Kampania reklamowa programu Kyot'Home

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 25/11/05, 19:40

Halo
odpowiedź na ekonologię
jest względny (tani) to 0,06 USD za kw i mniej, jeśli przyjmiesz program energii Bi, to znaczy, że powyżej -10 masz inny sposób na ogrzanie się (w tym miejscu „widzimy 100-watowe światło pod licznikiem, aby go uwierz, że nie jest -10)
Zawsze są źli chłopcy.
Tanie nie znaczy dostępne...
Jeśli każdy obywatel Francji ma wejście 200 amperów, będziesz miał poważne problemy z dystrybucją sieci niskiego napięcia w miastach, zajmie to dużo transformatorów i ciężkiego okablowania...
Do ogrzania małego domu potrzeba 200 amperów pod 220 woltami jednofazowymi, a kiedy jest bardzo zimno, wszyscy ciągną za przewody, lód nie ma czasu, by je przeciągnąć, problem polega na szczytowym zużyciu. Niektóre huty czy huty aluminium muszą ograniczać zużycie w godzinach szczytu, zużywają więcej megawatów niż miasto. (Muszą więcej konsumować latem, zamiast zamykać swoją działalność)
André
0 x
Forumecolo
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 27
Rejestracja: 15/12/05, 14:20
Lokalizacja: North East




przez Forumecolo » 16/12/05, 22:49

Bonjour à tous,
Econology napisał:Jeśli znasz strony potencjalnie zainteresowane publikowaniem wiadomości o programie Kyothome, daj nam znać tutaj.
Sugeruję przekazanie informacji na mój Forum eko-obywatele który jest jeszcze młody (2 1/2 miesiąca), ale ma już dużą liczbę członków świadomych środowiska, a ja nigdy nie słyszałem o tym programie, więc może członkowie mojej strony też...
Jedynym problemem jest to, że nie mogę się nim zająć w okresie świątecznym, więc jeśli ktoś jest zainteresowany zaopiekowaniem się nim... : Wink:

Oto mój wkład... :P

@ wkrótce : Wink:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Lapin
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 823
Rejestracja: 22/07/05, 23:50
x 2




przez Lapin » 17/12/05, 05:55

w ekonologii,

„Wraz ze wzrostem cen oleju opałowego wiele osób przeszło na elektryczność i hydroquebec (dla Ciebie EDF)”

1) Naprawdę? Czy Wy też macie bardzo tani prąd w domu?
We Francji z atomem możemy to „zrozumieć”, ale w twoim kraju nie wiedziałem… Taka konwersja to energetyczna herezja, ale hej…

Nie martw się, Quebec produkuje prąd dzięki tamom
które zainstalowali wszędzie, czasem nawet prawdziwe
arcydzieła techniki. Jest to więc energia odnawialna i względnie ekologiczna, nieporównywalna
do Francji.
W tej chwili ich największym problemem na tym poziomie jest to, że tak nie jest
nie pada deszcz mas (wina zmian klimatu?) i
że poziomy są najniższe od kilku lat.
Zauważ, że ze śniegiem, który mają teraz, powinno się udać
na razie mają 42 cm w Montrealu.

Musisz poprosić Andre o potwierdzenie tego, co piszę.
opiera się na słuchaniu wiadomości nt www.Rockdetente.com (Outauais) i Radio Kanada (radio / telewizja).

: Wink:
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 17/12/05, 06:59

Witam,
Właśnie spadło 41cm tam gdzie jestem w 12 godzin, ale to nie koniec, to dopiero początek zimy, normalnie mamy 2 metry rozłożone w czasie zimy, to się kończy ustabilizowaniem,
i od czasu do czasu mała warstwa białej farby, na starym śniegu wygląda na czystszą.
Ale jeśli chodzi o wodę, jak już powiedziałem, dzieje się tak dlatego, że warstwa lodu zapobiega stratom przez parowanie, które gromadzą się nasze rezerwy, wraz z ociepleniem planety, nie jestem pewien, czy ilość wody serat tamuje na spotkaniu.
Jeśli poziomy są najniższe, to dlatego, że latem mają kontrakty z USA i sprzedali za dużo, to niezła transakcja
Elektryczność.
Ulice są czyszczone równiarkami samojezdnymi używanymi latem do niwelacji dróg.
Jutro rano odśnieżanie, jeśli chcę otworzyć drzwi.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6991
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2914




przez gegyx » 26/12/05, 01:30

Andre napisał:Zgadza się, właśnie spadło 41 cm tam, gdzie jestem w ciągu 12 godzin, ale to nie koniec, to dopiero początek zimy. Jutro rano odśnieżanie, jeśli chcę otworzyć drzwi.

Kiedy Scoumoune tam jest...
Jakby tego było mało!
Palnik olejowy André jest zepsuty!
Obraz
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 106