Woda butelkowana, ekologiczny katamaran w pdf

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
camille42
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 57
Rejestracja: 25/07/09, 12:31




przez camille42 » 31/07/09, 09:34

OK, ale wiesz, że w tych chorobach dokładna przyczyna jest nadal nieznana.
0 x
éconologue staram się maksymalnie ... ona płacze, płacze ... planetę!
Oliver Twist
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 30/07/09, 14:12




przez Oliver Twist » 31/07/09, 09:40

camille42 napisał:OK, ale wiesz, że w tych chorobach dokładna przyczyna jest nadal nieznana.


Edytowałem swój post, czy widziałeś link do badania?
0 x
camille42
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 57
Rejestracja: 25/07/09, 12:31




przez camille42 » 31/07/09, 09:50

Tak tak dziękuję, dlatego powiedziałem powyżej, że zgadzam się z tobą, ale naukowcy mają jeszcze długą drogę do zbadania przyczyn tych chorób.
Wydaje mi się, że nie widziałeś filmu o „oczyszczaniu” pól podczas obław? większość nie miała maski ani nic i powiedziała, ale jeśli jest w sprzedaży, nie jest to niebezpieczne dla zdrowia! niestety jest to podstawowy francuski.
0 x
éconologue staram się maksymalnie ... ona płacze, płacze ... planetę!
Oliver Twist
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 14
Rejestracja: 30/07/09, 14:12




przez Oliver Twist » 31/07/09, 09:51

camille42 napisał:Tak tak dziękuję, dlatego powiedziałem powyżej, że zgadzam się z tobą, ale naukowcy mają jeszcze długą drogę do zbadania przyczyn tych chorób.
Wydaje mi się, że nie widziałeś filmu o „oczyszczaniu” pól podczas obław? większość nie miała maski ani nic i powiedziała, ale jeśli jest w sprzedaży, nie jest to niebezpieczne dla zdrowia! niestety jest to podstawowy francuski.


I będziemy musieli zapłacić za ich raka!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79374
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11064




przez Christophe » 31/07/09, 10:11

Oliver Twist napisał:I będziemy musieli zapłacić za ich raka!


A może nie dla hipotetycznego życzenia? Kto ci powie, że go nie będziesz miał?

Oczywiście tego Wam nie życzę, ale tego typu sformułowanie "to my, ja, płacimy za (...)" nie bardzo lubię ...

2 uwagi:

1) Widziałem dokumenty o chłopach „skażonych” pestycydami, wierzcie mi, że nie będą drogo kosztować społeczeństwo: szybko krzyczą ze względu na swój stan ... A potem, jeśli zostanie to uznane za chorobę zawodową ( rzadko) to nawet nie Ty płacisz ... można to uwzględnić w prywatnym ubezpieczeniu.

2) Emerytury dziadków będą cię kosztować znacznie więcej ... chyba że sam jesteś jednym z nich ...
0 x
pb2487
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 121
Rejestracja: 03/08/09, 23:44




przez pb2487 » 09/08/09, 16:09

Cóż, ten dokument o wodzie butelkowanej jest bardzo interesujący. Podejrzewałem, że te cholerne butelki po ropie nie są zrównoważone.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 129