą, a nie we Francji. Jest to pudełko oznaczone na tabliczce poniżej „Chavonin Centra” typ ZG 132 ED i na przodzie logo Centratherm k w.
Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie to znaleźć? Pochodzi z początku lat 80. Z góry dziękuję za pomoc.
Philippe.
0 x
Michael
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 24/03/10, 09:51

Re: Szukaj Centratherm ZG 132 Ed




przez Michael » 25/03/10, 10:33

philippe10 napisał:Dobry wieczór,
Jestem nowy w tym forum.
Regulacja mojej pompy ciepła nie działa. Chcę kupić to pudełko, ale nie mogę znaleźć niczego w Internecie, chyba że za granicą, a nie we Francji. Jest to pudełko oznaczone na tabliczce poniżej „Chavonin Centra” typ ZG 132 ED i na przodzie logo Centratherm k w.
Czy ktoś może mi powiedzieć gdzie to znaleźć? Pochodzi z początku lat 80. Z góry dziękuję za pomoc.
Philippe.


Witam, przypadkowo zobaczyłem Twoją prośbę, wyobrażam sobie, że odkąd ją rozwiązałeś, mam regulator centrumtherm od ładnych kilku lat (wówczas z najwyższej półki). Poszukuję pilota TW 20 lub TFM¨20, może masz ten produkt jeśli wymieniłeś i zachowałeś elementy??
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 90