lodówka

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
futuranat
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 64
Rejestracja: 14/11/08, 16:09

lodówka




przez futuranat » 02/07/09, 11:41

Witam, chciałem się dowiedzieć, czy złe ustawienie lodówki może powodować jej słabe zamykanie? bo mój jest trochę przekrzywiony...
dziękuję :)
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 7015
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2939




przez gegyx » 02/07/09, 13:48

:zaszokować:

Tak !
Wydaje mi się to oczywiste.

Łatwiej i szybciej to sprawdzić podkładając kartonowy klocek pod prawą nóżkę lodówki, niż tworzyć temat do zadawania pytań i czekać na odpowiedź...

Logicznie rzecz biorąc, jeśli urządzenie pochyli się do przodu, drzwi będą miały trudności z podniesieniem i zamknięciem (tak samo, jeśli przednia klamka będzie wyżej)
Odsuń się, a zamknie się jeszcze lepiej, nawet jeśli chcesz zostawić je otwarte.
Kiedy znajdujesz się na właściwej wysokości regulacji, a nie na kartonowym klinie, grasz poprzez wkręcanie lub odkręcanie 2 przednich nóżek regulacyjnych, aby uzyskać identyczne wykończenie.

Wszystkie urządzenia są zaprojektowane do pracy w poziomie (nawet na stole kuchennym lub łóżku).

Najlepiej podejść bliżej...

: Lol:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 65